Uzm. Psk. Zeynep Tekin Babuç, Ankara, Psikoloji

Uzm. Psk. Zeynep Tekin Babuç

Psikoloji - Ankara

Vajinismus (Vajinusmus), Evlilik(Çift) Terapisi, Bireysel Terapi

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Adres

Tunalı Hilmi Cad. Bestekar Sok. 96/3 Kavaklıdere/ANKARA  Çankaya, Ankara
Dr. Zeynep TEKİN BABUÇ

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında

Zeynep Tekin Babuç Kimdir?

Uzm. Psk. Zeynep Tekin Babuç, Psikoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Zeynep Tekin Babuç, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hastalarının Değerlendirmeleri

Değerlendir
2 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

İN..

Değerli hocamızın makalelerini takip ediyorum ve gerçekten çok iç açıcı reklamsız tamamı ile sağlık açısından yardımcı olmak için bunları kaleme aldığını gördüm.Gerçekten çok faydası oldu yazılarının.Örneğin benim bazı kaygılarım vardı ve tavsiyeleriyle çözüm buldum.E-posta olarak sorulan bütün sorulara cevap verip yardımcı oluyor bu gerçekten mükemmel bir incelik.Tavsiyeleriyle doğru yolu buldum ve kaygılarım bir anda yok oldu.Çok teşekkürler Sayın Zeynep TEKİN BABUÇ... 29-01-2018

�im..kerci

Zeynep hanım bir süre bana psikolojik danışmanlık verdi ve zorlu geçen bir dönemi başarılı terapileri sayesinde atlatmayı başardım. Tüm arkadaşlarıma sözel olarak kendisine ulaşmalarını tavsiye ediyorum zaten, bu sayfa sayesinde diğer insanlara da ulaşma fırsatı bulduğuma sevindim. Zeynep hanım sizi çok iyi dinleyerek sorunlarınızın üstünü kapatmak yerine ana kaynağına inmeniz konusunda size cesaret veriyor. Bu sayede elde ettiğiniz sonuçlar daha başarılı ve kalıcı oluyor. Kendisi çok özverili, her zaman ulaşılabilir, samimi ve pozitif yapıya sahip bir insandır. Onunla çalışmaya başlayınca herhangi bir yargılanma hissi yaşamadan çok rahat bir şekilde herşeyi anlatabiliyorsunuz ve sorunlarınıza yaratıcı çözümler sunduğunu görüyorsunuz. 29-01-2018

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Psk. Zeynep Tekin Babuç tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor
Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.