Op. Dr. Onur Özdenoğlu

Kadın Hastalıkları ve Doğum - İstanbul
5.0

4 Boyutlu Ultrasonla Gebelik Muayenesi, Adet Ağrıları (Dismenore), Adet bozukluğu

5.0

“Hamileliğimin başından sonuna kadar aklımda hiç bir soru işareti kalmadan ayrıldık muayenelerden gül...” Devamı

Op. Dr. Onur Özdenoğlu

Op.Dr. Onur Özdenoğlu,1987 yılında Sivas’ta doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini başarıyla tamamlayarak tıp doktoru ünvanı almıştır. İhtisasını ise, Bursa Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde yaparak Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olmuştur.

 Türk Jinekoloji ve Obstetrik Derneği üyesi olup iyi derecede ingilizce bilmektedir.

ALLE Klinik
Barbaros, Sütçü Yolu Cd. 85A D:1, 34746 Ataşehir/İstanbul Ataşehir/İstanbul
Hizmetler
Total abdominal histerektomi(histerektomi) Spiral taktırma Sistosel ve rektosel onarımı Servikal konizasyon Riskli gebelik takibi Devamı

Hakkında

Op.Dr. Onur Özdenoğlu,1987 yılında Sivas’ta doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini başarıyla tamamlayarak tıp doktoru ünvanı almıştır. İhtisasını ise, Bursa Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde yaparak Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olmuştur. Devamı

Sertifikalar

Diploma Aldığı Kurum

ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 07.2013
Deneyim: 10 Yıl

Yabancı Dil

İngilizce

İlgi Alanları

4 Boyutlu Ultrasonla Gebelik Muayenesi Adet Ağrıları (Dismenore) Adet bozukluğu Adet Düzensizliği Adet Düzensizlikleri Devamı

Deneyimler

Mardin Midyat Devlet Hastanesi (2017 - 2018)
Bursa Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi (2013 - 2017)

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
EA
Emi*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Hamileliğimin başından sonuna kadar aklımda hiç bir soru işareti kalmadan ayrıldık muayenelerden güler yüzlü ilgili detaycı doktorumuz sayesinde oğlumuzu sağlıkla kucağımıza aldık başarılarınız daim olsun...herkese tavsiye ederim minikler doktorumuzla güvende

MS
Mer*** S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Hamile ve ilgili bir doktor istiyorsanız Onur Bey’i kesinlikle tavsiye ederim. Aslında kendi takipli doktorum başkaydı ancak benim miniğim erken gelmek istedi. Asıl doktorumun şehir dışında olması sebebiyle Onur Bey ile tanıştım. İlk defa o esnada tanışmama rağmen çok rahatlattı beni. Kaldı ki acil çekilde hastaneye gelmiştim. Sanki kırk yıllık hastasıymışım gibi ilgi gösterdi. Ameliyat öncesinde, o an ve sonrasında hep yanımda oldu. Sağolsun kendimi iyi hissetmemi sağladı. Ameliyatım biraz zor geçti. Bebeğimde prematüre doğdu. Ama size kendinizi o kadar iyi hissettiriyor ki bu zorlu aşamada kendinizi kötü hissedemiyorsunuz. Doğumdan sonra bile sizi yalnız bırakmıyor ilgi kesilmiyor telefonda da her daim yanınızda. Genç ve detaylı bilgilendirme yapması ilgi alakası hamile ve lohusa bir bayanın kendini rahat hissetmesini sağlıyor. İyi ki tanımışım kendisini. İyi ki var. Teşekkür ederim her şey için.

DK
Duy*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Onur hocami taysiyesiz sadece yorumlara bakarak tanımadan 2019 yılında gitmeye başladım. Kendisi dış gebelik operasyonumu yapti. 2020 yılında yeni bir gebelikle kendisinde gebelik surecimi başarılı ve sağlıklı bir şekilde tamamladım. Neden mi Onur bey; çünkü sizin sormaniza fırsat vermeden kendisi aklınızdaki herşeyi okuyup cevap veriyor, pozitif, anlayışlı,güler yüzlü ve en önemlisi mesajlarınızi yada telefon aramanızı cevapsız bırakmayıp sürekli sizinle beraber. Herşey için teşekkürler Onur hocam. İyi ki varsınız iyi ki tanımışım sizi.

Arz*** Ş***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Dr.Onur bey çok ilgili ve ne zaman isterseniz soru sorabiliyorsunuz anında cevaplıyor Doğum sürecimde çok yardımcı oldu bence Bursa’mızın en iyi Doktorlardan bir tanesi kendisine tekrar Teşekkür ediyorum.

EK
Ebr*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Geç tanımama rağmen ilgisi, samimiyeti, rahatlatıcı tavrıyla herkese önerebileceğim bir doktor. 4 gün önce erken doğum yapmak zorunda kaldım. O gece hiçbir belirti olmadığı halde mesajıma hemen geri dönmesi ve beni hastaneye yönlendirmesiyle, 5 10 dakika içerisinde uçarak :)) hastaneye gelmesiyle beni ve bebeğimi riskli durumdan kurtardı. Ne kadar teşekkür etsem azdır. Başarılarının devamını dilerim.

Sık Sorulan Sorular

Op. Dr. Onur Özdenoğlu ile nasıl iletişime geçerim?

Op. Dr. Onur Özdenoğlu için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Op. Dr. Onur Özdenoğlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Op. Dr. Onur Özdenoğlu ALLE Klinik bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Op. Dr. Onur Özdenoğlu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Op. Dr. Onur Özdenoğlu Kadın Hastalıkları ve Doğum uzmanıdır. 4 Boyutlu Ultrasonla Gebelik Muayenesi, Adet Ağrıları (Dismenore), Adet bozukluğu alanlarında hizmet veriyor ve Total abdominal histerektomi(histerektomi), Spiral taktırma, Sistosel ve rektosel onarımı hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube