Uzm. Kl. Psk. Murat Yön

Psikoloji - Bursa
5.0

EMDR Terapisi, Panik Bozukluğu, Kaygı (Anksiyete) Bozuklukları

“6 aydır kendisinden terapi alıyorum. Hastaya yaklaşımı, teşhisi, tedavi sürecini açıklaması, uygulad...” Devamı

Uzm. Kl. Psk. Murat Yön

Uzman Klinik Psikolog Murat YÖN, lise öğrenimini Şehit Özcan Kan Anadolu Öğretmen Lisesi’nde tamamlamıştır. Uludağ Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun olmuştur. Psikoloji lisans eğitimi sürecinde Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’nde Yetişkin Psikiyatri servisinde stajyer psikolog olarak görev yapmış olup yetişkin klinik görüşmelerinde bulunmuştur.

Klinik Psikoloji alanındaki yüksek lisans eğitimini İstanbul Esenyurt Üniversitesi’nde başarıyla tamamlamıştır. Uludağ Üniversitesi’nde Çalışma Psikolojisi ve İnsan Kaynakları programına derece ile kabul almış ve bu alanda ikinci yüksek lisansına devam etmektedir.

Lisans eğitiminin ardından özel bir anaokulunda psikolog ve idareci olarak görev yapmıştır. Ardından özel bir tıp merkezinde klinik psikolog olarak görev almıştır. Uzman Klinik Psikolog Murat YÖN,  ergen ve yetişkin psikolojisi alanındaki çalışmalarına kurucusu olduğu Düet Psikoloji’de  devam etmektedir. Aynı zamanda Türk Psikologlar Derneği Bursa Şubesi yönetim kurulunda görev almaktadır.

 Aldığı Terapi ve Test Eğitimleri

Bilişsel Davranışçı Terapi (Anadolu Psikoterapi Derneği)

EMDR Terapi (EMDR Derneği)

Cinsel Terapi (CİTEB)

Evlilik ve Çift Terapisi (CİTEB)

Boşanma Adaptasyonu Terapisi (CİTEB)

Minnesota Çok Yönlü Kişilik Envanteri (Türk Psikologlar Derneği)

PERYÖN İnsan Kaynakları Eğitimi (Uludağ Üniversitesi)

 Üye Olduğu Dernekler

Türk Psikologlar Derneği

EMDR Derneği

DÜET PSİKOLOJİ
FSM Bulvarı Cumhuriyet Mahallesi Yağmur Sokak Rızvanoğlu Çamlık Sitesi C blok Kat:3 Daire:5 Nilüfer/Bursa
En Yakın Uygunluk
Hizmetler
Emdr Bilişsel davranışçı terapi Aile Danışmanlığı Bireysel psikolojik danışmanlık Cinsel fonksiyon bozukluğu Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

Uzman Klinik Psikolog Murat YÖN, lise öğrenimini Şehit Özcan Kan Anadolu Öğretmen Lisesi’nde tamamlamıştır. Uludağ Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun olmuştur. Psikoloji lisans eğitimi sürecinde Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’nde Yetişkin Psikiyatri servisinde stajyer psikolog olarak görev yapmış olup yetişkin klinik görüşmelerinde bulunmuştur. Devamı

Sertifikalar

Diploma Aldığı Kurum

ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 06.2016
Deneyim: 7 Yıl

İlgi Alanları

EMDR Terapisi Panik Bozukluğu Kaygı (Anksiyete) Bozuklukları Cinsel Terapi Bireysel Terapi Devamı

Deneyimler

Düet Psikoloji - Klinik Psikolog - Kurucu (2021 - Devam ediyor)
Özel Psikolojik Danışmanlık Merkezi - Klinik Psikolog (2020 - 2021)
Özel Tıp Merkezi - Klinik Psikolog (2019 - 2020)
Özel Anaokulu - Psikolog/İdareci (2018 - 2019)
Türk Silahlı Kuvvetleri - Psikolog (2017 - 2018)
Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi - Stajyer Psikolog (2016 - 2016)

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 811 97 75

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
EB
Emi*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
7 ay önce
Emdr
DÜET PSİKOLOJİ

6 aydır kendisinden terapi alıyorum. Hastaya yaklaşımı, teşhisi, tedavi sürecini açıklaması, uyguladığı tedavi vs. her şeyi ile 5 yıldızı hak ediyor. Işine saygısı da dikkat çekici. Rahatlıkla tavsiye ederim.

