Op. Dr. Burcu Çetinkaya

5.0

Bütüncül/Fonksiyonel Jinekoloji, Genital Bölge Estetiği, Kozmetik jinekolojik uygulamalar (Lazer,Dolgu,Botoks,PRP ve mezoterapi uygulamaları,vajen beyazlatma)

“” Devamı

Op. Dr. Burcu Çetinkaya

 

2000 yılında İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi’ni bitirdi.

2001-2004 yılları arasında Celal Bayar Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde Anestezi ve Reanimasyon İhtisası, 2004-2009 yılları arasında İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesinde (Katip Çelebi Üniversitesi ) Kadın Hastalıkları ve Doğum İhtisası yaptı.

2009 yılında Ege Üniversitesi’nde Endo-Laparoskopik Cerrahi Eğitimi aldı.2015 yılında İsviçre Riccon Academy Psikoloji Eğitimi ve Cinsel Terapi Danışmanlığı konusunda sertifikasyonunu tamamladı. 2017 yılında Amerika Nortwest Ünivesitesinde Psikoloji Eğitimini tamamladı. Hipnoz ve Hipnoterapi Eğitimi aldı. 2018 yılında Amerika’da Pasific Üniversitesi’nde Psikoterapi CEO Sertifikasyon ve Mesleki Eğitim Akreditasyonunu tamamladı. Dublin Üniversitesinde Klinik Psikoloji Yüksek Lisans ve Doktorasını tamamladı . Adli Psikoloji , Klinik Psikoloji, İletişim Psikolojisi ,Nörobilim üzerine sertifikasyon ve çalışmalar yaptı. Akademik eğitimlerine paralel olarak Uluslararası Bilimsel Hipnoz, Hipnoterapi, Regresyon Hipnoterapisi, 2019 yılında Doğum Koçluğu ve Eğiticiliği Eğitimi, Estetik ve Kozmetik Jinekoloji Eğitimi, Psikoterapide ve Cinsel Terapide Hipnoterapi ve Hipnoz Teknikleri Eğitimini , 5 Paths Analitik Hipnoterapi, İleri Düzey Hipnoz Eğitimi,EMDR , EFT Duygulara Odaklanma Terapisi , 2021 yılında Başkent Üniversitesi İlişki ve Aile Danışmanlığı , NLP ve EFT Eğitimini, Yaşam Koçluğu ,Nefes ve Mindfıulness Eğitimini; Freud Universitat’ta Hipnoterapi Uzmanlığı , Yönetici Koçluğu, Kariyer Koçluğu, Siyaset Koçluğu, Yaşam Koçluğu ve Biometrik Yüz Okuma Eğitimini tamamladı ; TC Sağlık bakanlığı GETAT (Ozon terapi , Mezoterapi ,Hipnoterapi ) eğitimlerini tamamlayarak resmi GETAT uygulama yetkisini almıştır. Milli Eğitim Bakanlığı onaylı resmi Aile ve İlişki Danışmanıdır.

Türkiye’de ulusal ve uluslararası birçok büyük kurum için çalışmakta, seminer ve eğitimler vermekte, workshoplar düzenlemektedir. Profesyonel iş yaşamında kendi Bütüncül Tıp Kliniğini DoçDr.Murat Baş ile beraber kurmuş olup orada hizmet vermektedir. Kadın Sağlığına Bütüncül Yaklaşım ile Jinekoloji ve Psikoterapiyi birleştiren bir tıbbi yaklaşımla çalışmaktadır. Ekibiyle birlikte çözülemeyen veya tedavisi tamamlanmamış vakalarda çözüm odaklı tıbbi sağlık, Travma ve bilinç altı olaylarının vücutta oluşturduğu hastalık ve etkiler üzerine tanı ve tedavi yaklaşımları , Kök hücre tedavileri ile BÜTÜNCÜL SAĞLIK ; Bütüncül sağlığı tamamlayan Cinsel sağlık, Genital estetik , İlişkiler ve iletişim , Fonksiyonel -Bütüncül Tıp , psikonöroimmunoloji, jinekolojik Onkoloji hastalarının bütüncül takibi alanında hizmet sunmaktadır. Bir çok üniversite ve kongrede konuşmacı olarak yer almıştır. Hayatı boyunca cehaletle savaşmanın tek yolunun eğitim almak, bilim ve teknoloji ışığında ilerlemek olduğuna inanarak çalışmalarına devam etmektedir.

Son yıllarda sağlıklı kalmanın hasta olduktan sonra tedavi almaktan daha değerli olduğuna olan inancıyla Fonksiyonel & Bütüncül Tıp Alanında özellikle Çözülmemiş tanı konulmamış tıbbi vakaların çözülmesi, stres ve travmaların bedene yaptığı etkilerin ve nedenlerinin saptanması ve yönetimi, Sağlıklı yaşam ,Anti-Aging, Onkoloji hastalara yaklaşım ve takibi , Psikoterapi ,Travma çözümleme. ve Hipnoterapi , Cinsel Estetik, Cinsel Sağlık ve KÖK HÜCRE. Tedavileri ile ilgili çalışmalar yapmaktadır. ”Farklı olmak , Farklı Hissetmek , Farkıyla Fark Yaratmak ” İsteyen herkese rehber olmayı hedeflemiştir.

Op. Dr. Burcu Çetinkaya
Kemankeş Karamustafa Paşa, Fransız Geçidi Sokağı, Fransız Geçidi İş Hanı C Blok No:53 K:5 Beyoğlu/İstanbul
En Yakın Uygunluk
Hizmetler
Dilatasyon ve kürtaj Hpv testi Kızlık zarı dikimi (himenoplasti) Hymenoplasti Gebelik sonlandırma Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

  Devamı

Diploma Aldığı Kurum

North West University

İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi

Uzmanlık Aldığı Kurum

IZMIR SAGLIK BAKANLIGI KATIP ÇELEBI ÜNIVERSITESI

CELÂL BAYAR ÜNIVERSITESI

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 09.2000
Deneyim: 24 Yıl

Yabancı Dil

Almanca, İngilizce, Türkçe

Deneyimler

Op. Dr. Burcu Çetinkaya (2000 - Devam ediyor)

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 811 83 08

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
sk
Sen*** K*** Doğrulanmış yorum verified
Zamanlama
İlgi
Ortam
13.01.2021

Görüşü Şikayet Et

Yorum randevu sonrasında eklendi.

Sık Sorulan Sorular

Op. Dr. Burcu Çetinkaya ile nasıl iletişime geçerim?

Op. Dr. Burcu Çetinkaya için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Op. Dr. Burcu Çetinkaya için nasıl randevu alabilirim?

Op. Dr. Burcu Çetinkaya ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908508118308

Op. Dr. Burcu Çetinkaya nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Op. Dr. Burcu Çetinkaya Op. Dr. Burcu Çetinkaya bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Op. Dr. Burcu Çetinkaya hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Op. Dr. Burcu Çetinkaya Kadın Hastalıkları ve Doğum uzmanıdır. Bütüncül/Fonksiyonel Jinekoloji, Genital Bölge Estetiği, Kozmetik jinekolojik uygulamalar (Lazer,Dolgu,Botoks,PRP ve mezoterapi uygulamaları,vajen beyazlatma) alanlarında hizmet veriyor ve Dilatasyon ve kürtaj, Hpv testi, Kızlık zarı dikimi (himenoplasti) hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Haritada Gör
Facebook Twitter Instagram Youtube