Uzm. Kl. Psk. Erkam Ünal

Psikoloji - İstanbul
5.0

İlişki Problemleri, Özgüven Sorunu (Kendine Güven Sorunu), Özgül Fobi

5.0

“Çok sakin bir insan Erkam Ünal. Hastası için neler yapabileceğini enine boyuna düşünüyor hissi veriy...” Devamı

Uzm. Kl. Psk. Erkam Ünal

Psk,Erkam Ünal, 2010 yılında İstanbul Üniversitesi Psikoloji Psikoloji bölümünde lisans eğitimini başarıyla tamamlamış, Haliç Üniversitesi Uygulamalı Psikoloji Tezli Yüksek Lisans programına devam etmektedir.

2011-12 döneminde Ankara Hava Lojistik Komutanlığı Rehberlik Danışmanlık Merkezi’nde yedek subay statüsünde, askerlik görevini, psikolog olarak tamamlamıştır. Bu süre zarfında askerlik görevini yapan erlere ve görevli askeri personele bireysel danışmanlık ve psikoterapi hizmetinde bulunmuş ve eğitimler vermiştir.

Aynı dönemde Ayla Abla Çocuk Kreşi ve Gündüz Bakımevi personeline ve ailelere danışmanlık hizmeti de vermiştir. 2012-2016 yılları arasında Sağlık Bakanlığı Tekirdağ Çerkezköy Devlet Hastanesinde Psikiyatri Polikliniğe başvuran hastalara bireysel psikoterapi uygulamaları, psikolojik danışmanlık ve psikolojik test uygulamaları yapmıştır.

2015 yılında Çerkezköy Toplum Ruh Sağlığı Merkezi’nde, ağırlıklı olarak, Şizofreni ve Bipolar Duygu durum bozukluğu tanısı almış hasta gruplarıyla da grup terapisi ve toplumsal beceri kazandırmaya yönelik psiko-eğitim çalışmaları olmuştur.

Erkam Ünal, 2010 yılında başladığı psikoterapi çalışmalarını, aldığı eğitimler ile geliştirmeyi hedeflemiştir. Sertifika düzeyindeki eğitimleri içerisinde beş yıl süren, Kognitif ve Davranış Terapileri Derneği bünyesinde Prof. Dr. Mehmet Z. Sungur’dan aldığı, Bilişsel Davranışçı Terapi (CBT) teori ve süpervizyon modüllerini tamamladığı, Avrupa Bilişsel Davranışçı Terapiler Derneği onaylı psikoterapist sertifikası başta gelmektedir.

Sertifikasyon düzeyindeki diğer eğitimleri;

Çözüm Odaklı Terapi I. Düzey (Chris Evason)

Çözüm Odaklı Terapi II.Düzey (Evan George)

EMDR I.Düzey Eğitimi (Psk. Eva Zimmerman),

EMDR II.Düzey Eğitimi (Psk. Eva Zimmerman),

Gottman Çift Terapisi ve Duygu Odaklı (EFT) Çift Terapisi I. Düzey (Uzm. Psikolog Özge Altan Aytun),

İMAGO Çift Terapisi I. Düzey, II.Düzey ve III. Düzey (Dr. Harville Hendrix)

“Narsisistik Kişilik Bozukluğu Olan Hastaları Anlamakta ve Tedavide Bilişsel Davranışçı Yaklaşım” çalışma grubu. (Prof . Dr. Artur Freeman)

Minesota Çok Yönlü Kişilik Envanteri (MMPI) Uygulama Ve Yorumlama Eğitimi- Türk Psikologlar Derneği

Şema Terapi I., II. ve III. Modül Dr. Alp Karaosmanoğlu

eğitimlerini almıştır ve pratiğinde kullanmaktadır.

2013 yılından bu yana çeşitli danışmanlık merkezlerinde bireysel, çift/aile terapi seansları yürütmüş ve insan kaynakları alanlarındaki çeşitli projelerde yer almıştır. Ayrıca 2014-2016 yıllarında Sun Ekspres kabin memuru alımlarında psikolojik testlerin uygulama ve yorumlamasını yapmıştır. 2016 yılından itibaren Sağlık Bakanlığı İstanbul Halk Sağlığı Toplum Sağlığı Merkezinde görev yapmaktadır.

