Doç. Dr. Adnan Cansever

Psikiyatri - Ankara
5.0

Sınav Kaygısı, İnternet Bağımlılığı, Bayılmalar

“Yaygın Anksiyete Bozukluğu ile 9 yıldır mücadele ediyorum. Doktorlara olan güvensizliğimi kırmamı sa...” Devamı

Doç. Dr. Adnan Cansever

Doç. Dr. Adnan CANSEVER, 1961 yılında Ürgüp'te doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Gülhane Askeri Tıp Akademisi'nde başladığı tıp eğitimini 1985 yılında başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını, Gülhane Askeri Tıp Akademisi'nde yaparak Psikiyatri unvanı almıştır.

Doç. Dr. Adnan CANSEVER, mesleki çalışmalarına Ankara'da bulunan özel muayenehanesi'nde devam etmektedir.

Prozac söyledikleri kadar etkisiz mi ?

Hocam prozac için yüreklendirmenize ihtiyacım var , obsesif düşünceler ve buna bağlı anksiyete, depresyon var cipralex ,efexor duxet gibi daha çok kaygıya etki eden ilaçlardan fayda görmedim takıntılar zihnini kemirmeye devam etti. prozac bu saydıklarım için ne kadar etkili olur ? Okadar fazla hafif sadece plasebo etkisi diyen yorumlar okudumdu ki ilacıma olan güvenim azaldı daha 1. Haftadayım. Siz ne düşünüyorsunuz ?

Doç. Dr. Adnan Cansever

Doç. Dr. Adnan Cansever tarafından cevaplandı

İlacın ismi ne olursa olsun belirli süre ve dozda kullanmadan etkisiz olduğu kararı verilmemelidir. ... Cevabı görmek için tıkla.

16 Kasım 2021 tarihinde cevaplandı.

bunlar neden oluyor

merhaba, kaygı bozukluğum var uykuya dalma anında gözlerimi kapattıktan sonra kafamda çok saçma sapan şeyler düşünceler, sözler, kendi söylediğim saçma şeyler, rüya tarzında şeyler oluşuyor istemsizce ve bu beni korkutuyor deliriyor muyum acaba diye.. ve sürekli korktuğum şeyler hakkında rüyalar görüyorum. gün içerisinde de sürekli bir şeyleri hatırlamaya çalışıyorum hatırlamayınca acaba bunu ben uyduruyor muyum diyerek çok büyük bi korku sarıyor bedenimi acaba hayal ile gerçeği mi karıştırıyoru...

Daha Fazla
Doç. Dr. Adnan Cansever

Doç. Dr. Adnan Cansever tarafından cevaplandı

Bu bir psikiyatriste başvuranızın gerektiğinin habercisi. O kadar korkulacak bir durum olmayabilir Cevabı görmek için tıkla.

16 Kasım 2021 tarihinde cevaplandı.

Anksiyete bozukluğu

Merhaba hocam 33 yaşında bir bayanım 9 yıldır anksiyetem var ilaç kullaniyorum. İçimde hep bir korku endişe var ya kötü bir şey olursa diye. Farklı bir yere gitmeye korkuyorum başıma kötü bir şey gelir mi diye. Nasıl başa çıkabilirim

Doç. Dr. Adnan Cansever

Doç. Dr. Adnan Cansever tarafından cevaplandı

Bu sorunun en doğru cevabını 9 yıldır takinizi yapan psikiyatrist bilir. Benim yapacağım yorumun tah... Cevabı görmek için tıkla.

