Randevu Deneyimleriniz Başkalarının Sağlık Yolculuğuna Eşlik Etsin!

Randevunuzda neler yaşadığınızı ve deneyimlerinizi bizimle paylaşın. Bu paylaşım hem doktor ve uzmanlarımız, hem de diğer kullanıcılarımız için çok değerli. Tüm yorumlarınız uzman ekibimiz tarafında titizlikle inceleniyor ve uygunluk kriterlerimiz doğrultusunda yayına alınıyor.

Randevu Deneyimleriniz Başkalarının Sağlık Yolculuğuna Eşlik Etsin!

Doktorsitesi.com’da kayıtlı 245.000 gerçek kullanıcı yorumu bulunmakta!

Gerçek ve güvenilir yorumlarınız neticesinde uzmanların ortalama puanı 4.7

Randevulu Hasta ve Danışanlardan Gerçek Yorumlar

Hasta ve danışanlar deneyimlerini paylaşmakta istekli ve cömerttir.

Hasta ve danışanlar, doktor veya uzmanlara gerçekleştirdikleri ziyaret sonrası yaşadıkları olumlu ve olumsuz deneyimleri diğer hasta ve danışanlar ile paylaşmak isterler. Bilgi paylaşımı sağlık sektöründe güven unsurudur. Bu şekilde hekim arayışı ve randevu alma sürecinde olan diğer kullanıcılara da yardımcı olurlar.

Yorumların gerçek olduğuna nasıl karar veriyoruz?

Doktorsitesi.com’da yalnızca sistemimiz üzerinden randevu sürecini tamamlanmış kullanıcılar, yani hasta ve danışanlar yorum yapabiliyor. Bu şekilde tüm yorumlarımızın gerçek deneyimlere dayandığına emin oluyoruz. Ayrıca yorumları inceleyen uzman ekibimiz de bu konuda soru işareti oluşturan hiçbir yorumu onaylamıyor ve yayına almıyor. Sahte yorumların yayılma olasılığının önüne geçmiş oluyoruz.

Yorumlarda Olumlu ya da Olumsuz Ayrımı Yapmıyoruz!

Yorumlarda Olumlu ya da Olumsuz Ayrımı Yapmıyoruz!

Hasta/ danışanlarımızın bıraktığı tüm yorumları özenle inceliyor ve adil, suçlayıcı olmayan, hakaret, küfür, yargılama vb. olumsuz duygulardan uzak olan tüm yorumları yayınlıyoruz. Hasta/ danışanlarımızın olumlu olduğu kadar olumsuz deneyimlerinin de olabileceğinin farkındayız. Her hasta/ danışanın süreçte yaşadıklarının ve algısının farklı olabileceğinin, değerlendirmenin kişiye özel olduğunun bilincindeyiz ve tüm bunlarla birlikte temel kriterlerimizi karşılayan olumlu ve olumsuz tüm yorumları yayınlıyoruz.

Temel Kriterlerimiz;

  • Yorumun içerisinde mutlaka hekim veya uzmanın hasta/ danışana karşı olan genel tavrı ile ilgili izlenimlerin bulunması
  • Ziyaret edilen yerin (klinik, hastane, muayenehane vb.) şartları ve genel atmosferin değerlendirilmesi
  • Bekleme süresi ve koşullarının değerlendirilmesi
  • Muayene/ danışma sırasındaki duygu ve düşüncelerin belirtilmesi
  • Muayene/ danışma için beklentilerin ve ne kadarının karşılandığının belirtilmesi
  • Yorumların herkesin anlayabileceği bir dil ve üslupta olması
  • Saldırgan, aşağılayıcı, küçük düşürücü, hakaret ve küfür içeren ifadelere yer verilmemesi
  • Diğer kullanıcılara yönlendirme yapmamak adına yorumlarda ilaç, cihaz, ürün, marka isimlerine yer verilmemesi
  • Doktor/ uzmanın tedavi yönteminin tıbben eleştirisine dair ifade içermemesi (Bu konuda değerlendirme yapabilecek olan yine yalnızca bir doktor/uzman ya da bir sağlık kuruluşudur. Tedavi yöntemi sizde etkili olmamış olsa dahi, doktor/uzmanın bu konudaki yetkinliği eleştirilmemelidir)

Tüm bu temel kriterleri karşılayan yorumlar uzman ekibimizce incelenir ve en geç 48 saat içerisinde yayına alınır. Yayına alınan yorumlar hekim ve sağlık uzmanları tarafından silinemez ve değiştirilemez. Sahte, eksik ve kriterlere uygun olmadığı düşünülen yorumlar uzman ekibimiz tarafından incelenmek üzere Doktorsitesi.com’a bildirilir.

Her alanda kullanıcı deneyiminin ön planda tutulduğu çağımızda, gerçek hasta/danışanların güvenilir yorumlarının diğer kullanıcılarla buluşması bizim için son derece önemli ve hassas bir konudur. Tüm yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederiz!

Facebook Twitter Instagram Youtube