Uzm. Kl. Psk. Murat Yön

Psikoloji - Bursa
5.0

EMDR Terapisi, Bireysel Terapi, Cinsel Terapi

“Kendi kendini büyütmenin verdiği güç ve cesaretle her gün daha da sağlıklı bi yetişkin olduğumu hiss...” Devamı

Uzm. Kl. Psk. Murat Yön

Uzman Klinik Psikolog Murat YÖN, lise öğrenimini Şehit Özcan Kan Anadolu Öğretmen Lisesi’nde tamamlamıştır. Uludağ Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun olmuştur. Psikoloji lisans eğitimi sürecinde Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’nde Yetişkin Psikiyatri servisinde stajyer psikolog olarak görev yapmış olup yetişkin klinik görüşmelerinde bulunmuştur.

Klinik Psikoloji alanındaki yüksek lisans eğitimini İstanbul Esenyurt Üniversitesi’nde başarıyla tamamlamıştır. Uludağ Üniversitesi’nde Çalışma Psikolojisi ve İnsan Kaynakları programına derece ile kabul almış ve bu alanda ikinci yüksek lisansına devam etmektedir.

Lisans eğitiminin ardından özel bir anaokulunda psikolog ve idareci olarak görev yapmıştır. Ardından özel bir tıp merkezinde klinik psikolog olarak görev almıştır. Uzman Klinik Psikolog Murat YÖN,  ergen ve yetişkin psikolojisi alanındaki çalışmalarına kurucusu olduğu Düet Psikoloji’de  devam etmektedir. Aynı zamanda Türk Psikologlar Derneği Bursa Şubesi yönetim kurulunda görev almaktadır.

 Aldığı Terapi ve Test Eğitimleri

Bilişsel Davranışçı Terapi (Anadolu Psikoterapi Derneği)

EMDR Terapi (EMDR Derneği)

Cinsel Terapi (CİTEB)

Evlilik ve Çift Terapisi (CİTEB)

Boşanma Adaptasyonu Terapisi (CİTEB)

Minnesota Çok Yönlü Kişilik Envanteri (Türk Psikologlar Derneği)

PERYÖN İnsan Kaynakları Eğitimi (Uludağ Üniversitesi)

 Üye Olduğu Dernekler

Türk Psikologlar Derneği

EMDR Derneği

DÜET PSİKOLOJİ
FSM Bulvarı Cumhuriyet Mahallesi Yağmur Sokak Rızvanoğlu Çamlık Sitesi C blok Kat:3 Daire:5 Nilüfer/Bursa
En Yakın Uygunluk
Hizmetler
Emdr Bilişsel davranışçı terapi Aile danışmanlığı Bireysel psikolojik danışmanlık Cinsel fonksiyon bozukluğu Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

Uzman Klinik Psikolog Murat YÖN, lise öğrenimini Şehit Özcan Kan Anadolu Öğretmen Lisesi’nde tamamlamıştır. Uludağ Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun olmuştur. Psikoloji lisans eğitimi sürecinde Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’nde Yetişkin Psikiyatri servisinde stajyer psikolog olarak görev yapmış olup yetişkin klinik görüşmelerinde bulunmuştur. Devamı

Sertifikalar

Diploma Aldığı Kurum

ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 06.2016
Deneyim: 7 Yıl

İlgi Alanları

EMDR Terapisi Bireysel Terapi Cinsel Terapi Kaygı (Anksiyete) Bozuklukları Panik Bozukluğu Devamı

Deneyimler

Düet Psikoloji - Klinik Psikolog - Kurucu (2021 - Devam ediyor)
Özel Psikolojik Danışmanlık Merkezi - Klinik Psikolog (2020 - 2021)
Özel Tıp Merkezi - Klinik Psikolog (2019 - 2020)
Özel Anaokulu - Psikolog/İdareci (2018 - 2019)
Türk Silahlı Kuvvetleri - Psikolog (2017 - 2018)
Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi - Stajyer Psikolog (2016 - 2016)

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 811 97 75

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
DE
Der*** E***
Zamanlama
İlgi
Ortam
17 gün önce
Emdr
DÜET PSİKOLOJİ

Kendi kendini büyütmenin verdiği güç ve cesaretle her gün daha da sağlıklı bi yetişkin olduğumu hissediyorum. Murat bey in sayesinde, kendime teşekkür edebildiğim bi zaman dilimindeyim hayatımın..

SK
Sen*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 ay önce
Emdr
DÜET PSİKOLOJİ

Murat Beyle 8 aydır haftalık olarak seanslarımız oluyor. Boşanma süresince ve sonrasında yaşadığım sorunlarla ilgili görüşmeye başladım. Profesyonel yaklaşımı, samimiyeti ve desteği ile kendimi çok iyi hissediyorum ve iyileşiyorum. Daha önümde çok yolum var ama süreçle ilgili hiç korkum ve endişem yok. Bir rehber olarak varlığı kesinlikle bu süreçte en büyük desteğim. Uyguladığı Emdr terapi ile şifa bulduğuma inanıyorum. Daha önce birçok psikologla görüşmüş biri olarak gözü kapalı Murat Beye güvenebilirsiniz.

TD
Tuğ*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 ay önce
Emdr
DÜET PSİKOLOJİ

Murat Bey ile 5 ay önce tanıştım. Yıllardır süregelen OKB rahatsızlığımın tedavisi için kendisiyle EMDR terapisi çalıştık. Çok kısa bir sürede olumlu anlamda etkilerini görmeye başladım. İnsanı rahat hissettiren, güven duygusu veren, her konuda çok yardımcı olan Murat bey başarılı bir terapist, bana kısa sürede çok yardımcı oldu ve ben iyileştim, çok güzel bir his. Murat Bey'i gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Kendisine minnettarım.

