Psk. Dan. Okan Tiring

Psikoloji - İstanbul

Bilişsel Davranışçı Terapi, İlişki Problemleri, Aile Terapisi

Randevu Al 0 (850) 474 18 63 Soru Sor
Bu uzmandan online görüşme randevusu alabilirsiniz.

Böylece evde kalabilir ve aynı zamanda da uzmanla görüşme sağlayabilirsiniz

Hemen Randevu Al

 

Psikologun Adresi (2)

Naci Kasım Cad. Neyire Neyir Sok. Baran Sitesi C1 Blok No:18 D:3 (Sepet AVM'nin arka tarafı)  Bahçelievler, İstanbul
Özel Muayenehane Bahçelievler

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster
İmkanlar
Wi-fi Online Doktor Danışma İkram Nakit
Zeytinlik Mah. Cumhuriyet Sok. Ekmekçioğlu İş Merkezi No:12 Kat:2 D:8  Bakırköy, İstanbul
Özel Muayenehane Bakırköy

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster
İmkanlar
Wi-fi Online Doktor Danışma İkram Nakit

Okan Tiring Hakkında

Okan Tiring Kimdir?

Psk. Dan. Okan Tiring, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından, Çukurova Üniversitesi Psikolojik Danışma ve Rehberlik Bölümünü  başarıyla tamamlamıştır. Yüksek lisansına ise Bahçeşehir Üniversitesi Psikolojik Danışma ve Rehberlik Bölümü'nde devam etmektedir.

Çukurova, Pamukkale, Bahçeşehir Üniversiteleri gibi 5 farklı üniversitede okumuş olup ve "Onur Öğrencisi" olarak mezun olmuştur.

2013 yılında 2 yıl boyunca klinik anlamda süpervizyon eğitimi almış olup profesyonel şekilde çalışmalarına devam etmiştir.

Yüksek Lisans Eğitiminde, temel derslerin yanında: Grupla Psikolojik Danışma, Çocuklarla Psikolojik Danışma, Mindfulness, Transaksiyonel Analiz ve daha birçok dersi almış olup; lisans eğitiminde, temel derslerin yanında: Özel Eğitim, Aile Danışması, Psikolojide Ölçme Araçları, Test Dışı Teknikler, Psikopatoloji, Sosyal Psikoloji ve daha birçok dersi başarıyla tamamlayarak; Yüksek Öğretim Kurumları(YÖK) ve Milli Eğitim Bakanlığı(MEB) tarafından bu konularda resmi uygulayıcı olarak uygulamalar yapmaya hak kazanmıştır.

Doç. Dr. Bilge Uzun editörlüğünde hazırlanan " Fark'andalıkla Bayramda Karantina " adlı kitapçığın yazarlarındandır.

"Beylikdüzü Sakinleri Gazetesi" gibi birçok gazetede ve "Uzamanlar Diyor Ki" gibi bir çok platformda yazarlık yapmaktadır.

Mindfulness (Farkandalık) alanında çalışmalar yürütmekte olup, makaleler yazmaktadır. Motivasyon, yaşam doyumu, ilişkiler, bilişsel esneklik ve çalışan psikolojisi üzerine bir çok makaleler yazmış ve yazmaya devam etmektedir.

Türk PDR derneğinden Oyun (Çocuk) Terapistliği eğitimi almış olup, Oyun Terapistliği alanında ülkenin farklı bölgelerinde eğitimler vermiştir. Yurtdışında da oyun terapistliği alanında çalışmalar yapıp, organizasyonlara başkanlık etmiştir. Oyun terapistliği konusundaki eğitimleri vermeye devam etmektedir ve bu konuda çok fazla danışanla çalışmaktadır.

"4. Sınıflarda Yaratıcı Drama Yöntemi ile Zorbalıkla Baş Etme" makalesini yazarak zorbalık konusunda bilime katkılarda bulunmuş olup, zorbalık davranışı sergileyen çocuklarla çalışmalar ve danışmalar yapmıştır.

Çocuk Değerlendirme Testleri, Zeka Testleri, Dikkat ve Konsantrasyon Testleri, İnce Motor Gelişimi Testi, Okula Hazır Oluşunu İnceleyen Testler, Dil ve Konuşma Düzeylerini Ölçen Testler, Gelişim Testleri eğitimlerini başarıyla tamamlayarak, testleri yetkinlikle uygulayabilmektedir.

Almanya, Hollanda ve Türkiye'nin çeşitli bölgelerinde "Aile İçi İletişim", "Kendini Tanıma", "Kendini Kabul", "Psikoloji'de Vaka Örnekleri"  ve "Çocuklarla İletişim" konularında birçok seminer vermiştir.

İstanbul, Adana, Şanlıurfa'nın çeşitli bölgelerinde çalışmalar yapmıştır ve birçok seminer vermiştir. Hastaneler, okullar, adliyeler ve kliniklerde danışmalar yapmış; projelere başkanlık etmiştir.

Psikoloji alanında makaleler ve çalışmalar yapmaya devam etmekte; danışmalarını yüz yüze ve dünyanın her bölgesine hizmet verebilmek amacıyla online olarak gerçekleştirmektedir.

Diploma aldığı kurum
 • ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ
Yabancı Diller
 • İngilizce
İlgilendiği Hastalıklar
 • Bilişsel Davranışçı Terapi
 • İlişki Problemleri
 • Aile Terapisi
 • Ergenlik sorunları
 • Online terapi
Diplomalar ve Sertifikalar
Fotoğraflar
Hobiler
 • Resim
 • Spor
 • Tiyatro
 • Klasik Müzik
 • Sinema
 • Türk Sanat Müziği
Ücret Bilgisi
Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 474 18 63

Okan Tiring Değerlendirmeleri

Değerlendir
126 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

en..n
Zamanlama
İlgi
Ortam

Okan bey ile geçen hafta 17. Seansımızı yaptık. Halen bu mucizeye inanamıyorum... Birkaç tanıdığım bana şiddetle 3 ay önce Okan beyi önermişti, içimden ya en fazla ne değişebilir demiştim. Ama diğer psikologların yıllarca yapamadığını 3 ayda kat kat fazlasıyla yaptı... Eşimle iliskim düzeldi, çocuğuma daha iyi bir anneyim ve en güzeli artık hayatı sürekli sorgulamak yerine yaşamaktan zevk alıyorum. Keşke yıllar önce tanısaydım... Başka psikologlarla zaman kaybedeceğime Okan bey ile bu güzel gunleri daha öncesinde fark etmiş olsaydım. Okan bey o kadar anlayışlı, o kadar mütevazı ki... Hayatımda bu kadar anlayışlı başka insan tanıyacağımı sanmıyorum. dokturuma buradan çok çok çok çok teşekkür etmek istiyorum 17-07-2021

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.
an..an
Zamanlama
İlgi
Ortam

Okan bey ile dün 6. oturumu yaptık. O kadar anlayışlı, o kadar empatik biri ki... Yargılamadan böyle dinleyebilen bir insan daha görmedim. Anlatmaktan korkan asla kimseye bir şey anlatamayan biriydim ama Okan hocamin bu verdiği güven sayesinde bir anda hayatımda kimseye anlatmadigim şeyler agzimdan aktı gitti. O kadar rahatlattı ki beni... Bu yükü neden bu kadar yıl taşımışım dedim. Değişiklikler başladı hayatımda. Çiçek gibi yeniden açtım. Yeni bir bahara uyandım. Hocam çok çok teşekkür ederim 01-07-2021

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.
la ..lebi
Zamanlama
İlgi
Ortam

Okan hocamın güler yüzlülüğü ile yine güzel bir seanstı. Tüm katkıları için çok teşekkür 🙏 28-06-2021

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.
em..kin
Zamanlama
İlgi
Ortam

Okan bey ile dün son oturumumuzu yaptık. Çok çok çok güzel bir süreçti. Hayatımda hiç fark etmediğim şeyleri fark ettim. Beni bu güzel günlere taşıyan, resmen beni bataklıktan çıkaran Okan beye buradan sonsuz teşekkürlerimi iletmek isterim. Sen insanlar için bir şanssın. Ben bu şansa denk geldiğim için o kadar mutluyum ki... Eline, emeğine, yüreğine sağlık güzel insan 25-06-2021

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.
la ..lebi
Zamanlama
İlgi
Ortam

Okan hocamla keşke daha önce tanisabilseydik. Çok ilgili ve yardımsever 03-06-2021

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.
ay..lmazler
Zamanlama
İlgi
Ortam

Okan bey ile online olarak son görüşmemizi dün gerçekleştirdik. Bana kalsa hiçbir zaman bitmemesini isterdim. Ama Okan bey artık zamanının geldiğini ifade etti. Her oturum beni yeniden şaşırtıp yeniden kendimi tanımamı sağladı. Bu süreç... Nasıl ifade edeyim, mükemmel kelimesi bile az kalır. Çok duygusalım şu an... Sen gerçekten herkesin tanıması, terapi alması gereken bir doktorsun. Keşke en baştan seni tanısam ve en baştan senden terapi alsam, o kadar iyi geliyorsun ki insana. Sonsuzca teşekkür ederim Okan doktorum. 31-05-2021

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.
tilda..dizci
Zamanlama
İlgi
Ortam

Okan bey ile bugün 16. Seansımızı gerçekleştirdik. Şu an ne desem bilemiyorum. Bundan 3 ay önce hayal bile edemeyeceğim bir yerdeyim şu an. Hayat bana çok zarar veriyor sanıyordum, hep ben mi diyordum... İntihar düşüncelerim vardı,artık işin ucuna gelmişken, birçok psikolog denemişken bana bir yakınım Okan hocayı önerdi. Okan hoca ilk başladığı andan itibaren farklıydı. Diğer psikologlar gibi değildi. İlk andan son ana o kadar iyi dinledi ve o kadar anladı ki beni. Ben de anlasildikca anlattım, anlasildikca anlattım. Bütün içimdekileri dışa vurdum. Hepsinin üzerine tek tek çalıştık yeniden hepsini yapilandirdik. Sonunda gördüm ki hayatıma zarar veren benmisim, olayları ben böyle yorumluyormusum... Üzerine çalıştıkça çok çok iyi oldum.cevremdeki insanlar her gün Okan beye teşekkürlerini iletiyor. Her gun ona minnetimi ifade ederek uyanıyorum. Sen apayri bir şeysin hocam. Benim şansımsın... Çok kötü olduğum donemde herkes zayıflıktan artık öleceğimi, yürüyen bir cenaze olduğumu söylüyordu, şu an senin sayende tam tersi yaşayan bir mutluluğum. Senin de dediğin gibi "mutlu anları bol olan bir insanım."Hayata pozitif bakmayı öğrendim. Yaşamayı öğrendim. İnsan olmayı, mutlu olmayı her şeyi öğrendim. Sen birtanesin hocam. Eline, emeğine, o koca yüreğine sağlık 17-05-2021

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.
riye..çu
Zamanlama
İlgi
Ortam

Mucize doktor.. kelimenin tam anlamıyla mucize. Kendisiyle görüşmeye başlamadan önce ölmek istiyordum. Hayata olan inancım bağlılığım yok olmuştu sanki. Derin bir kuyunun içinden beni çıkarıp çekti ve kurtardı. Kendisine ne kadar teşekkür etsem az. İyi niyeti merhameti sonsuz biri yargılamadan yaralarınızı sarar teşekkür ettiğinizde bu sizin başarınız der öyle de alçak gönüllü ve kibar. Daha çok şey yazabilirim ama hiç bir şey anlatmaya yetmez Okan Bey'in desteğini. Çok ama çok teşekkür ederim.. 07-05-2021

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.
lik..er
Zamanlama
İlgi
Ortam