16 Kasım 2021 tarihinde cevaplandı.

Adnan Cansever Muayenehanesi
Kenedy Cad. Örnek Apt. No: 35/10 Tunalı Hilmi Çankaya/Ankara
Tedaviler
Aile Terapisi Depresyon tedavisi Kaygı bozuklukları Psikiyatrik muayene Psikoterapi Yaygın anksiyete Yetişkin hasta psikoterapisi Devamı
Ödeme Yöntemleri
Kredi kartı ile ödeme Nakit Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

Doç. Dr. Adnan CANSEVER, 1961 yılında Ürgüp'te doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Gülhane Askeri Tıp Akademisi'nde başladığı tıp eğitimini 1985 yılında başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını, Gülhane Askeri Tıp Akademisi'nde yaparak Psikiyatri unvanı almıştır. Devamı

Sertifikalar

Diploma Aldığı Kurum

GÜLHANE ASKERİ TIP AKADEMİSİ

Yabancı Dil

İngilizce

İlgi Alanları

Sınav Kaygısı İnternet Bağımlılığı Bayılmalar Baş Ağrıları Aile Terapisi Evlilik - Boşanma Alkol Bağımlılığı Obsesif Kompulsif Bozukluk Panik Bozukluk Vajinismus Yeme Bozuklukları Ölüm Ve Yas Dürtü Bozuklukları Psikojenik Ağrı Özgül Fobi
Devamı

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 811 52 91

Görüşler

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
ab
Ay B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Yaygın Anksiyete Bozukluğu ile 9 yıldır mücadele ediyorum. Doktorlara olan güvensizliğimi kırmamı sağladı, ilk randevudan cok olumlu sonuc aldım. Beni zor zamanların gececeğine inandırdı. Cok esprili ve babacan bir insan. Sayesinde aşacagım biliyorum ve kendisine ömür boyu dua edeceğim.

LA
Ley*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Soruma hemen cevap verip içimi rahatlatması benim için çok şey ifade ediyor. Samimi ve başarılı bir doktor olduğu buradan bile belli. Meslek hayatında kendisine başarılar dilerim. Sağlıcakla kalın.

Bur*** ö***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

değerli hocam sizinle görüştükten sonra babamın ve ailemin bana karşı davranışı gerçekten olumlu yönde çok değişti.değerli görüşlerinizi bilgilerinizi dikkate alıp verdiğiniz önerileri en ince ayrıntısına kadar yapmak için plan yaptık hepsinide sonuna kadar uygulayacağım bizimkilerin bana güvenmesi ve yapabileceğime inanması benim hayatımı değiştirdi artık herşey çok güzel olacak sizi tercih ettiğim için kendimi çok şanslı hissediyorum iyiki varsınız..bu arada işyerinin bilgisayarından yazıyorum ve engelleme var sitelere :)

Doç. Dr. Adnan Cansever
Doç. Dr. Adnan Cansever 11 Ekim 2018
Psikiyatrik tedaviler uzun bir süreçtir.Zaman zaman tedavi olumsuz seyredebilirken, bazen de sizin bahsettiğiniz gibi çabuk iyilikler ortaya çıkabilir. Şüphesiz, böyle bir başlangıç güzel ama önemli olan uzun dönemdeki iyilik olduğunu unutmamak ve mücadeleyi gevşetmemek lazım Haydi bakalım hayırlısı :)
oo
Onu*** O***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Adnan hocam bilgisi yönlendirmesi verdiği cevaplarla psikoterapi etkisi yaratan mükemmel bir doktor hıc üşenmeden sıkmadan verdiği destekler için kendine teşekkürü borç bilirim

Doç. Dr. Adnan Cansever
Doç. Dr. Adnan Cansever 11 Mayıs 2018
Yararı olmuş ise ne mutlu bana.
ÖH
Öğr*** H***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Çok teşekkür ediyorum, bekletmeden samimi bir şekilde verdiğiniz yanıtınız için. İyi ki sizler gibi hekimlerimiz var.

Doç. Dr. Adnan Cansever
Doç. Dr. Adnan Cansever 11 Mayıs 2018
Olağanüstü bir çaba değil benimkisi. Sadece psikiyatri konusunda doğru olduğuna inandığım bilgiler vermek amacındayım.
EK
Erd*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Maddi önyargılarımı bir kenara bırakıp gitmeyi düşünüyorum. Yapılan yorumlar şimdiden içimi ısıttı ve cesaretlendirdi beni. Hastalarında böyle intiba bırakan bir doktor şüphesiz övgüyü hakediyordur. Eminim ben de muayene olduktan sonra bu övgülere bir yenisini daha ekleyeceğim..

BS
Bur*** S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Adnan hoca benim için hekim kimliğinin ötesinde, bir abi ve bir dostu ifade ediyor. Kendisine sadece 3 kez gelmiş olmama rağmen zekası, mizah duygusu, babacanlığı ve sorduğum her soruya verdiği rasyonel cevaplarla bende hayranlık duygusu uyandırdı. Bazen kendimizi daha iyi anlamak ve tanımak için bir çok alternatif yol deneyerek daha da karmaşıklaşabiliyoruz. Oysa Adnan hoca herşeyin basit ve anlaşılabilir izahatlarını sunarak sizi ve o karmaşadan çıkarıyor ve yolunuza daha sağlam adımlarla devam etmenize yardımcı oluyor. Adnan hocayı tanımış olmaktan büyük mutluluk duyuyorum ve biliyorum ki hayatta tıkandığım durumlarda kendisinin rehberliği bana hep ışık tutacak.. Böylesine samimi, babacan, mesleğini seven ve başarılı hekimlerin artması dileğiyle..

Doç. Dr. Adnan Cansever
Doç. Dr. Adnan Cansever 21 Ocak 2018
Bu güzel sözleri hak edecek kadar büyük bir şey yaptım mı bilmiyorum. Ancak ,tedavi hekimin becerisi yanında, hastanın uyum göstermesi ile de yakından ilişkili bir süreçtir. Bir gelişme varsa, burada aslan payı size aittir Burcu Hanım. Asıl ben teşekkür ederim :)
Zey*** Ş***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Tavsiye üzerine Adnan Cansevere gitmeye karar verdim. İyi ki gitmişim diyorum her şey bambaşka bir hal aldı, ufak büyük bir çok şey değiştirdim hayatımda kendimde. Çok sağolun Adnan bey sayenizde oldu hep bunlar. Başarılarınızın devamını diliyorum. Güler yüzünün içinde ayrıca teşekkür etmek istiyorum.

Doç. Dr. Adnan Cansever
Doç. Dr. Adnan Cansever 21 Ocak 2018
Bence her şeyi değiştiren ana unsur tedaviye olan uyumunuz Zeynep Hanım. Umarım daha da iyi olacak. Selamlar
Hay*** Ç***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Adnan beye gitmeden önce yaşam enerjim çekilmiş bir şekilde hayatıma devam ediyordum. Adnan Cansever sayesinde kendime geldim ve hayatımı daha güzel bir şekilde yaşamaya başladım. Kısa sürede büyük bir değişim gerçekleşti gerçekten. Adnan beyin mesleğini hakkı ile yerine getirdiğini düşünüyorum. Teşekkürler.

Doç. Dr. Adnan Cansever
Doç. Dr. Adnan Cansever 21 Ocak 2018
Her meslekte olduğu gibi ben de işimi yapmak peşindeyim. Olumlu sonuç almış olmanız beni de çok mutlu etti. Paylaşımınız için teşekkürler
Nur*** Ü***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Cok harika bir doktor.

Doç. Dr. Adnan Cansever
Doç. Dr. Adnan Cansever 21 Ocak 2018
Doğru işler yapınca, psikiyatride mutlaka iyi sonuçlar alınır ama sabır ve tedaviye uyum çok önemlidir. Asıl bunlara uyduğunuz için siz harikasınız :)

Sık Sorulan Sorular

Doç. Dr. Adnan Cansever ile nasıl iletişime geçerim?

Doç. Dr. Adnan Cansever için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Doç. Dr. Adnan Cansever için nasıl randevu alabilirim?

Doç. Dr. Adnan Cansever ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908508115291

Doç. Dr. Adnan Cansever nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Doç. Dr. Adnan Cansever Adnan Cansever Muayenehanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Doç. Dr. Adnan Cansever hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Doç. Dr. Adnan Cansever Psikiyatri uzmanıdır. Sınav Kaygısı, İnternet Bağımlılığı, Bayılmalar alanlarında hizmet veriyor ve Aile Terapisi, Depresyon tedavisi, Kaygı bozuklukları hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.
Çağrı Merkezi 0 (850) 811 52 91

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Hata
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Facebook Twitter Instagram Youtube