Uzm. Psk. Levent Doğan

Psikoloji - Ankara, İstanbul
5.0

Bilişsel ve Davranışçı Terapi, Anksiyete Bozuklukları, Depresyon

“İlgili samimi güven vericiydi danışan olarar beklentimi karşıladığını düşünüyorum” Devamı

Uzm. Psk. Levent Doğan

Uzm. Psk. Levent Doğan lisans eğitimini Orta Doğu Teknik Üniversitesi’nde (ODTÜ) şeref derecesiyle tamamladıktan sonra, Birleşik Krallık (United Kingdom) – İskoçya’daki Avrupa’nın en iyi 6ıncı ve dünyanın en iyi 15inci üniversitesi olan Edinburgh Üniversitesi’nde (University of Edinburgh) Performans Psikolojisi alanında tezli yüksek lisansını merit derecesiyle tamamlamıştır.

ODTÜ’deki lisans eğitimi süresince Doç. Dr. Aslı Bugay-Sökmez’den “Bireysel Psikolojik Danışmanlık” ve Prof. Dr. Fidan Korkut-Owen’dan ise “Grupla Psikolojik Danışma” süpervizyonlarını almıştır.

Bunun yanında, Edinburgh Üniversitesi’nde de Bilişsel Davranışçı Terapiler ekolüne bağlı olarak bireysel ve grupla psikolojik danışmanlık eğitim ve süpervizyonlarını tamamlamıştır.

Ayrıca, yine Edinburgh’taki yüksek lisans eğitimi sırasında, Oxford Mindfulness Centre ve Moray House School of Education & Sport tarafından ortak organize edilen 8 haftalık “Mindfulness Temelli Bilişsel Terapiler (MBCT)” ve “Mindfulness Temelli Stres Azaltma (MBSR)” eğitimlerine de katılım göstermiştir.

DATEM organizasyonunda Prof. Dr. Ebru Şalcıoğlu tarafından sağlanan Bilişsel Davranışçı Terapiler eğitimini de tamamlayarak, güvenle psikoterapi ve psikolojik danışmanlık hizmetleri vermeyi sürdürmüştür.

Hali hazırda, Kognitif ve Davranış Terapileri Derneği tarafından organize edilen ve Doç. Dr. Çağdaş Öykü Meriç ve Uzm. Dr. İbrahim Bilgen tarafından sağlanan ACT (Acceptance and Commitment Therapy | Kabul ve Adanmışlık Terapisi) eğitimlerine ve süpervizyonlarına da devam etmektedir.

2019 yılından beri eş-kurucusu olduğu Limer Performans ve Psikolojik Danışmanlık Merkezi’nde Bilişsel Davranışçı yaklaşım ile yüz yüze veya online olarak Türkiye’nin ve Dünya’nın faklı yerlerindeki danışanlarına bireysel psikolojik danışmanlık ve psikoterapi hizmetleri sağlamaktadır.

Ayrıca, Kamusonhaber’de haftalık köşe yazılarıyla farkındalık çalışmaları yapmaktadır.

Bunların yanında kurumsal danışmanlıklar ile şirketlere ve spor kulüplerine psikoeğitimler ve destekler sağlamaktadır. Liderlik alanında da çalışan Doğan, spor ve iş dünyasında lider eğitme çalışmaları da yapmaktadır.

Gizlilik ilkesine bağlı oluşan hizmetlerinde, danışanlarının ihtiyaçlarını analiz ederek, bireye en uygun psikolojik müdahale ve desteği sağlamayı amaçlar. Böylece, farkındalık geliştirmeyi ve yeni başa çıkma metotları edindirmeyi hedefler.

