Uzm. Dr. Gönül Erdal Dağıstanlı

Psikiyatri - Ankara

Obsesif Kompulsif Bozukluk, Şizofreni, Alkol Bağımlılığı

Randevu Al 0 (850) 811 63 59

Doktorun Adresi

Tunalı Hilmi Cad. No: 95/12 Sedef Apt.  Çankaya, Ankara
Uzm. Dr. Gönül Erdal Dağıstanlı Muayenehanesi

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster
İmkanlar
Wi-fi Kredi kartı ile ödeme Nakit

Gönül Erdal Dağıstanlı Hakkında

Gönül Erdal Dağıstanlı Kimdir?

Uzm. Dr. Gönül ERDAL DAĞISTANLI, 1966 yılında Ankara’da doğmuştur. Lise öğrenimini Ankara Atatürk Anadolu Lisesi'nde bitirdikten sonra Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'nde yapmış ve Psikiyatri Uzmanı olmuştur.

Uzmanlık eğitiminin yanı sıra Bilişsel Kognitif Terapisi, Duygulanım, Düşünce Davranış Terapisi ve Sağlık Kurumları İşletmesi eğitimlerini de başarı ile tamamlamış olan Uzm. Dr. Gönül ERDAL DAĞISTANLI, Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'nde Asistan ve Başasistan olarak görev yapmıştır. 2000 yılında Ankara Valiliği Madde Bağımlısı Sokak Çocukları Tedavi Merkezi'nin Başhekimlik görevini sürdürmüştür.

2000-2005 yılları arasında Ankara Numune Hastanesi Psikiyatri Kliniğinde görev yapmış olan Uzm. Dr. Gönül ERDAL DAĞISTANLI, Ankara Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Psikiyatri Kliniği, Bitlis Devlet Hastanesi Psikiyatri Biriminin kuruluşlarında aktif olarak yer almış olup mesleki çalışmalarına 2011 yılına kadar Türkiye Yüksek İhtisas Hastanesi'nde devam etmiştir. Ayrıca kendisi, İngilizce terapi yapabilen nadir doktorlardan biri olmakla birlikte çok sayıda yabancı yayına sahiptir ve birçok ulusal - uluslararası bilimsel etkinliğe katılmıştır.

Mesleki çalışmalarına 2001 yılından beri Ankara'da bulunan özel muayenehanesinde sürdüren Uzm. Dr. Gönül ERDAL DAĞISTANLI, 2015 yılında Hacettepe Üniversitesi’nde başladığı Sosyoloji doktorasına devam etmekte olup iyi derecede İngilizce ve Japonca bilmektedir.

Psikiyatrist Dr. Gönül Erdal, uzun yıllardır süregelen kariyeri boyunca bir çok sosyal sorumluluk projesinde görev almış, gerek devlet gerekse sivil toplum kuruluşlarıyla beraber çalışmalar yürütmüştür. Bu çalışmalarla toplumsal bilincin yükselmesine katkıda bulunmuş, başarıları neticesinde defalarca ödüllerle taltif edilmiştir.

Dahil olduğu bazı sosyal sorumluluk projeleri:

Gelincik Projesi

Projenin Amacı

Gelincik Projesi; Ankara Barosu tarafından 2 Nisan 2011 yılında hayata geçirilmiş bir projedir. Fiziksel, psikolojik, ekonomik ve cinsel şiddete maruz kalan kadın, çocuk ve LGBTİ bireylerin uğradıkları şiddet ile ilgili olarak özel eğitim almış ve konusunda uzman 45 Rehber Avukat, 221 Gönüllü avukat faaliyet sürdürmektedir. Dr.Gönül Erdal projenin tek sorumlu psikiyatristidir.

Hayat Ağacı Projesi

Projenin Amacı

Projenin amacı, uyuşturucu, uyarıcı ve uyutan maddelerin kullanımının önlenmesi için mücadele etmek, toplumda uyuşturucu, uyarıcı ve uyutan maddeler konusunda pozitif farkındalık yaratmak, Hayat Ağacı Çağrı Merkezi’ne yardım çağrısı yapan madde bağımlılarına ve yakınlarına, işbirliği protokolü yapılan kurumlar aracılığıyla hukuki, tıbbi, sosyal ve kültürel destek vermek, bu maddelerin kullanımının önlenmesi için kurumlar arası işbirliğini arttırmak ve geliştirmektir. Dr. Gönül Erdal Projede sorumlu psikiyatrist olarak görev almıştır.

Diploma aldığı kurum
 • AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • ISTANBUL BAKIRKÖY DR. SADI KONUK EGITIM VE ARASTIRMA HASTANESI
İlgilendiği Hastalıklar
 • Obsesif Kompulsif Bozukluk
 • Şizofreni
 • Alkol Bağımlılığı
 • Cinsel İşlev Bozukluğu
 • Depresyon
Tedaviler
 • Maudsley obsesif kompulsif soru listesi
 • Tematik algı testi (tat)
 • Kaygı bozuklukları
 • Porteus labirentleri testi
 • Cattell 3a zeka testi
Diplomalar ve Sertifikalar
Ücret Bilgisi
Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 811 63 59

Gönül Erdal Dağıstanlı Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

met Hakan ..lmaz
Zamanlama
İlgi
Ortam

Gönül Hocam gercekten isinin ehli.. guleryuzu, samimiyeti ve sempatikligi takdire şayan.. Allah razi olsun demekten baska bir husus kalmiyor geriye.. 31-01-2020

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.
1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Gönül Erdal Dağıstanlı tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sık Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Gönül Erdal Dağıstanlı ile nasıl iletişime geçerim?
Uzm. Dr. Gönül Erdal Dağıstanlı ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 811 63 59

Uzm. Dr. Gönül Erdal Dağıstanlı için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. Gönül Erdal Dağıstanlı için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Uzm. Dr. Gönül Erdal Dağıstanlı için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Uzm. Dr. Gönül Erdal Dağıstanlı nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Gönül Erdal Dağıstanlı Uzm. Dr. Gönül Erdal Dağıstanlı Muayenehanesi Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Uzm. Dr. Gönül Erdal Dağıstanlı hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Gönül Erdal Dağıstanlı Psikiyatri, uzmanıdır. Maudsley obsesif kompulsif soru listesi, Tematik algı testi (tat), Kaygı bozuklukları, Porteus labirentleri testi, Cattell 3a zeka testi, Yetişkin hasta psikoterapisi, Kanserde psikolojik destek, Rorschach testi, Edinburg doğum sonrası depresyon ölçeği, Peabody resim (kelime eşleştirme testi) alanlarında hizmet veriyor ve Obsesif Kompulsif Bozukluk, Şizofreni, Alkol Bağımlılığı, Cinsel İşlev Bozukluğu, Depresyon hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Uzm. Dr. Gönül Erdal Dağıstanlı için muayene ücreti nedir?
Uzm. Dr. Gönül Erdal Dağıstanlı muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Gönül Erdal Dağıstanlı muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Uzm. Dr. Gönül Erdal Dağıstanlı hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. Gönül Erdal Dağıstanlı hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Doktordan Randevu Al

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza / uzmanınıza başvurunuz.


.