Uzm. Psk. Birgül Bakay, Samsun, Psikoloji

Uzm. Psk. Birgül Bakay

Psikoloji - Samsun

Bireysel Terapi, Çocuk - Ergen Psikolojisi, Oyun Terapisi

Randevu Al 0 (850) 811 52 06

Psikologun Adresi (2)

Halaskargazi cad.Menekşe Apt.No.115/5  Şişli, İstanbul
Çatı Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster
İmkanlar
Nakit
Güzelyalı Mah. 3056. Sok. No:3 D:1  Atakum, Samsun
Çatı Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster
İmkanlar
Wi-fi Nakit

Birgül Bakay Hakkında

Birgül Bakay Kimdir?

Uzm. Psk. Birgül EMİROĞLU BAKAY, 1983 yılında doğmuştur. Lisans öncesi öğreniminin ardından Haliç Üniversitesi Psikoloji bölümünde başladığı lisans eğitimini tamamlayarak 2006 yılında Psikolog unvanı almıştır. 2007 yılında Maltepe Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans programına kabul edilmiş ve "Şizofreni Hastalarında İşlevsel İyileşme Ölçeği'nin Geçerlilik ve Güvenilirlik" başlıklı tez çalışmasını İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Psikiyatri Kliniği'nde tamamlayarak lisansüstü derecesini almıştır. 

Klinik Psikoloji yüksek lisans stajını İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Psikiyatri Kliniği'nde yapmış olan Uzm. Psk. Birgül EMİROĞLU BAKAY, pek çok grup terapisine katılmış ve bu konuda deneyim kazanmıştır. Ayrıca Türk Psikologlar Derneği'nden Bilişsel Davranışçı Terapi Eğitimi, Travma Odaklı Bilişsel Davranışcı Terapi Eğitimi, MidAmerica Nazarene University, Oyun Terapisi Eğitimi, İstanbul Üniversitesi, İstanbul Tıp Fakültesi Psikiyatri Kliniği, Ruhsal Bozukluklarda Sanat Psikoterapisi Eğitimi, İngiltere’de bulunan Tavistock Kliniği’ne bağlı olarak yürütülen İstanbul merkezli “Bebek Gözlemi” eğitimini tamamlamıştır. 

Uzm. Psk. Birgül EMİROĞLU BAKAY, yetişkin ve çocuklarda objektif ve projektif test eğitimlerini tamamlayarak uygulama ve yorumlama yetkinliğini kazanmıştır.Çalışmalarını çocuk-ergen ve yetişkinler ile sürdürmektedir.

Klinik Psikoloji Doktora çalışmalarına Arel Üniversitesinde devam etmektedir. Yayınlanmış bilimsel makaleleri ve yayına hazırlık aşamasındaki çalışmaları bulunmaktadır. 

Mesleki çalışmalarını, 2010 yılından beri İstanbul’da kurucu ortaklarından olduğu Çatı Danışmanlık ve Eğitim Merkezi'nde devam etmektedir. 2017 Şubat ayı itibariyle Samsun Çatı Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezinde danışanlarını görmeye başlamıştır. Uzm. Psk. Birgül EMİROĞLU BAKAY, klinikteki grup terapilerinin yanı sıra bir vakfa bağlı olarak da çeşitli okullarda ergenlere ve ebeveynlere yönelik grup eğitimlerinde grup liderliği yapmakta ve çocuk- ergen ve yetişkinlerle çalışmalarına devam etmektedir.

Uzm. Psk. Birgül EMİROĞLU BAKAY, Türk Psikologlar Derneği, Rorschach ve Projektif Testler Derneği ve Association  for Play Therapy,Oyun Terapileri,Sanat Psikoterapileri gibi mesleki kuruluşlara üyedir.

Diploma aldığı kurum

 • HALİÇ ÜNİVERSİTESİ

İlgilendiği Hastalıklar

 • Bireysel Terapi
 • Çocuk - Ergen Psikolojisi
 • Oyun Terapisi
 • Sanat terapisi
 • Anksiyete Bozuklukları

Tedaviler

 • Çocuk ve ergen terapisi
 • Yetişkin terapisi
 • Depresyon tedavisi
 • Kaygı bozuklukları
 • Sanat terapisi

Fotoğraflar

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 811 52 06

Psikolog Yorumları

Değerlendir
4 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

san ..AÇOĞLU

Kızım 29 aylık ve konuşma geriliği var,daha önce destek için birkaç kuruma gittik ancak bir sonuca ulasamadık. Birgül hanımı bir akrabam vasıtasıyla tanımış olduk, daha ilk seansimizda verdiği güven ve enerji ile kısa zamanda sonuca ulasabilecegimize inandık. 03-12-2019

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.
ike..ik

Birgül hocayı verdiği eğitimde tanıma fırsatı buldum, eğitimden sonra yanında staj yapıp yapamayacağımı sordum, kabul ettiğinde çok mutlu olmuştum çünkü bir psikoloji öğrencisi için müthiş bir fırsattı. Staj dönemim kişisel olarak yoğun bir zamanına denk gelmişti koşturduğu bir çok şey vardı bunlara rağmen biz stajerlerine elinden geldiğince yardımcı olmaya çalıştı. Bu alana gönül vermiş çok iyi bir rol model olduğunu düşünüyorum, stajımı kendime çok şey katmış olarak bitirdim bana bu şansı verdiği için kendisine çook teşekkür ediyorum. 17-04-2019

nep..ı

Yurtiçinde ve yurtdışında bulunan birçok kurumdan almış olduğu eğitimler ve yaptığı çalışmalar sonucu ülkemizdeki psikoloji alanına büyük katkı sağlamış değerli insan! oyun terapisi hakkında sonu gelmeyen bir bilgi birikimi olduğunu iletişime geçtiğiniz andan itibaren anlayacağınız ve güvenebileceğiniz nadir uzman psikologlardan diyebilirim. sizden öğrenecek daha çok şeyimiz var... 12-02-2019

iha..eren

Merhabalar Birgül hanımdan uzun süredir danışma alıyorum. Kendisi olaylara mantıklı ve hakkaniyetli yaklaşımıyla hayatıma değer katmış ve çok sıkıntılı zamanlarımda benim ayakta olmama destek olmuştur. Özverili yaklaşımından ötürü kendisini takdir ediyorum. Herkese tavsiye ederim, Özellikle de yaşamını her yönüyle ileriye götürmek isteyen kişilere... 28-12-2018

4 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Psk. Birgül Bakay tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Sık Sorulan Sorular

Uzm. Psk. Birgül Bakay ile nasıl iletişime geçerim?
Uzm. Psk. Birgül Bakay ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 811 52 06

Uzm. Psk. Birgül Bakay için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Psk. Birgül Bakay için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Uzm. Psk. Birgül Bakay için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Uzm. Psk. Birgül Bakay nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Psk. Birgül Bakay Çatı Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi Çatı Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Uzm. Psk. Birgül Bakay hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Psk. Birgül Bakay Psikoloji, uzmanıdır. Çocuk ve ergen terapisi, Yetişkin terapisi, Depresyon tedavisi, Kaygı bozuklukları, Sanat terapisi, Vajınusmus, Bilişsel davranışçı terapi, Şema terapi, Çocuk terapisi, Anne-baba eğitimi ve danışmanlığı alanlarında hizmet veriyor ve Bireysel Terapi, Çocuk - Ergen Psikolojisi, Oyun Terapisi, Sanat terapisi, Anksiyete Bozuklukları hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Uzm. Psk. Birgül Bakay için muayene ücreti nedir?
Uzm. Psk. Birgül Bakay muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Psk. Birgül Bakay muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Uzm. Psk. Birgül Bakay hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Psk. Birgül Bakay hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

.