Limer Performans Ve Psikolojik Danışmanlık Merkezi
Meşrutiyet Mah. Konak Aprt. No:12 Kat: 7 İç Kapı No: 38 Çankaya/Ankara
En Yakın Uygunluk
Hizmetler
Bilişsel davranışçı terapi Depresyon Kaygı Bozuklukları Mindfulness odaklı terapi Özgüven Sorunları Devamı
Randevu Hattı
Online Görüşme
Online Görüşme Şişli/İstanbul
En Yakın Uygunluk
Hizmetler
Bilişsel davranışçı terapi Depresyon Kaygı Bozuklukları Mindfulness odaklı terapi Özgüven Sorunları Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

Uzm. Psk. Levent Doğan lisans eğitimini Orta Doğu Teknik Üniversitesi’nde (ODTÜ) şeref derecesiyle tamamladıktan sonra, Birleşik Krallık (United Kingdom) – İskoçya’daki Avrupa’nın en iyi 6ıncı ve dünyanın en iyi 15inci üniversitesi olan Edinburgh Üniversitesi’nde (University of Edinburgh) Performans Psikolojisi alanında tezli yüksek lisansını merit derecesiyle tamamlamıştır. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık Aldığı Kurum

University of Edinburgh (Edinburgh Üniversitesi)

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 07.2017
Deneyim: 6 Yıl

Yabancı Dil

Almanca, İngilizce

Ödüller

University of Edinburgh - Merit Degree and Honour Roll

Tüm Ödüller

İlgi Alanları

Bilişsel ve Davranışçı Terapi Anksiyete Bozuklukları Depresyon Bilinçli Farkındalık (Mindfulness) Sosyal Anksiyete Devamı

Deneyimler

Kamusonhaber Gazetesi - Köşe Yazarlığı (2020 - Devam ediyor)
Limer Psikoloji (2019 - Devam ediyor)
Red Foxes Running (2019 - Devam ediyor)
Vexed Gaming (Manchaster, UK) (2018 - 2019)
TPO eSports Ltd. (Glasgow, UK) (2018 - 2019)
Galatasaray Futbol Akademisi (2017 - 2017)

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 474 46 15

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
CAN*** Ş***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 ay önce
Online Görüşme

İlgili samimi güven vericiydi danışan olarar beklentimi karşıladığını düşünüyorum

TA
Tüm*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 ay önce
Kaygı Bozuklukları
Limer Performans Ve Psikolojik Danışmanlık Merkezi

Kaygı ataklarım için gittim. Açıkçası çok verim alacağıma inanmadım. ama Levent hoca sanırım önce seni terapiye hazırlıyor. tüm süreci çok iyi tanıtıp önümü görmemi sağladı. sonra tam da dediği gibi her şey çorap söküğü gibi çözüldü. terapimizi bitirdik. iş hayatımda çok daha özgüvenli oldum. kaygı benim içim artık bi düşman değil. hayatım değişti. ayrıca merkezine ulaşmak çok kolay yeri çok iyi.

SA
Sud*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
6 ay önce
Limer Performans Ve Psikolojik Danışmanlık Merkezi

Benim için Hayatın anlamını kaybettiği donemlerde uzun araştırmalar sonucu Levent beyle tanıştım Levent bey sadece kişisel problemlerimi değil hayata dair bir çok şeyi bana göstediğini düşünüyorum işinde oldukca profesyonel alanında çok başarılı birisi kendisine teşekkür ediyorum

SA
Sud*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
6 ay önce
Limer Performans Ve Psikolojik Danışmanlık Merkezi

Benim için Hayatın anlamını kaybettiği donemlerde uzun araştırmalar sonucu Levent beyle tanıştım Levent bey sadece kişisel problemlerimi değil hayata dair bir çok şeyi bana göstediğini düşünüyorum işinde oldukca profesyonel alanında çok başarılı birisi

AB
Ate*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce
Limer Performans Ve Psikolojik Danışmanlık Merkezi

Levent Bey ile tanışmadan ve seanslarımıza başlamadan önce sosyal anksiyetenin pençesinde durmadan debelenen, çoğu zaman da çaresizce bekleyen biriydim. Gerek meslekî ahlakı, becerisi ve deneyimiyle, gerek tutumu ve ilgisiyle; seans üstüne seanslarla geçirdiğimiz süreçte sosyal anksiyetemle başa çıkabilen bir insan hâline geldim. Mamafih kendisiyle iletişim hâlinde bulunduğum süre içerisinde ziyadesiyle zorlu bir ilişki sürecinden geçmekteydim; gireyazdığım depresyon kapısından yine Levent Beyle geçirdiğimiz seanslar sayesinde keskin bir geri dönüş yaptım. Kendisine ne kadar teşekkür etsem azdır.

