Prof. Dr. Murat Arslan

Kadın Hastalıkları ve Doğum - İstanbul
5.0

Gebelik, Hamilelik, Ay Başı Düzensizliği

5.0

“Bende daha önce gitmiştim murat beye ve hamile kaldığım ama hamileliğim sonlandırıldı maalesef sonra...” Devamı

Prof. Dr. Murat Arslan

Prof. Dr. Murat ARSLAN, 1971 yılında Burdur'da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimini 1988 yılında İzmir Fen Lisesi'nde, tıp eğitimini ise Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde (İngilizce) tamamlamış ve tıp doktoru unvanı almıştır. 2000 yılında Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi, Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı'nda ihtisasını yapmış ve Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olmuştur.

2001-2002 yılları arasında Süleyman Demirel Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde, 2002-2006 yılları arasında ise Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı'nda öğretim üyesi olarak görev yapmış olan Prof. Dr. Murat ARSLAN, bu zaman zarfında 2004 -2005 yılları arasında ABD'de ilk tüp bebek merkezi olan The Jones Institute for Reproductive Medicine'da çalışmalar yapmış ve tüp bebek eğitimi almıştır. 2006 yılında Bursa Acıbadem Hastanesi Tüp Bebek Merkezi kurucu direktörlüğü ve 2006-2009 yılları arasında Bursa Medikal Park Hastanesi'nde Kadın Hastalıkları ve Doğum Bölüm Direktörlüğü yapmıştır.

Prof. Dr. Murat ARSLAN, 2009 yılından beri hastalarını kendi özel muayenehanesinde kabul etmesinin yanısıra 2007-2014 yılları arasında Pembe Mavi Hastanesi Tüp Bebek Merkezi'nde tüp bebek hastalarının tedavisini gerçekleştirmiştir. 2015 yılından itibaren Tüp bebek uygulamalarını Bursa ART Tüp Bebek Merkezi'nde gerçekleştirmekte olan Prof. Dr. Murat ARSLAN, İstanbul Acıbadem International Hospital' de hastalarını kabul etmektedir. Ayrıca kendisinin, yerli ve yabancı bilimsel sağlık dergilerinde ve yabancı bilimsel kitaplarda sayısız yayını ve bölüm yazarlığı bulunmakta olup ulusal ve uluslararası birçok kongrede sözlü ve yazılı sunumları mevcuttur.

Acıbadem International Hospital
Yeşilköy Mahallesi, İstanbul Caddesi, no:82 34149 Bakırköy/İstanbul
Hizmetler
Aşılama yöntemi Myomektomi Laparoskopik myomektomi Salpingooferektomi (tüp çıkarılması) Histeroskopi Devamı

Hakkında

Prof. Dr. Murat ARSLAN, 1971 yılında Burdur'da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimini 1988 yılında İzmir Fen Lisesi'nde, tıp eğitimini ise Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde (İngilizce) tamamlamış ve tıp doktoru unvanı almıştır. 2000 yılında Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi, Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı'nda ihtisasını yapmış ve Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olmuştur. Devamı

Sertifikalar

Diploma Aldığı Kurum

HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 10.1996
Deneyim: 26 Yıl

Yabancı Dil

İngilizce

İlgi Alanları

Gebelik Hamilelik Ay Başı Düzensizliği Ağrılı Cinsel İlişki (Disparoni) Cinsellik Devamı

Deneyimler

Acıbadem International Hospital (2019 - Devam ediyor)
Özel Muayenehane (2009 - 2019)
Bursa Medikal Park Hastanesinde Kadın Hastalıkları ve Doğum Bölüm Direktörlüğü (2006 - 2009)
Bursa Acibadem Hastanesi Tüp Bebek Merkezi Kurucu Direktörlük (2006 - 2006)
The Jones Institute for Reproductive Medicine (2004 - 2005)
Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi (2002 - 2006)
Süleyman Demirel Tıp Fakültesi (2001 - 2002)
Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi (1996 - 2000)

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
MK
Mel*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

Bende daha önce gitmiştim murat beye ve hamile kaldığım ama hamileliğim sonlandırıldı maalesef sonra tedaviyi bırakmıştım ama kendisi çok iyi bir doktor sonra hamile kaldım kendi kendime ve şimdi bir kızım var 2 yaşında..

