Psk. Gizem Aksu

Psikoloji - Ankara
5.0

Aile Terapisi, Evlilik ve Çift Terapisi, Kariyer Danışmanlığı

“Gizem hanımla bireysel seansımız o kadar keyifli geçiyor ki. Güler yüzlülüğü ve enerjisi ile kendimi...” Devamı

Psk. Gizem Aksu

Psikolog Gizem AKSU çocuk, ergen, yetişkin, çift ve cinsel terapi uygulamaktadır. Özellikle İlişki Terapileri Enstitü’sünde çalışma süreci boyunca kendini yetişkin, çift, evlilik, aile ve cinsel terapi alanında oldukça geliştirmiş olup bu alanda uzmanlaşmıştır. Alanında bir numara olan Prof. Dr. Christopher GERMER’dan eğitim almaya hak kazanmış ve sertifika eğitimini tamamlamış olup aynı zamanda bu alandaki bilgilerini ve uzmanlığını Uzman Psikolog Zeynep SELVİLİ gibi önemli isimlerle pekiştirerek Öz Şefkatli Farkındalık Uygulayıcısı olmuştur. 

TED Üniversitesi %100 İngilizce Psikoloji bölümünden yüksek onur öğrencisi olarak mezun olan Psikolog Gizem AKSU şu anda Ufuk Üniversitesi Gelişimsel ve Sosyal Psikoloji tezli yüksek lisansında tez sürecine devam etmektedir. 

Alanda: Bilişsel Davranışçı Terapi, Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi, Çift, Evlilik ve Aile Terapisi, Cinsel Terapi, Öz Şefkatli Farkındalık Uygulamaları, Oyun Terapisi, Resim Analizi ve EMDR gibi uygulamalar yapmakla birlikte; MMPI, CAT, TAT gibi testler de uygulamaktadır. 

Kendi işi olan (CEO) PsikoZaman Danışmanlık Merkezinde çocuk, ergen, yetişkin, çift, evlilik, aile ve cinsel anlamda terapiler uygulamaktadır. Aynı zamanda Öz Şefkatli Farkındalık uygulamaları yapıp, hem çocuklara hem de yetişkinlere eğitimler düzenlemektedir.

Kurumlar ve okullarla anlaşmalar yapıp seminer düzenlemeye ve konuk olduğu televizyon programlarına konuşmacı olarak katılmaya devam eden Psikolog Gizem AKSU psikolojinin hayattaki yerini anlatan, başucu kitabı olacak nitelikte bir kitap yazmaya devam etmektedir. 

Şeker Mahallesi, 1408. Cadde, No:30, Hill Tower Rezidans, Kat:2, Daire:22 Etimesgut/Ankara
En Yakın Uygunluk
Hizmetler
Bilişsel davranışçı terapi Duygu düşünce davranış farkındalığı Kısa süreli çözüm odaklı terapi Oyun terapisi Çözüm odaklı terapi Devamı
Klinik Fotoğrafları
Randevu Hattı

Hakkında

Psikolog Gizem AKSU çocuk, ergen, yetişkin, çift ve cinsel terapi uygulamaktadır. Özellikle İlişki Terapileri Enstitü’sünde çalışma süreci boyunca kendini yetişkin, çift, evlilik, aile ve cinsel terapi alanında oldukça geliştirmiş olup bu alanda uzmanlaşmıştır. Alanında bir numara olan Prof. Dr. Christopher GERMER’dan eğitim almaya hak kazanmış ve sertifika eğitimini tamamlamış olup aynı zamanda bu alandaki bilgilerini ve uzmanlığını Uzman Psikolog Zeynep SELVİLİ gibi önemli isimlerle pekiştirerek Öz Şefkatli Farkındalık Uygulayıcısı olmuştur.  Devamı

Diploma Aldığı Kurum

TED ÜNİVERSİTESİ

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 08.2021
Deneyim: 2 Yıl

Yabancı Dil

Almanca, İngilizce

İlgi Alanları

Aile Terapisi Evlilik ve Çift Terapisi Kariyer Danışmanlığı MMPI Online terapi Devamı

Deneyimler

Kurucu Psikolog - Şakayık Psikoloji Merkezi (2023 - Devam ediyor)
Yönetici Psikolog - PsikoZaman Danışmanlık Merkezi (2022 - 2023)
Psikolog - HobiLife Psikoloji Merkezi (2022 - 2022)
Psikolog - İlişki Terapileri Enstitüsü (2022 - 2022)
Psikolog - Başkent Psikoloji (2021 - 2021)
Psikolog - Koçum Yanımda (Doping Hafıza) (2021 - 2022)

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 474 84 19

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
KA
Kur*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 saat önce
Şakayık Psikoloji Merkezi

Gizem hanımla bireysel seansımız o kadar keyifli geçiyor ki. Güler yüzlülüğü ve enerjisi ile kendimize getiriyor bizi. Arkadaşım da aynı şekilde geliyor kendisine. Onun önerisiyle başlamıştım ben de. Çok memnun kalırsınız.

