Koronavirüs (COVID-19) ile ilgili bilgilenmek için Sağlık Bakanlığı ve Türk Tabipler Birliği sitelerini ziyaret edin.
Op. Dr. Elif Esra Uyar, İstanbul, Kadın Hastalıkları ve Doğum

Op. Dr. Elif Esra Uyar

Kadın Hastalıkları ve Doğum - İstanbul

Kürtaj, Sistit, Doğal Doğum

Takvim talep etDeğerlendir

Hakkında

Elif Esra Uyar Kimdir?

Op. Dr. Elif Esra Uyar, Kadın Hastalıkları ve Doğum alanlarında faaliyet göstermektedir. Elif Esra Uyar, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hastalarının Değerlendirmeleri

Değerlendir
2 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

de..kuğ Özdek

Esra hanımla gebelik takibi yapıyoruz.Muayene sonrası aklımda hiçbir soru işareti kalmıyor.Her şeyi o kadar güzel anlatıyor ki soru sormama bile çoğu zaman gerek kalmıyor.Ayrıca çok güler güzlü.Onunla birlikte olduğum için mutluyum.Meslek hayatında başarılar dilerim 13-09-2017

NA..

Tuzla okan üniversitesinde kendisine gebelik takibi için gidiyorum. Gerçekten çok memnunum. Çok ilgili bir doktor. Herhangi bir sorum olduğunda hemen cevap alıyorum. Kafamda olan soruları uzun uzun yanıtlıyor ilk gebeligim olduğu için kimi endişelerimi de böylece gidermiş oluyorum. Hastane de çok temiz. Sadece doğum ücretleri biraz pahalı 04-04-2017

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Elif Esra Uyar tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.
Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.