Gül*** Ş***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

8 Yıl önce gebelik takibimle başlayıp doğumumla sonuçlanan süreçte tanışmıştık Murat beyle.. Normal doğum korkularımı taviz vermeyen tavrıyla asmama sebep olup sayesinde her şeyin normalini yaşadım. Özellikle doğum esnasındaki psikolojik desteğini unutamam. Kısa bir süre önce yaşadığım küçük bir ameliyat kararında da aklıma başka bir doktorun düşüncesini almak hiç gelmedi. Kendisine son derece güveniyorum. Her şey için teşekkür ediyorum.

Beg*** İ***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

Kişiliği ve işine olan bağlılığıyla tamamen güven veren süper doktorumuz. 2 Evladımızı da sağlıkla kucağımıza verdiğiniz için sonsuz teşekkürler.. İyi ki varsınız..

LK
Lüt*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

Hamilelik sürecimi yakından takip eden ve doğumumu gerçekleştiren Murat bey mükemmel bir doktor. İnsanın karnında yeni bir canlı varken ve onunla ilgili neler olup bittiğini merak ederken en ince ayrıntısına kadar o kadar güzel anlatıyor ki kendisine muayene için gün beklerken heyecanlanıyordum. Doğum deseniz inanın evimde gibi rahattım. Kendisine emekleri için çok teşekkür ediyorum. Herkese tavsiye ediyorum.

Ley*** Ş***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

Bazı küçük sorunlar ile Murat Arslan'a başvurmuştum ve kendisi hemen gerekli testleri yaptırdı sağolsun. Kısa süreli bir tedaviye başladık Murat bey ile ve tedavimiz güzel sonuçlandı. Her adımda gerekli incelemeleri ve kontrolleri yapan Murat bey sayesinde en kısa sürede sağlığıma kavuştum. Allah razı olsun kendisinden. Herkese öneririm.

ME
Mus*** E***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

Eşimin hamileliğinde güvenilir iyi bir doktor arayışında olduğumuz zamanlar bir aile dostumuz önermişti Murat Arslanı şuan iyi ki önermiş diyoruz. Uzun bir süre bebeğimiz olmadığı için ilk göz ağrımız bizim için çok değerliydi sağolsun Murat bey içinde değerli oldu. Eşim ve bebeğime karşı her zaman ilgili,özenli davrandı. Çok teşekkür ediyorum.

AT
Ayş*** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

Canım doktor amcamız nasılsınız ? Biliyormusunuz bugün biz tam iki yaşındayız. Bizi anne ve babamıza kavuşturmaya vesile olduğunuz için size sonsuz minnettarız. Umutların ve hayallerin gerçekleştiği ve vazgeçilmeyeceği tek yer Jineplus. Bizim doktorumuz gerçek bir kahraman. Prof. Dr. Murat ARSLAN sevgilerle, Kubra & Kerem Acar

EE
Eli*** E***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

Dakikalar içinde soruma yanıt veren ilgili bir doktor. Teşekkürler...

AY
Ays*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
6 yıl önce

Sorumu hemen yanitladiginiz icin teşekkurler, hasta pisikolojisi cok farkli oluyor. Başarilarinizin devamini dilerim.

FK
Fik*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
7 yıl önce

Soruma bu kadar hızlı cevap verip içimi rahatlattığınız için sonsuz teşekkürler...

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Murat Arslan ile nasıl iletişime geçerim?

Prof. Dr. Murat Arslan için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Prof. Dr. Murat Arslan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. Murat Arslan Acıbadem International Hospital bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Prof. Dr. Murat Arslan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. Murat Arslan Kadın Hastalıkları ve Doğum uzmanıdır. Gebelik, Hamilelik, Ay Başı Düzensizliği alanlarında hizmet veriyor ve Aşılama yöntemi, Myomektomi, Laparoskopik myomektomi hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube