Uzm. Dr. Zeynep Yıldız Akbey

Psikiyatri - Ankara

Stres, Panik Atak, Panik Bozukluk

Randevu Al 0 (850) 474 46 82

Doktorun Adresi

Mustafa Kemal Mahallesi 2120.Cadde 2156.Sokak No:20  Çankaya, Ankara
Uzm. Dr. Zeynep Yıldız Akbey Muayehanesi

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster
İmkanlar
Wi-fi Online Doktor Danışma Otopark (Ücretsiz) İkram Kredi kartı ile ödeme Nakit

Zeynep Yıldız Akbey Hakkında

Zeynep Yıldız Akbey Kimdir?

Uzm. Dr. Zeynep Yıldız Akbey 1981 yılında Artvin de doğdu. Evli ve 3 çocuk annesidir. 1999 yılında girmiş olduğu İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi' nden 2005 yılında mezun oldu. Psikiyatri Uzmanlık eğitimini 2008- 2012 yılları arasında Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde Psikiyatri Ana Bilim Dalı'nda tamamladı. Uzmanlık tezini '' Şizofreni ile Çocukluk Çağı Travmaları İlişkisi '' üzerine hazırladı. 2012-2014 yılları arasında İskenderun Devlet Hastanesi'nde psikiyatri uzmanı olarak mecburi hizmetimi tamamladı. 2014-2016 yılları arasında Keşan Devlet Hastanesi' nde çalıştı ve TRSM (Toplum Ruh Sağlığı Merkezi) kuruluşunda sorumlu hekim olarak görev aldı. 2016-2018 yılları arasında Hendek Devlet Hastanesi' nde Psikiyatri polikliniği hekimliği yanında uyku hekimi olarak Uyku Laboratuarı' nda çalıştı. 2018 yılında Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi Tıp Fakültesi Psikiyatri Anabilim Dalı' nda Doktor Öğretim Üyesi olarak akademik çalışma hayatına başladı. Uluslararası ve ulusal hakemli dergilerde yayınlanmış makaleleri bulunmaktadır. 2021 yılında üniversitedeki görevinden ayrılarak kendi muayenehanesinde çalışmaya başladı. 2012 yılında TPD Kocaeli Şubesi tarafından düzenlenen ''Uygulamalı Temel Hipnoz Kursu ve Olgu Örnekleriyle Psikiyatride Hipnoterapi'' ile ''Uygulamalı EMDR Kursu'' eğitiminine katıldı. 2016 yılında TUTDER tarafından düzenlenen eğitime katılarak Uyku Hekimliği Sertifikası aldı.

2011-2016 yılları arasında Kognitif ve Davranış Terapileri Derneği bünyesinde Avrupa Kognitif ve Davranış Terapileri Birliği (EABCT) tarafından akredite olan 450 saatlik teorik ve uygulamalı eğitim sürecini başarıyla tamamlayarak ‘Erişkin Kognitif ve Davranış Terapisti’ ünvanını aldı. 

Cinsel Eğitim Tedavi ve Araştırma Derneği (CETAD) tarafından düzenlenen cinsel terapi eğitiminin 126 saatlik teorik eğitim sürecini tamamladı.

Diploma aldığı kurum
 • İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi
Uzmanlık aldığı kurum
 • KOCAELI ÜNIVERSITESI
Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 11 2012

Tecrübe: 8 yıl 2 ay

Yabancı Diller
 • İngilizce
Deneyimler
 • Hatay İskenderun Devlet Hastanesı
  11 2012 - 07 2014
 • Edırne Keşan Devlet Hastanesı
  07 2014 - 08 2016
 • Sakarya Hendek Devlet Hastanesı
  08 2016 - 07 2018
 • Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi Tıp Fakültesi Psikiyatri ABD
  07 2018 - 01 2021
İlgilendiği Hastalıklar
 • Stres
 • Panik Atak
 • Panik Bozukluk
 • Performans Kaygısı
 • Psikiyatrik Bozukluk
Tedaviler
 • Bilişsel Davranışçı Terapi
 • Bilişsel ve davranışçı terapi
 • Bireysel terapi
 • Cinsel terapi
 • Depresyon tedavisi
Diplomalar ve Sertifikalar
Fotoğraflar
Ücret Bilgisi
Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 474 46 82

