Uzm. Psk. Zeynep Tekin Babuç, Ankara, Psikoloji

Uzm. Psk. Zeynep Tekin Babuç

Psikoloji - Ankara

Vajinismus (Vajinusmus), Evlilik(Çift) Terapisi, Bireysel Terapi

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Psikologun Adresi

Bestekar Cd 96/3  Çankaya, Ankara
Uzm.Psk. Zeynep Tekin Babuç Muayenehanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
İmkanlar
Nakit

Zeynep Tekin Babuç Hakkında

Zeynep Tekin Babuç Kimdir?

Uzm.Psk. Zeynep Tekin Babuç Boğaziçi Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Psikoloji Bölümü’nden 2003 yılında mezun olmuştur.
Yüksek Lisans öğrenimini Karadeniz Teknik Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü Sağlık Psikolojisi Anabilim Dalı’nda yüksek 
onur derecesiyle tamamlamıştır. Uzm.Psk. Zeynep Tekin Babuç Çankaya'da yer alan muayenehanesinde hastalarını kabul etmektedir.

Diploma aldığı kurum

  • BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

  • KARADENIZ TEKNIK ÜNIVERSITESI

Yabancı Diller

  • İngilizce

Psikolog Yorumları

Değerlendir
2 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

İN..

Değerli hocamızın makalelerini takip ediyorum ve gerçekten çok iç açıcı reklamsız tamamı ile sağlık açısından yardımcı olmak için bunları kaleme aldığını gördüm.Gerçekten çok faydası oldu yazılarının.Örneğin benim bazı kaygılarım vardı ve tavsiyeleriyle çözüm buldum.E-posta olarak sorulan bütün sorulara cevap verip yardımcı oluyor bu gerçekten mükemmel bir incelik.Tavsiyeleriyle doğru yolu buldum ve kaygılarım bir anda yok oldu.Çok teşekkürler Sayın Zeynep TEKİN BABUÇ... 29-01-2018

�im..kerci

Zeynep hanım bir süre bana psikolojik danışmanlık verdi ve zorlu geçen bir dönemi başarılı terapileri sayesinde atlatmayı başardım. Tüm arkadaşlarıma sözel olarak kendisine ulaşmalarını tavsiye ediyorum zaten, bu sayfa sayesinde diğer insanlara da ulaşma fırsatı bulduğuma sevindim. Zeynep hanım sizi çok iyi dinleyerek sorunlarınızın üstünü kapatmak yerine ana kaynağına inmeniz konusunda size cesaret veriyor. Bu sayede elde ettiğiniz sonuçlar daha başarılı ve kalıcı oluyor. Kendisi çok özverili, her zaman ulaşılabilir, samimi ve pozitif yapıya sahip bir insandır. Onunla çalışmaya başlayınca herhangi bir yargılanma hissi yaşamadan çok rahat bir şekilde herşeyi anlatabiliyorsunuz ve sorunlarınıza yaratıcı çözümler sunduğunu görüyorsunuz. 29-01-2018

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Psk. Zeynep Tekin Babuç tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Psk. Zeynep Tekin Babuç kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Psk. Z Tekin Babuç ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Psk. Zeynep Tekin Babuç için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Psk. Z Tekin Babuç şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Psk. Zeynep Tekin Babuç nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Psk. Zeynep Tekin Babuç Uzm.Psk. Zeynep Tekin Babuç Muayenehanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Psk. Zeynep Tekin Babuç hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Psk. Zeynep Tekin Babuç Psikoloji, uzmanıdır. Evlilik terapisi, Çift terapisi, Psikolojik danışmanlık, Psikoterapi, Aile Terapisi, Çocuk terapisi, Davranış bozuklukları, Depresyon tedavisi, İlişki terapisi, Vajinismus tedavisi alanlarında hizmet veriyor ve Vajinismus (Vajinusmus), Evlilik(Çift) Terapisi, Bireysel Terapi, Cinsel Terapi, Anksiyete Bozuklukları hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Psk. Zeynep Tekin Babuç için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Psk. Zeynep Tekin Babuç muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Psk. Zeynep Tekin Babuç hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Psk. Z Tekin Babuç ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Psk. Zeynep Tekin Babuç hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Psk. Z Tekin Babuç hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.