Prof. Dr. Tarık Yazar

Ortopedi ve Travmatoloji - Ankara

Bel Fıtığı, Skolyoz, Ankilozan Spondilit

Takvim talep et Değerlendir Soru Sor

Doktorun Adresi

Dumlupınar Mah. Next Level Ofis Binası No:3 A Blok ****  Çankaya, Ankara
Prof.Dr. Tarık Yazar Muayenehanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

İmkanlar
Kredi kartı ile ödeme Nakit

Tarık Yazar Hakkında

Tarık Yazar Kimdir?

Prof.Dr. Tarık Yazar 1980 yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden mezun olarak Tıp Doktoru ünvanı kazanmıştır. 1985 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim Dalı'nı tamamlayarak uzmanlığını kazanmıştır. Prof.Dr. Tarık Yazar Çankaya'da yer alan muayenehanesinde hastalarını kabul etmektedir.

Diploma aldığı kurum
 • EGE ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • ANKARA ÜNIVERSITESI
İlgilendiği Hastalıklar
 • Bel Fıtığı
 • Skolyoz
 • Ankilozan Spondilit
 • Bel Ağrısı
 • Bel Kayması
Tedaviler
 • Bel - Boyun Fıtığı
 • Bel cerrahisi(minimal invaziv lomber spinal füzyon)
 • Bel Fıtığı Tedavisi
 • Fıtık ameliyatı
 • Kifoplasti

Tarık Yazar Değerlendirmeleri

Değerlendir
3 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

kı Kaan..lışkan
Zamanlama
İlgi
Ortam

2014 yılında T2-L1 seviyelerinden skolyoz ameliyatımı yaptı kendisi. Allah razı olsun, yıllar oldu, en ufak bir şikayetim yok. Kendisi gerçekten de işinin ehli. Tek geçerim. 09-06-2020

em..tesen
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hayatımın dönüm noktalarından biriydi skolyozla tanışmam. Yolun basında tereddütlerle dolu olduğum bu yol Prof.Dr.Tarık Yazar ve ekibi sayesinde muazzam bir deneyime dönüştü benim için. Müthiş meslek ahlakı, ilgisi, donanımı, her soruya ilgili oluşu ile her zaman ''iyi ki''lerim arasında yer alacak. 09-11-2017

lbahar..RKMENOĞLU

Kendi haline bırakılan hastalığımızın sıfır zararla tedavisi için üstün bir çaba sarf etti. Başka hekimlerin bize kaybettirdiği zaman sebebiyle oluşan sıkıntıları çözmek için uğraştı. Özellikle uyguladığı tedavilerde hastaya olan ilgi ve hastayı bilgilendirmeye yönelik tavrı, tarzı bizi fazlasıyla rahatlattı. Biz hastaların ve hasta yakınlarının beklediği; Hekim hem ilgilensin, sabırla dinlesin ve anlasın, hem en uygun tedavisi arayışına girsin, çözüm için çabalasın, hem de hastalık ve tedavi sürecinde yakın ve alakalı olsun. İşte bu tüm beklentileri karşılayan bir hoca Tarık hoca. Bize bu süreçte beklentilerimizin üzerinde bir şekilde refakat ettiği için çok teşekkür ederiz. 17-05-2017

3 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Tarık Yazar tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Tarık Yazar kimdir , telefon numarası nedir?
Prof. Dr. T Yazar ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Tarık Yazar için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. T Yazar şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Prof. Dr. Tarık Yazar nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Tarık Yazar Prof.Dr. Tarık Yazar Muayenehanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Tarık Yazar hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Tarık Yazar Ortopedi ve Travmatoloji, uzmanıdır. Bel - Boyun Fıtığı, Bel cerrahisi(minimal invaziv lomber spinal füzyon), Bel Fıtığı Tedavisi, Fıtık ameliyatı, Kifoplasti, Laminektomi, Laminoplasti, Laminotomi, Lumbar punktur, Omuz Cerrahisi alanlarında hizmet veriyor ve Bel Fıtığı, Skolyoz, Ankilozan Spondilit, Bel Ağrısı, Bel Kayması hastalıkları konusunda çalışıyor.

Prof. Dr. Tarık Yazar için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Tarık Yazar muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Tarık Yazar hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Prof. Dr. T Yazar ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Tarık Yazar hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. T Yazar hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.