Uzm. Dr. Gönül Erdal Dağıstanlı

4.8

Kekemelik, Uyum Bozuklukları, Uykusuzluk

“Mükemmel bir kişilik ve yığınlaşmış kalıplaşmış tecrübeli yaklaşım.” Devamı

Uzm. Dr. Gönül Erdal Dağıstanlı

Uzm. Dr. Gönül ERDAL DAĞISTANLI, 1966 yılında Ankara’da doğmuştur. Lise öğrenimini Ankara Atatürk Anadolu Lisesi'nde bitirdikten sonra Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'nde yapmış ve Psikiyatri Uzmanı olmuştur.

Uzmanlık eğitiminin yanı sıra Bilişsel Kognitif Terapisi, Duygulanım, Düşünce Davranış Terapisi ve Sağlık Kurumları İşletmesi eğitimlerini de başarı ile tamamlamış olan Uzm. Dr. Gönül ERDAL DAĞISTANLI, Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'nde Asistan ve Başasistan olarak görev yapmıştır. 2000 yılında Ankara Valiliği Madde Bağımlısı Sokak Çocukları Tedavi Merkezi'nin Başhekimlik görevini sürdürmüştür.

2000-2005 yılları arasında Ankara Numune Hastanesi Psikiyatri Kliniğinde görev yapmış olan Uzm. Dr. Gönül ERDAL DAĞISTANLI, Ankara Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Psikiyatri Kliniği, Bitlis Devlet Hastanesi Psikiyatri Biriminin kuruluşlarında aktif olarak yer almış olup mesleki çalışmalarına 2011 yılına kadar Türkiye Yüksek İhtisas Hastanesi'nde devam etmiştir. Ayrıca kendisi, İngilizce terapi yapabilen nadir doktorlardan biri olmakla birlikte çok sayıda yabancı yayına sahiptir ve birçok ulusal - uluslararası bilimsel etkinliğe katılmıştır.

Mesleki çalışmalarına 2001 yılından beri Ankara'da bulunan özel muayenehanesinde sürdüren Uzm. Dr. Gönül ERDAL DAĞISTANLI, 2015 yılında Hacettepe Üniversitesi’nde başladığı Sosyoloji doktorasına devam etmekte olup iyi derecede İngilizce ve Japonca bilmektedir.

Psikiyatrist Dr. Gönül Erdal, uzun yıllardır süregelen kariyeri boyunca bir çok sosyal sorumluluk projesinde görev almış, gerek devlet gerekse sivil toplum kuruluşlarıyla beraber çalışmalar yürütmüştür. Bu çalışmalarla toplumsal bilincin yükselmesine katkıda bulunmuş, başarıları neticesinde defalarca ödüllerle taltif edilmiştir.

Dahil olduğu bazı sosyal sorumluluk projeleri:

Gelincik Projesi

Projenin Amacı

Gelincik Projesi; Ankara Barosu tarafından 2 Nisan 2011 yılında hayata geçirilmiş bir projedir. Fiziksel, psikolojik, ekonomik ve cinsel şiddete maruz kalan kadın, çocuk ve LGBTİ bireylerin uğradıkları şiddet ile ilgili olarak özel eğitim almış ve konusunda uzman 45 Rehber Avukat, 221 Gönüllü avukat faaliyet sürdürmektedir. Dr.Gönül Erdal projenin tek sorumlu psikiyatristidir.

Hayat Ağacı Projesi

Projenin Amacı

Projenin amacı, uyuşturucu, uyarıcı ve uyutan maddelerin kullanımının önlenmesi için mücadele etmek, toplumda uyuşturucu, uyarıcı ve uyutan maddeler konusunda pozitif farkındalık yaratmak, Hayat Ağacı Çağrı Merkezi’ne yardım çağrısı yapan madde bağımlılarına ve yakınlarına, işbirliği protokolü yapılan kurumlar aracılığıyla hukuki, tıbbi, sosyal ve kültürel destek vermek, bu maddelerin kullanımının önlenmesi için kurumlar arası işbirliğini arttırmak ve geliştirmektir. Dr. Gönül Erdal Projede sorumlu psikiyatrist olarak görev almıştır.

Tunalı Hilmi Cad. No: 95/12 Sedef Apt. Çankaya/Ankara
En Yakın Uygunluk
Hizmetler
Bilişsel Davranışçı Terapi Vajinismus tedavisi Psikoterapi Psikoonkoloji Oyun terapisi Devamı
İmkanlar
Wi-fi Devamı
Ödeme Yöntemleri
Kredi kartı ile ödeme Nakit Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

Uzm. Dr. Gönül ERDAL DAĞISTANLI, 1966 yılında Ankara’da doğmuştur. Lise öğrenimini Ankara Atatürk Anadolu Lisesi'nde bitirdikten sonra Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'nde yapmış ve Psikiyatri Uzmanı olmuştur. Devamı

Sertifikalar

Diploma Aldığı Kurum

AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 811 63 59

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

4.8

Zamanlama

4.8

İlgi

4.8

Ortam

4.8
FG
Fil*** G*** Doğrulanmış yorum verified
Zamanlama
İlgi
Ortam
07.08.2023
Uzm. Dr. Gönül Erdal Dağıstanlı Muayenehanesi

Mükemmel bir kişilik ve yığınlaşmış kalıplaşmış tecrübeli yaklaşım. Görüşü Şikayet Et

Yorum randevu sonrasında eklendi.
MY
Meh*** Y*** Doğrulanmış yorum verified
Zamanlama
İlgi
Ortam
31.01.2020

Gönül Hocam gercekten isinin ehli.. guleryuzu, samimiyeti ve sempatikligi takdire şayan.. Allah razi olsun demekten baska bir husus kalmiyor geriye.. Görüşü Şikayet Et

Yorum randevu sonrasında eklendi.

Sık Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Gönül Erdal Dağıstanlı ile nasıl iletişime geçerim?

Uzm. Dr. Gönül Erdal Dağıstanlı için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Uzm. Dr. Gönül Erdal Dağıstanlı için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. Gönül Erdal Dağıstanlı ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908508116359

Uzm. Dr. Gönül Erdal Dağıstanlı nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Gönül Erdal Dağıstanlı Uzm. Dr. Gönül Erdal Dağıstanlı Muayenehanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Uzm. Dr. Gönül Erdal Dağıstanlı hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Dr. Gönül Erdal Dağıstanlı Psikiyatri uzmanıdır. Kekemelik, Uyum Bozuklukları, Uykusuzluk alanlarında hizmet veriyor ve Bilişsel Davranışçı Terapi, Vajinismus tedavisi, Psikoterapi hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Haritada Gör
Facebook Twitter Instagram Youtube