GD
Gül*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 ay önce
Bireysel psikolojik danışmanlık
DÜET PSİKOLOJİ

Bu güne kadar gittiğim ve beni gerçekten anladığını hissettiğim nadir psikologlardan birisi. Olaylara doğru noktalardan dokunabilen ve tedaviyi çok güzel yönetebilen bir doktor. Kendinizi rahatlıkla her şeyi anlatırken buluyorsunuz. Kesinlikle tavsiye ediyorum!

Esr*** Ö***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 ay önce
Emdr
Düet Psikoloji

Murat Bey ile 9 aylık EMDR tedavimizin bugün sonuna geldik. Her hafta belirli gün ve saatimde Murat Bey ile tedaviye devam ettik. Tedavi süresince Murat Bey'in doğru rehberliği ile çok zorlu bir süreci geride bırakabildim. Hayata yeniden doğmuş gibiyim sırtımda ki yüklerden birer birer kurtuldum ve geleceğe atacağım adımlarım daha güçlü ve kendinden emin bir hale geldi. Hiç yaşayamadığım huzur duygusunu yaşamaya başladım. Eşimle olan ilişkimiz anlam kazanmaya başladı. Ve buraya yazmakla sığdıramayacağım daha bir çok güzellik hayatıma eklendi. Nefes aldığımı ve ben olarak bu dünyada bir yere sahip olduğumu farkettim. Bunların hepsi bana doğru bir rehber olan ve travmalarimdan bir bir kurtulmamı sağlamada doğru tedavi yöntemi uygulayan Murat Bey sayesinde oldu. İyi ki yollarımız onunla kesişti. Hayatında ki çıkmazlara dur demek ve yaşadığını hissetmek isteyen herkese bu yolda rehber olarak Murat Beyi tavsiye ediyorum. Siz yeter ki isteyin ve ona güvenin emin olun bütün güzellikler birer birer önünüze gelecek..

Eli*** Ş***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 ay önce
Bireysel rehberlik
Düet Psikoloji

Murat Hoca gerçekten alanında bilgili, nezaket dolu, insanı yargılamayacağına koşulsuz olarak inanılacak birisi. Hayatımın en zor dönemini yaşıyorken kendisi ile yollarımız kesişti. Ama iyi ki kesişti. Ben hala tedavi sürecimin belki başındayım. Fakat bana o olacak, geçecek, her şey yoluna girecek inancını öyle bir gösterdi ki; her hafta koşarak gidiyor oldum. İyi ki varsınız hocam. Size buradan söylemek istedim. 😌

DE
Der*** E***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 ay önce
Emdr
Düet Psikoloji

Murat beyi hep hayatımda doğru yönü gösteren bi pusulaymış gibi hissediyorum. Bugün seanstan çıktıktan sonra ilk defa kendime küçük bi teşekkür mektubu yazdım. Küçücük bedeninle kocaman işler başardın deyip sol omzumdan öptüm kendimin…

AT
Arz*** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 ay önce
Çift terapisi
Düet Psikoloji

İlk defa böyle bir danışmanlık aldim Yaklaşımı yol gösterici çözüme odaklı tavsiyerini dikkate alıp ailem ve kendim adıma elimden geleni yapmaya çalışacağım...

TK
Tür*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
6 ay önce

Murat beyi bu site aracılığıyla tanıdım. Yaklaşık altı ay önce eşi tarafından aldatılmış, annesini kaybetmiş, trafik kazası geçirmiş travmalar la dolu bir hikaye içindeki çaresiz ve umutsuz bir kadın olarak başladığım bu yolda şuan güçlü, hayata pozitif bakan, kendini keşfeden ne istediğini ve ne istemediğini bilen bir kadına dönüştüm Murat beye çok teşekkür ederim yardımları için. Eşi ve kendisi pırıl pırıl genç dinamik insanlar. Burda bu yorumuma denk geldiysen belkide senin içinde bu bir çıkış yoludur...

Yorum randevu sonrasında eklendi.
BA
Bey*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
6 ay önce
Bilişsel davranışçı terapi
Düet Psikoloji

Murat beyi nasıl anlatsam bilemiyorum kendime bile söyleyemediğim şeyleri onunla paylaşıyorum bana nefes aldırıyor resmen.İyi ki kendimi ararken yolda onunla karşılaşmışım çok şairane oldu ama tam olarak böyle

Yorum randevu sonrasında eklendi.

Sık Sorulan Sorular

Uzm. Kl. Psk. Murat Yön ile nasıl iletişime geçerim?

Uzm. Kl. Psk. Murat Yön için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Uzm. Kl. Psk. Murat Yön için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Kl. Psk. Murat Yön ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908508119775

Uzm. Kl. Psk. Murat Yön nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Kl. Psk. Murat Yön DÜET PSİKOLOJİ bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Uzm. Kl. Psk. Murat Yön hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Kl. Psk. Murat Yön Psikoloji uzmanıdır. EMDR Terapisi, Bireysel Terapi, Cinsel Terapi alanlarında hizmet veriyor ve Emdr, Bilişsel davranışçı terapi, Aile danışmanlığı hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Haritada Gör
Facebook Twitter Instagram Youtube