Linkedin
Kariyer.net
Doktorsitesi.com dijital sağlık teknolojileri üreten bir şirkettir. Sağlıkta dijital dönüşüm çerçevesinde hem internet kullanıcılarına hem de uzmanlara katma değerli teknolojik servisler sunmaktadır. Çeşitli ulusal ve uluslararası kongrelerde ülkemizi defalarca temsil etmiştir ve pek çok sertifikasyonu vardır. Doktorsitesi.com 2008 yılında Doktorsitesi Com Bilgi Hizmetleri Teknoloji ve Ticaret A.S tarafından; internet kullanıcılarının doğru ve güvenilir sağlık bilgilerine ve uzmanlara ulaşmalarını sağlamak amacıylakurulmuş Türkiye’nin ilk ve en güvenilir dijital sağlık platformudur.100'e yakın çalışanımızla birlikte hızla büyümekte olan Doktorsitesi.com ailesine yeni yetenekler kazandırmak içinsiz değerli profesyonelleri aramıza katılmaya davet ediyoruz.
Peki Neden Bizimle Çalışmalısınız?
  • Dijital dönüşüme önem veriyoruz.
  • Farklı departmanlarda çeşitli kariyer fırsatları sunuyoruz. Saha satış, tele satış, yazılım, ürün yönetimi, proje, pazarlama, finans, muhasebe, insan kaynakları, müşteri ilişkileri ve yenileme departmanlarımızda sizi bekleyen güzel fırsatlar var.
  • Kariyer yolculuğunuzda sürekli öğrenme ve gelişim imkanları ile size destek oluyoruz.
  • Uygun olduğunuzu düşündüğünüz, istediğiniz departman için bize bu linkten özgeçmişinizi gönderin ve bu heyecan verici yolculuğun bir parçası olma fırsatını yakalayın.Hayallerinizi gerçekleştirmek için ilk adımı atın ve bizimle iletişime geçin. Cazip kariyer fırsatlarından önce siz haberdar olun ve Doktorsitesi.com ailesinin bir parçası olarak kariyerinize devam edin.
Facebook Twitter Instagram Youtube