Psk. Handan Horasan

Psikoloji - İstanbul

Bireysel Terapi, Bireysel Terapi, Anksiyete Bozuklukları

Takvim talep et Değerlendir Soru Sor

Psikologun Adresi

19 Mayıs Mah. Aytekin Kotil Cad. Özpolat Sit. Kamelya Blk. No: 14/4 (Cevahir Avm Sinema Çıkışı)  Şişli, İstanbul
PsikoTerap-İST Eğitim ve Danışmanlık Merkezi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Handan Horasan Hakkında

Handan Horasan Kimdir?

Psk. Handan HORASAN, 29 Ekim 1990 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Lise öğrenimini 2008 yılında Arnavutköy Korkmaz Yiğit Anadolu Lisesi’nde bitirdikten sonra aynı yıl burslu olarak Bahçeşehir Üniversitesi, Psikoloji Bölümü’nü kazanmıştır. Lisans eğitimini 2013 yılında başarıyla tamamlayarak Psikolog unvanı almıştır. 2014 yılında Maltepe Üniversitesi’nde Klinik Psikoloji alanında başladığı Yüksek Lisans eğitimine ise halen devam etmektedir.

Lisans eğitimi süresince Haydarpaşa Numune Hastanesi, Üsküdar Devlet Hastanesi ve Bengi Semerci Enstitüsü gibi Türkiye’nin saydın kurumlarında çeşitli stajlar yapmış olan Psk. Handan HORASAN, 2014 yılından beri Özel Gülen Çocuklar Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’nde Psikolog “zeka geriliği ve buna bağlı öğrenme güçlüğü olan (otizm, down sendrom vb.) çocukların sosyal becerilerini geliştirmek için çalışmaların yapılması, ebeveynler ile görüşmeler yapılması ve çocukların gelişim sürecinde aileleri ile iş birliğinin sağlanması ve aileleri çocuklarının gelişim süreci ile ilgili bilgilendirmek amacıyla birtakım eğitimler düzenlenmesi” gibi başarılı hizmetler vermektedir.

Üniversite eğitimlerinin yanı sıra pek çok kurs, seminer ve konferansa katılarak sertifika sahibi olan Psk. Handan HORASAN, Bahçeşehir Üniversitesi Psikoloji Klubü, Psikologlar ve Psikiyatrisiler Derneği, PAYE ( Psikolojik Travma ve Krize Müdahale,  Araştırma ve Eğitim Derneği), Yeniden Eğitim ve Sağlık Derneği, Kim Psikoloji (Kariyer İstihdam Merkezi), TEGV, Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı ve TPÖÇG (Türk Psikoloji Öğrencileri Çalışma Grubu) gibi birçok mesleki ve sivil kuruluşun üyesidir.

Diploma aldığı kurum
 • BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ
İlgilendiği Hastalıklar
 • Bireysel Terapi
 • Bireysel Terapi
 • Anksiyete Bozuklukları
 • Anksiyete Bozuklukları
 • Depresyon

Handan Horasan Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Psk. Handan Horasan tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Handan Horasan Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Bilgi öğrenmek

  İyi günler hocam bazen bende unutkanlık ders esnasında konsantrem dağılıyor bir de aşırı derecede sinirleme. var...

  Doktor Cevabı:

  Psk. Handan Horasan

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Tecavüz fantazisi

  Ben 32 yasında evli bir bayanım.cinsellikle ilgili eşimle hiçbir sorunum yok.o benden her anlamda memnun olduğunu söyler.ama bende adaptasyon sorunu var.kendimi sekse adapte etmem çok vakit alıyor.sadece oral seks ile tatmin oluyorum.tahrik olmam için ise gözlerimi kapatıp bayan olmama rağmen kendim... devamı

  Doktor Cevabı:

  Psk. Handan Horasan

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Psk. Handan Horasan kimdir , telefon numarası nedir?
Psk. H Horasan ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Psk. Handan Horasan için nasıl randevu alabilirim?
Psk. H Horasan şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Psk. Handan Horasan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Psk. Handan Horasan PsikoTerap-İST Eğitim ve Danışmanlık Merkezi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Psk. Handan Horasan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Psk. Handan Horasan Psikoloji, uzmanıdır. alanlarında hizmet veriyor ve Bireysel Terapi, Bireysel Terapi, Anksiyete Bozuklukları, Anksiyete Bozuklukları, Depresyon hastalıkları konusunda çalışıyor.

Psk. Handan Horasan için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Psk. Handan Horasan muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Psk. Handan Horasan hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Psk. H Horasan ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Psk. Handan Horasan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Psk. H Horasan hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.