Uzm. Psk. Birgül Bakay, Samsun, Psikoloji

Uzm. Psk. Birgül Bakay

Psikoloji - Samsun

Bireysel Terapi, Çocuk - Ergen Psikolojisi, Oyun Terapisi

Randevu Al 0 (850) 811 52 06
Bu uzmandan online görüşme randevusu alabilirsiniz.

Böylece evde kalabilir ve aynı zamanda da uzmanla görüşme sağlayabilirsiniz

Hemen Randevu Al

 

Psikologun Adresi

Güzelyalı Mah. 3056. Sok. No:3 D:1  Atakum, Samsun
Çatı Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster
İmkanlar
Wi-fi Nakit

Birgül Bakay Hakkında

Birgül Bakay Kimdir?

Uzm. Psk. Birgül EMİROĞLU BAKAY, 1983 yılında doğmuştur. Lisans öncesi öğreniminin ardından Haliç Üniversitesi Psikoloji bölümünde başladığı lisans eğitimini tamamlayarak 2006 yılında Psikolog unvanı almıştır. 2007 yılında Maltepe Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans programına kabul edilmiş ve "Şizofreni Hastalarında İşlevsel İyileşme Ölçeği'nin Geçerlilik ve Güvenilirlik" başlıklı tez çalışmasını İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Psikiyatri Kliniği'nde tamamlayarak lisansüstü derecesini almıştır. 

Klinik Psikoloji yüksek lisans stajını İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Psikiyatri Kliniği'nde yapmış olan Uzm. Psk. Birgül EMİROĞLU BAKAY, pek çok grup terapisine katılmış ve bu konuda deneyim kazanmıştır. Ayrıca Türk Psikologlar Derneği'nden Bilişsel Davranışçı Terapi Eğitimi, Travma Odaklı Bilişsel Davranışcı Terapi Eğitimi, MidAmerica Nazarene University, Oyun Terapisi Eğitimi, İstanbul Üniversitesi, İstanbul Tıp Fakültesi Psikiyatri Kliniği, Ruhsal Bozukluklarda Sanat Psikoterapisi Eğitimi, İngiltere’de bulunan Tavistock Kliniği’ne bağlı olarak yürütülen İstanbul merkezli “Bebek Gözlemi” eğitimini tamamlamıştır. 

Uzm. Psk. Birgül EMİROĞLU BAKAY, yetişkin ve çocuklarda objektif ve projektif test eğitimlerini tamamlayarak uygulama ve yorumlama yetkinliğini kazanmıştır.Çalışmalarını çocuk-ergen ve yetişkinler ile sürdürmektedir.

Klinik Psikoloji Doktora çalışmalarına Arel Üniversitesinde devam etmektedir. Yayınlanmış bilimsel makaleleri ve yayına hazırlık aşamasındaki çalışmaları bulunmaktadır. 

Mesleki çalışmalarını, 2010 yılından beri İstanbul’da kurucu ortaklarından olduğu Çatı Danışmanlık ve Eğitim Merkezi'nde devam etmektedir. 2017 Şubat ayı itibariyle Samsun Çatı Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezinde danışanlarını görmeye başlamıştır. Uzm. Psk. Birgül EMİROĞLU BAKAY, klinikteki grup terapilerinin yanı sıra bir vakfa bağlı olarak da çeşitli okullarda ergenlere ve ebeveynlere yönelik grup eğitimlerinde grup liderliği yapmakta ve çocuk- ergen ve yetişkinlerle çalışmalarına devam etmektedir.

Uzm. Psk. Birgül EMİROĞLU BAKAY, Türk Psikologlar Derneği, Rorschach ve Projektif Testler Derneği ve Association  for Play Therapy,Oyun Terapileri,Sanat Psikoterapileri gibi mesleki kuruluşlara üyedir.