ZA
Züh*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
8 ay önce
Emdr
DÜET PSİKOLOJİ

Murat beyin gerek açıklamaları gerekse yerinde soruları ile göremediğim yolumu görmeye ve keşfetmeye başladım. Emdr tekniği ile sürekli tekrarlanan döngülerimi nasıl kırdığımı yeni bir ben yaratmaya başladığımı görebilmek çok güzel. Daha yolun başındayım belki ama benim artık güzel şeylere umudum var. Kendisine teşekkür ediyorum yolumu aydınlattığı için iyi ki var. Herkese de tavsiye ediyorum doğru yerdesiniz :)

DE
Der*** E***
Zamanlama
İlgi
Ortam
8 ay önce
Emdr
DÜET PSİKOLOJİ

Yaklaşık 1 yıl 2 aydır düzenli olarak seansa gidiyorum ve hayatımda kendim için yaptığım en değerli kıymetli ve pahabiçilemez deneyimlerini yaşıyorum. “Ben” i yaratma sürecimdeki sanrı ve sancılarla gün geçtikçe psikolojik olarak daha da güçlü hissediyorum. Kendim için verdiğim bu mücadelede dünya için küçük kendim için kocamaan adımlar attım ve kendimle gurur duymanın hazzını yaşıyorum. Bu süreçte Murat bey hep yanımdaydı. ben emekledikçe Murat bey elimden tuttu ve ayağa kaldırdı.bugün onun yardımları ve uzmanlığı sayesinde ayakta dimdik durabiliyorum. Cesaret korkmamak değil korktuğun halde yapmaktı, ve bana İnandığınız ve bu cesareti verdiğiniz için teşekkür ederim <3

YZ
Yeş*** Z***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 ay önce
Emdr
DÜET PSİKOLOJİ

Her seans verimli geçiyor. Uygulanan yöntemler çok etkili. Sorduğum sorulara tatmin edici bilimsel cevaplar alıyorum. Murat Bey hayatınızla ilgili sizi yönlendirmiyor; kendi hayatınıza daha iyi yön verebilmeniz için sizi etkin bir seviyeye getiriyor. Kendisi, olaylara tamamen sizin gözünüzden bakabildiği için önerileri etkili oluyor.

Hül*** Ü***
Zamanlama
İlgi
Ortam
8 ay önce
Emdr
DÜET PSİKOLOJİ

Gayet güzel ve verimli bir seanstı açıklamaları yerindeydi

SA
Sen*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
8 ay önce
Bireysel psikolojik danışmanlık
DÜET PSİKOLOJİ

Murat Bey’in rehberliğinde aldığım yok, gösterdiğim gelişme asla tek başıma bu sürede başarabileceğim bir şey değildi. Onun yaklaşımı, klinik deneyimi ve bilgisi ile hem kısa sürede çözüme giden yola ulaştım hem de hayatımın geri kalanında gelişebilecek sorunların üstesinden gelme konusunda bir vizyon edindim. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

Nur Ş***
Zamanlama
İlgi
Ortam
9 ay önce
Depresyon
DÜET PSİKOLOJİ

Kendisi işini özveriyle ve en iyi şekilde yapan güler yüzlü bir doktordur. Kendimi yanında oldukça rahat ve güvenli bir ortamda hissediyorum. Kendisine ve ekibine teşekkürler.

DE
Der*** E***
Zamanlama
İlgi
Ortam
10 ay önce
Emdr
DÜET PSİKOLOJİ

Kendi kendini büyütmenin verdiği güç ve cesaretle her gün daha da sağlıklı bi yetişkin olduğumu hissediyorum. Murat bey in sayesinde, kendime teşekkür edebildiğim bi zaman dilimindeyim hayatımın..

SK
Sen*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
10 ay önce
Emdr
DÜET PSİKOLOJİ

Murat Beyle 8 aydır haftalık olarak seanslarımız oluyor. Boşanma süresince ve sonrasında yaşadığım sorunlarla ilgili görüşmeye başladım. Profesyonel yaklaşımı, samimiyeti ve desteği ile kendimi çok iyi hissediyorum ve iyileşiyorum. Daha önümde çok yolum var ama süreçle ilgili hiç korkum ve endişem yok. Bir rehber olarak varlığı kesinlikle bu süreçte en büyük desteğim. Uyguladığı Emdr terapi ile şifa bulduğuma inanıyorum. Daha önce birçok psikologla görüşmüş biri olarak gözü kapalı Murat Beye güvenebilirsiniz.

TD
Tuğ*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
11 ay önce
Emdr
DÜET PSİKOLOJİ

Murat Bey ile 5 ay önce tanıştım. Yıllardır süregelen OKB rahatsızlığımın tedavisi için kendisiyle EMDR terapisi çalıştık. Çok kısa bir sürede olumlu anlamda etkilerini görmeye başladım. İnsanı rahat hissettiren, güven duygusu veren, her konuda çok yardımcı olan Murat bey başarılı bir terapist, bana kısa sürede çok yardımcı oldu ve ben iyileştim, çok güzel bir his. Murat Bey'i gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Kendisine minnettarım.

Sık Sorulan Sorular

Uzm. Kl. Psk. Murat Yön ile nasıl iletişime geçerim?

Uzm. Kl. Psk. Murat Yön için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Uzm. Kl. Psk. Murat Yön için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Kl. Psk. Murat Yön ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908508119775

Uzm. Kl. Psk. Murat Yön nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Kl. Psk. Murat Yön DÜET PSİKOLOJİ bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Uzm. Kl. Psk. Murat Yön hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Kl. Psk. Murat Yön Psikoloji uzmanıdır. EMDR Terapisi, Panik Bozukluğu, Kaygı (Anksiyete) Bozuklukları alanlarında hizmet veriyor ve Emdr, Bilişsel davranışçı terapi, Aile Danışmanlığı hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Haritada Gör
Facebook Twitter Instagram Youtube