Dr. Öğr. Üyesi Hazel Çağın Kuzey, İstanbul, Kadın Hastalıkları ve Doğum

Dr. Öğr. Üyesi Hazel Çağın Kuzey

Kadın Hastalıkları ve Doğum - İstanbul

Kısırlık / İnfertilite , Doğum Kontrol, Genital Organ Bozuklukları

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Doktorun Adresi

Beşyol Mah. Eski Londra Asfaltı No: 10  Küçükçekmece, İstanbul
Biruni Üniversitesi Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hazel Çağın Kuzey Hakkında

Hazel Çağın Kuzey Kimdir?

Yrd. Doç. Dr. Hazel Çağın KUZEY, 21 Şubat 1984 tarihinde Adana'da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Yeditepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nde yapmış ve Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olmuştur.

Uzmanlık eğitiminin ardından İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi, Malazgirt Devlet Hastanesi ve Medipol Üniversitesi Esenler Hastanesi'nde görev yapmış olan Yrd. Doç. Dr. Hazel Çağın KUZEY, mesleki çalışmalarına Yardımcı Doçent unvanıyla Biruni Üniversitesi Hastanesi'nde devam etmektedir.

Doktor Yorumları

Değerlendir
3 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

..ve can

Çok ilgili merhamet dolu gözlerle Bakan kalbinin güzelligi yüzüne yansımış doktorum ❤️ İyiki varsınız 🙏🏻❤️ 20-09-2020

�im..AN

Hayatımın en özel duygusunu acısız, korkusuz, son derece anlayışlı olarak ve sanki ameliyathane de doktorum değil annem ablam varmış gibi bana yasattiniz size sonsuz teşekkürler.. ? 08-02-2019

ğla..ir

Mükemmel Bir Doktorsunuz. 14-06-2016

3 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Öğr. Üyesi Hazel Çağın Kuzey tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Öğr. Üyesi Hazel Çağın Kuzey kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. Öğr. Üyesi H Kuzey ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Hazel Çağın Kuzey için nasıl randevu alabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi H Kuzey şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Hazel Çağın Kuzey nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Öğr. Üyesi Hazel Çağın Kuzey Biruni Üniversitesi Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Öğr. Üyesi Hazel Çağın Kuzey hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Öğr. Üyesi Hazel Çağın Kuzey Kadın Hastalıkları ve Doğum, uzmanıdır. Total abdominal histerektomi(histerektomi), Laparoskopik over kisti ameliyatı, Servikal hastalıkların tedavisi, Prenatal ultrason, Homosistein, İnvitro maturasyon, Ooforektomi(histerektomi), Endometriyal biyopsi, Jinekolojik cerrahi alanlarında hizmet veriyor ve Kısırlık / İnfertilite , Doğum Kontrol, Genital Organ Bozuklukları, Seksüel Gelişim Bozuklukları, Ergenlik sorunları hastalıkları konusunda çalışıyor.

Dr. Öğr. Üyesi Hazel Çağın Kuzey için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Öğr. Üyesi Hazel Çağın Kuzey muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Hazel Çağın Kuzey hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi H Kuzey ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Öğr. Üyesi Hazel Çağın Kuzey hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi H Kuzey hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.