Ben 32 yaşında bir işletmeciyim. Okan bey ile tanışana kadar boşa yaşadığımı bilmiyordum... Seanslar sonunda gerçekten yaşamanın ne demek olduğunu öğrendim gerçekten. Dün son seansımızı gerçekleştirdik... Hiç bitmesini istemiyordum ama Okan bey artık gerekli ilerlemeyi gösterdiğimizi ve bitirmeye hazır olduğumu ifade etti. Gerçekten o kadar güzel ilerledik ki... Zor günümde yanımda oldu, iyi günümde fark etmediklerimi fark ettirdi, anlayamadığım şeyleri anlamladırdı... Hayata daha gerçek bakmamı sağladı. Birçok hatamı bu seanslar sayesinde düzeltme şansı buldum. Kendi yolumu çizebildim. Artık ben olabildim. Hiçken ben olmak gerçekten çok zor. Bunu tek başıma yapamadım, yapamazdım... Çok fazla kişiden psikolojik destek almıştım ama Okan beyden aldıktan sonra gerçek bir psikolojik desteğin nasıl olması gerektiğini gördüm... Yaşadım... Okan bey sen bana verilmiş bir hediyesin... Her zaman yanımda olduğunu bilmem beni çok rahatlatıyor. Seninle tanışmama vesile olan her şey için her gün ben ve ailem dua ediyoruz. Tuttuğunuz altın olsun... 03-05-2021

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.
ihan..dakcı
Zamanlama
İlgi
Ortam

Okan hoca ile 8. Oturumu dün gerceklestirdik. Şu an öyle bir değişim içerisindeyim ki; resmen kendimi tanıdım. Yeniden kendimi yarattım diyebilirim. Online olarak seanslarımız yapıyoruz ve o kadar iyi geliyor ki... Başta terapiye karşı önyargılı bakıyordum, hiç gerek yok diyordum... Okan bey beni baştan yarattı resmen. O kadar anlayisli ki... O kadar empati kuruyor ki... Resmen seans içerisinde bir bütün oluyoruz. Kendimi baştan tanıyorum. Ailemle eşimle olan sorunları bir bir daha net gördüm ve çözdüm. Buraya ne yazsam az. Her seans çok çok daha iyi oluyorum. Sen her şeyin en iyisini hak ediyorsun Okan hocam. Emeğine sağlık. Benim için yaptığın tüm çabalara çok çok çok çok teşekkür ederim 29-04-2021

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.

126 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Psk. Dan. Okan Tiring tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Okan Tiring Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Bencillik sorunu

  Hocam bende çocukluktan beri aşırı bencillik var bunları insanlara yansıtmayıp içimde yaşıyorum bir zamanlar çok dine yönelmiştim bütün cevremdekilerim sevdiklerimin cehenneme gideceğini düşünüyordum ve bu durum beni rahatlatıp cehennem korkumu azaltiyordu onlar dine inanmayıp sonsuz cehenneme sebep... devamı

  Doktor Cevabı:

  Psk. Dan. Okan Tiring

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Hamilelik korkusu

  Hocam benim sorunum çok ciddi, ya da ben öyle görüyorum. ben her girdiğim cinsel ilişkide hamile kalma korkusu içine giriyorum. doğum kontrol hapı, kondom , dışarı bosalmayla korunmama rağmen riskten çok korkuyorum. bu ay ilacımı yumurtlama haftamda ve yumurtlama gününde 40-50 dakika kadar geç aldim... devamı

  Doktor Cevabı:

  Psk. Dan. Okan Tiring

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sık Sorulan Sorular

Psk. Dan. Okan Tiring ile nasıl iletişime geçerim?
Psk. Dan. Okan Tiring ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 474 18 63

Psk. Dan. Okan Tiring için nasıl randevu alabilirim?
Psk. Dan. Okan Tiring için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Psk. Dan. Okan Tiring için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Psk. Dan. Okan Tiring nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Psk. Dan. Okan Tiring Özel Muayenehane Bahçelievler Özel Muayenehane Bakırköy Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Psk. Dan. Okan Tiring hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Psk. Dan. Okan Tiring Psikoloji, uzmanıdır. alanlarında hizmet veriyor ve Bilişsel Davranışçı Terapi, İlişki Problemleri, Aile Terapisi, Ergenlik sorunları, Online terapi hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Psk. Dan. Okan Tiring için muayene ücreti nedir?
Psk. Dan. Okan Tiring muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Psk. Dan. Okan Tiring muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Psk. Dan. Okan Tiring hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Psk. Dan. Okan Tiring hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

.