Zeynep Yıldız Akbey Değerlendirmeleri

Değerlendir
4 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

iz..a
Zamanlama
İlgi
Ortam

Beni artık çok zorlamaya başlayan, işimi yetiştirmekte zorlandığım için aksatmama hatta yapamayacağımı düşündüğüm için ertelememe sebep olan takıntılarım nedeniyle doktor hanım a gittim. Çok anlayışlı, iyi biri ve bana çok faydası oldu, tedavi sonrası şikayetlerim düzeldi. İş başarım, ev de ve işteki huzurum arttı.Teşekkür ederim. 28-09-2021

Uzm. Dr. Zeynep Yıldız Akbey

- 30.09.2021

Teşekkür ederim, sağlıklı günler dilerim.

ma..ekinoğlu
Zamanlama
İlgi
Ortam

Doktor Hanım’a eski bir hastasının önerisi ile gittim. Beni hayattan bezdiren omuz ağrılarım vardı. Sıkıntılı ve zor bir yaşantım da var. Çok mutsuzdum. Uykum çok düzensizdi. İlaç kullanmaktan da korkuyordum. Doktor Hanıma düzenli terapi için gitmeye başladım, tedavisinden çok fayda gördüm. Çok ilgili, güler yüzlü bir doktor. Kendisine çok teşekkür ediyorum. 14-09-2021

Uzm. Dr. Zeynep Yıldız Akbey

- 30.09.2021

Teşekkür ederim, sağlıklı günler dilerim.

e..cu
Zamanlama
İlgi
Ortam

Kullanıcımız değerlendirme yazmamıştır. 13-09-2021

Uzm. Dr. Zeynep Yıldız Akbey

- 30.09.2021

Teşekkür ederim, sağlıklı günler dilerim.

et ..an
Zamanlama
İlgi
Ortam

Tavsiye üzerine Zeynep hanıma gittim. İlaç tedavisi sonucu sıkıntılarımdan kurtuldum teşekkür ederim 10-09-2021

Uzm. Dr. Zeynep Yıldız Akbey

- 30.09.2021

Teşekkür ederim, sağlıklı günler dilerim.

4 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Zeynep Yıldız Akbey tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sık Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Zeynep Yıldız Akbey ile nasıl iletişime geçerim?
Uzm. Dr. Zeynep Yıldız Akbey ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 474 46 82

Uzm. Dr. Zeynep Yıldız Akbey için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. Zeynep Yıldız Akbey için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Uzm. Dr. Zeynep Yıldız Akbey için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Uzm. Dr. Zeynep Yıldız Akbey nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Zeynep Yıldız Akbey Uzm. Dr. Zeynep Yıldız Akbey Muayehanesi Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Uzm. Dr. Zeynep Yıldız Akbey hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Zeynep Yıldız Akbey Psikiyatri, uzmanıdır. Bilişsel Davranışçı Terapi, Bilişsel ve davranışçı terapi, Bireysel terapi, Cinsel terapi, Depresyon tedavisi, Farmako Terapi, Kaygı bozuklukları, Psikiyatrik muayene, Psikoterapi, Vajinismus tedavisi alanlarında hizmet veriyor ve Stres, Panik Atak, Panik Bozukluk, Performans Kaygısı, Psikiyatrik Bozukluk hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Uzm. Dr. Zeynep Yıldız Akbey için muayene ücreti nedir?
Uzm. Dr. Zeynep Yıldız Akbey muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Zeynep Yıldız Akbey muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Uzm. Dr. Zeynep Yıldız Akbey hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. Zeynep Yıldız Akbey hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Doktordan Randevu Al


.