Diploma aldığı kurum
 • HALİÇ ÜNİVERSİTESİ
İlgilendiği Hastalıklar
 • Bireysel Terapi
 • Çocuk - Ergen Psikolojisi
 • Oyun Terapisi
 • Sanat terapisi
 • Anksiyete Bozuklukları
Tedaviler
 • Çocuk ve ergen terapisi
 • Yetişkin terapisi
 • Depresyon tedavisi
 • Kaygı bozuklukları
 • Sanat terapisi
Fotoğraflar
Ücret Bilgisi
Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 811 52 06

Psikolog Yorumları

Değerlendir
4 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

san ..AÇOĞLU
Zamanlama
İlgi
Ortam

Kızım 29 aylık ve konuşma geriliği var,daha önce destek için birkaç kuruma gittik ancak bir sonuca ulasamadık. Birgül hanımı bir akrabam vasıtasıyla tanımış olduk, daha ilk seansimizda verdiği güven ve enerji ile kısa zamanda sonuca ulasabilecegimize inandık. 03-12-2019

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.
ike..ik
Zamanlama
İlgi
Ortam

Birgül hocayı verdiği eğitimde tanıma fırsatı buldum, eğitimden sonra yanında staj yapıp yapamayacağımı sordum, kabul ettiğinde çok mutlu olmuştum çünkü bir psikoloji öğrencisi için müthiş bir fırsattı. Staj dönemim kişisel olarak yoğun bir zamanına denk gelmişti koşturduğu bir çok şey vardı bunlara rağmen biz stajerlerine elinden geldiğince yardımcı olmaya çalıştı. Bu alana gönül vermiş çok iyi bir rol model olduğunu düşünüyorum, stajımı kendime çok şey katmış olarak bitirdim bana bu şansı verdiği için kendisine çook teşekkür ediyorum. 17-04-2019

nep..ı
Zamanlama
İlgi
Ortam

Yurtiçinde ve yurtdışında bulunan birçok kurumdan almış olduğu eğitimler ve yaptığı çalışmalar sonucu ülkemizdeki psikoloji alanına büyük katkı sağlamış değerli insan! oyun terapisi hakkında sonu gelmeyen bir bilgi birikimi olduğunu iletişime geçtiğiniz andan itibaren anlayacağınız ve güvenebileceğiniz nadir uzman psikologlardan diyebilirim. sizden öğrenecek daha çok şeyimiz var... 12-02-2019

iha..eren
Zamanlama
İlgi
Ortam

Merhabalar Birgül hanımdan uzun süredir danışma alıyorum. Kendisi olaylara mantıklı ve hakkaniyetli yaklaşımıyla hayatıma değer katmış ve çok sıkıntılı zamanlarımda benim ayakta olmama destek olmuştur. Özverili yaklaşımından ötürü kendisini takdir ediyorum. Herkese tavsiye ederim, Özellikle de yaşamını her yönüyle ileriye götürmek isteyen kişilere... 28-12-2018

4 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Psk. Birgül Bakay tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

 • Özlem napıcagımı bilmiyorum ne olur yardım edin hocamm

  Hocam ben ben babamın yanında çalışan bi çoçuga aşık olmuştum sonra o çoçuktan bilgi almak için arkdaşını işletrek alıyım dedım ve arkdaşına çok kötü bi şekilde aşık oldum 6 ay telefonla konuştuk aynı ildeyiz o üniverisite için burda babamın korkusu yüzünden başta ona söyleyemdım sonradan söyledım b... devamı

  Doktor Cevabı:

  Uzm. Psk. Birgül Bakay

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • 5 yaşında ki kızım cinselliği sorgular oldu...

  Iyi günler hocam benim sorum 5 yaşını bitirmiş 6 ya doğru yol alan kızımla ilgili kızım cinselliği çok merak ediyor.gecen gün şiddetli bir ağlamayla irkildim nedenini sorduğumda söyleyemem anne diyordu.ikna eddib öğrendiğimde ana sınıfındaki bir kız arkadaşının cinsel organına ellediğini söledi hatt... devamı

  Doktor Cevabı:

  Uzm. Psk. Birgül Bakay

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Psikologdan Randevu Al

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza / uzmanınıza başvurunuz.


.