AG
Ayl*** G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce
Limer Performans Ve Psikolojik Danışmanlık Merkezi

Levent beyi köşe yazılarından takip ediyordum. Online hizmet verdiğini öğrenince doktorsitesinden randevu aldım. Seanslarda çok planlı ve özgüvenli olşu emin ellerde olduğunuzu hissettiriyor. Tüm belirsizliklere yönelik ne kadar düşüncem beklentim varsayımım varsa çok rahat bir şekilde aktarabiliyorum. Yargılanmadan bunların değerlendirilmesi inanılmaz kıymeteli. Endişelerimi kaygılarımı yönetmekte zorlandığım neredeyse tüm alanlarda çok daha rahatım.

AD
Asy*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce
Limer Performans Ve Psikolojik Danışmanlık Merkezi

Bilkent'te çok ağır bir eğitimden geçiyorum. Ayrıca ortama adapte olmak benim için çok zor. Üstüne gelecek kaygıları da girince herkes gibi tükendim. Kronikleşmiş stresim ve artık neredeyse tamam izole oluşum beni bitirmek üzereydi. Bunları aşmış olmak beni inanılmaz mutlu ediyor. Seanslar boyunca çok iyi sorularla çok accurate tespitler yaptığını düşünüyorum. Fark ettim ki bazı basic becerileri, olması gerektiği gibi uygulamayı bilmiyormuşum. Ayrıca Levent Beyin terapilerdeki tavrı be yaklaşımı da çok profesyonel.

VS
Ved*** S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce
Limer Performans Ve Psikolojik Danışmanlık Merkezi

Evlilik düşündüğüm ilişkim bitince bunalıma girdim. İnsanların sürekli yardım al demesiyle yardım almaya karar verdim. Terapiye zerre inancım yoktu. Ancak şu an arkadaşlarıma da levent beye de şükran duyuyorum. yardım al kelimesi bir hayat kurtardı. ama levent beyin emekleri sayesinde.

Gül*** Ş***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

arkadaslarımın paylastıgı kose yazılarından kendısıne ulastım. oldukca memnun kaldım. seanslarda cok saygılı sevıyelı ve profesyoneldı. bıtmesını ıstemeyecegınız bır kıtap gıbı maceraydı benım ıcın. zor seylerı basardıgıma ınanıyorum. bunları soylemek bıle benım ıcın bır gelısme. tesekkurler

Cem Ö***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Hayatın anlamını kaybetmiş çaresizlikteyken destek aldığım kıymetli bir hocamızdır. Hayatımda hiç anlaşılmadığım kadar anlaşıldığımı hissettirdi. Gidicem bana her şeyi olumlu düşündürmeye çalışacak gibi bi beklentideyken olumlu olumsuz her şeyi anlayıp gerçekçi değerlendirip başetmeyi öğretti.

Sık Sorulan Sorular

Uzm. Psk. Levent Doğan ile nasıl iletişime geçerim?

Uzm. Psk. Levent Doğan için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Uzm. Psk. Levent Doğan için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Psk. Levent Doğan ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908504744615

Uzm. Psk. Levent Doğan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Psk. Levent Doğan Limer Performans Ve Psikolojik Danışmanlık Merkezi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Uzm. Psk. Levent Doğan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Psk. Levent Doğan Psikoloji uzmanıdır. Bilişsel ve Davranışçı Terapi, Anksiyete Bozuklukları, Depresyon alanlarında hizmet veriyor ve Bilişsel davranışçı terapi, Depresyon, Kaygı BozukluklarıBilişsel davranışçı terapi, Depresyon, Kaygı Bozuklukları hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Haritada Gör
Facebook Twitter Instagram Youtube