SO
Ser*** O***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 saat önce
Şakayık Psikoloji Merkezi

Çift terapisinde artık istediğimiz verimi alsak da gelmeye devam etmek istiyoruz. Sürekliliğimizi ve kontrolümüzü ölçüyoruz Gizem hanımla. Bize söylediği her cümle nokta atışı.

OB
Osm*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 gün önce
Şakayık Psikoloji Merkezi

Travma üzerine çalışıyoruz Gizem hanımla. Kendisi aldığı eğitimlerle emdr da uygulamakta. Sizin için en uygun hangisiyse o şekilde terapi uyguluyor ve gerçekten işinde çok başarılı.

MA
Müc*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 gün önce
Şakayık Psikoloji Merkezi

Eşimle geldik. Normalde terapiye asla gitmem derken Gizem hanım sayesinde herkesin terapiye başlaması gerektiğini düşünür oldum.

ŞA
Şer*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 gün önce
Şakayık Psikoloji Merkezi

Uzmanımız ile görüşmelerimiz oldukça pozitif ve iyiydi bize çok iyi hissettirdi. Aile terapisi alanında geldik biz. Eşimle gayet aramızdaki ilişki güzel. Hocamız sayesinde kavgalarımız bile artık tartışma boyutunun ötesine geçmeyip bize iyi geliyor. Bizi iyileştiriyor.

FH
Fad*** H***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 gün önce
Şakayık Psikoloji Merkezi

İş yerimde yaşadığım sıkıntılarımı bireysel anlamda çok kafama taktığım için çok rahatsız hissettimm ve bunun için başladım. İstemediğim hiçbir şeyi yaşamama hakkım olduğunu hatırlatan ve iletişim tekniğimi geliştiren Gizem hanım sayesinde birkaç seans sonrasında kendimi daha iyi hisseder hale geldim.

OY
Orh*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 gün önce
Şakayık Psikoloji Merkezi

İlişki terapisinde çok iddialı bir hoca. Gerçekten çok başarılı. İlişkimizde bize merhem vermedi merhem olmayı öğretti. Sürecimiz çok güzel.

AH
Asy*** H***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 gün önce
Şakayık Psikoloji Merkezi

Sınav kaygısı yaşayan kızımla görüşmelerinden gayet memnunum. Aynı zamanda ebeveyn olarak Gizem hanımın genç, başarılı, idealist oluşundan etkilenecek birçok genç olacağına eminim bu süreçte. O yüzden net bir şekilde onunla görüştürebilirsiniz.

HK
Haz*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 gün önce
Şakayık Psikoloji Merkezi

Yurtdışında kendinize uygun bir psikolog bulmak gerçekten çok zordur. Online a şans verdiğim adın da Gizem hocam olması güzel oldu. Burada yaşadığım ilişkisel sıkıntıları atlatmamda bana fayda sağlayışı kendi tarzımda sunması beni çok özel hissettiriyor.

ÇH
Çil*** H***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 gün önce
Oyun terapisi
Şakayık Psikoloji Merkezi

Oyun terapisinde arkadaşlarımın önerisiyle Gizem hanıma başladık. Çocuklara olan yaklaşımı gerçekten çok özel. Çocuklar asla ondan ayrılmak istemiyor ve her seanstan sonra gelişimleri aşırı derecede şaşırtıcı derece de güzel.

Sık Sorulan Sorular

Psk. Gizem Aksu ile nasıl iletişime geçerim?

Psk. Gizem Aksu için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Psk. Gizem Aksu için nasıl randevu alabilirim?

Psk. Gizem Aksu ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908504748419

Psk. Gizem Aksu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Psk. Gizem Aksu Şakayık Psikoloji Merkezi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Psk. Gizem Aksu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Psk. Gizem Aksu Psikoloji uzmanıdır. Aile Terapisi, Evlilik ve Çift Terapisi, Kariyer Danışmanlığı alanlarında hizmet veriyor ve Bilişsel davranışçı terapi, Duygu düşünce davranış farkındalığı, Kısa süreli çözüm odaklı terapi hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Haritada Gör
Facebook Twitter Instagram Youtube