Danışmanlık merkezlerinde de bireysel ve çift/aile psikoterapi çalışmaları ve psikolojik değerlendirme hizmetleri sunmaya devam etmektedir.

Mola Psikolojik Danışmanlık Merkezi
Meşrutiyet Mah. Hrant Dink Sk. Saadet Apt. No: 12/6 Şişli/İstanbul
Hizmetler
0-6 yaş gelişim testleri 6-16 yaş wisc-r zeka testi Agte gelişim tarama envanteri Aile Danışmanlığı Akran zorbalığı Devamı

İlgi Alanları

İlişki Problemleri Özgüven Sorunu (Kendine Güven Sorunu) Özgül Fobi Aile Terapisi Alkol Bağımlılığı Devamı

Deneyimler

İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü (2015 - 2021)
Tekırdağ Çerkezköy Devlet Hastanesı (2012 - 2015)
Ankara Hava Lojistik Komutanlığı (2011 - 2011)

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
UM
Uğu*** M***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Çok sakin bir insan Erkam Ünal. Hastası için neler yapabileceğini enine boyuna düşünüyor hissi veriyor insana. Ben kendimi yanında çok rahat hissettim ve içimdeki her şeyi çok rahat bir şekilde sohbet havasında Erkam beye anlattım. Verdiği tavsiyeler sayesinde bambaşka düşünceler ile bambaşka bir insan oldum. Kendimi Erkam bey sayesinde çok iyi hissediyorum. Teşekkürler.

Uzm. Kl. Psk. Erkam Ünal
Uzm. Kl. Psk. Erkam Ünal 11 Aralık 2017
Yorumlarınız için teşekkür ederim. Düşüncelerinizi fark etmek farkındalığa açılan kapıdır. Farkındalık, kendi yollarını araştırarak, deneyerek bulabilme fırsatı verir. Daha farkında olan kişi, kendine ve dış dünyaya daha az yargılı ve daha çok şefkatli olur. Yolunuz ne kadar engebeli olsa da şefkatli sesinizi her daim dinleyebilmeniz dileğimle..
YU
Yel*** U***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Hata yapma korkumdan dolayı herkesin karşısında ezilip büzülüyordum. Erkam Ünal ile terapilerim başladı ve bunun önüne geçtik. Erkam bey çok iyi bir terapist gerçekten. Her anlattığımı dikkatle dinledi ve beni değiştirdi. Çok teşekkür ediyorum kendisine Erkam bey sayesinde daha başarılı günler yaşayacağıma inanıyorum. Herkese tavsiye ederim Erkam beyi.

Uzm. Kl. Psk. Erkam Ünal
Uzm. Kl. Psk. Erkam Ünal 11 Aralık 2017
Değerli görüşleriniz için teşekkür ederim. İyi hissetmek için nahoş şeylerden uzak durma eğilimimiz hoş duygulara değil nahoş duygulara alan açar. Hata yapmamaya çalışmak öğrenmenin önünü kapatır. Korkularınıza rağmen harekete geçmek ve sonrasında "nasıl daha iyi yapılabilir?"i deneyimlemek zor olduğu kadar öğretici. Hayatınız boyu deneyimlerinizin ve öğrenmenizin devam etmesi dileklerimle..

Sık Sorulan Sorular

Uzm. Kl. Psk. Erkam Ünal ile nasıl iletişime geçerim?

Uzm. Kl. Psk. Erkam Ünal için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Uzm. Kl. Psk. Erkam Ünal nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Kl. Psk. Erkam Ünal Mola Psikolojik Danışmanlık Merkezi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Uzm. Kl. Psk. Erkam Ünal hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Kl. Psk. Erkam Ünal Psikoloji uzmanıdır. İlişki Problemleri, Özgüven Sorunu (Kendine Güven Sorunu), Özgül Fobi alanlarında hizmet veriyor ve 0-6 yaş gelişim testleri, 6-16 yaş wisc-r zeka testi, Agte gelişim tarama envanteri hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube