Uzm. Psk. Nilgün Hasan Dereköy

Psikoloji - İstanbul

İlişki Problemleri, Özgüven Sorunu (Kendine Güven Sorunu), EMDR Terapisi

Takvim talep et Değerlendir Soru Sor

Psikologun Adresi

Zuhuratbaba Mah.Dr. Tevfik Sağlam Cad. Şenyuva Sok. Zeylan Konakları İnçaApt. No:2 D:7 Bakırköy web sitesi: ****  Bakırköy, İstanbul
Yaşantı Psikoloji

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Nilgün Hasan Dereköy Hakkında

Nilgün Hasan Dereköy Kimdir?

Uzm. Psk. Nilgün HASAN DEREKÖY, lisans öncesi eğitimlerinin ardından İstanbul Üniversitesi Psikoloji Bölümü'nde başladığı lisans eğitimini 2004 yılında tamamlayarak Psikolog unvanı almıştır. Maltepe Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Adli - Klinik Psikoloji Anabilim Dalı'nda başladığı yüksek lisansını “Alkol Bağımlılığı ve Çocukluk Çağı Travmaları” başlıklı tez çalışmasıyla tamamlayarak uzmanlık derecesini almıştır.

Uzm. Psk. Nilgün HASAN DEREKÖY, Psikoloji eğitimini alırken bir yandan Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi ve Balıklı Rum Hastanelerinde staj yapmış ve henüz öğrenciyken mesleğine dair deneyim kazanmaya başlamıştır. Lisans ve lisansüstü eğitimlerinin yanı sıra 2005-2006 yılları arasında Yeniden Sağlık ve Eğitim Derneği’nde Alkol ve Madde Bağımlılığı Tedavi Eğitimi, 2007 - 2009 yılları arasında Rorschach ve Projektif Testler Derneği’nde Rorschach Testi ve 2009 -2010 yılları arasında Tematik Algı Testi (TAT) eğitimlerini tamamlamış, Bilişsel Davranışçı Terapi, Çözüm Odaklı Kısa Süreli Terapi eğitimleri almıştır.

2009-2013 yılları arasında eylem metodunu kullanan, kişinin farkındalığını arttırmayı amaçlayan, hızlıve etkili bir psikoterapi yöntemi olan Psikodrama Grup Terapisi Temel Aşama Eğitimini de tamamlayarak Co-Psikodramatist olmuştur. Ayrıca bu alanda Üst Aşama eğitimlerine halen devam etmektedir. Travmatik ve olumsuz yaşam olaylarıyla başa çıkabilmek için özel bir terapi tekniği olan EMDR terapi eğitimini alarak EMDR terapisti olmuş olan Uzm. Psk. Nilgün HASAN DEREKÖY, çeşitli rehabilitasyon, lise, anaokulu,  psikolojik danışmanlık merkezlerinde ve hastanelerde Klinik Psikolog olarak görev yapmıştır. Günümüzde ise Adel Danışmanlık Merkezi'nde çocuk, ergen ve yetişkinler ile bireysel ve grup terapi çalışmalarına devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum
 • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ
İlgilendiği Hastalıklar
 • İlişki Problemleri
 • Özgüven Sorunu (Kendine Güven Sorunu)
 • EMDR Terapisi
 • Kaygı
 • Sosyal Fobi

Nilgün Hasan Dereköy Değerlendirmeleri

Değerlendir
2 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

..

İdealist, işinde başarılı ve iyi bir insan 01-01-2016

ür..un

. 09-04-2015

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Psk. Nilgün Hasan Dereköy tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Nilgün Hasan Dereköy Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Ne yapmalıyım

  Merhaba ben size bir şey danışmak istiyorum bu bir hastalık mı kişilik bozukluğu mu yoksa öylesine bir şey mi bilmiyorum.basit olan şeyleri bile büyütebiliyorum örneğin bir organizasyon var bu beni çok geriyor acaba yetişecek mi acaba kötü bir şey olacak mı sanki o an hiç bitmeyecek gibi geliyor mes... devamı

  Doktor Cevabı:

  Uzm. Psk. Nilgün Hasan Dereköy

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Oğlumun stresi

  Merhaba,oğlum 16 yaşında lise 2. sınıf öğrencisi.mutsuz olmak için sebepler bulmakta çok başarılı.hiç dostu yada samimi olduğu arkadaşı yok.sorduğumda ben böyle mutluyum zamanı gelince ihanet etsinler diyemi arkadaş olucam diyor.birde maddiyata çok önem veriyor onun için herşey para.insanlara göre y... devamı

  Doktor Cevabı:

  Uzm. Psk. Nilgün Hasan Dereköy

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Psk. Nilgün Hasan Dereköy kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Psk. N Hasan Dereköy ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Psk. Nilgün Hasan Dereköy için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Psk. N Hasan Dereköy şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Psk. Nilgün Hasan Dereköy nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Psk. Nilgün Hasan Dereköy Yaşantı Psikoloji bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Psk. Nilgün Hasan Dereköy hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Psk. Nilgün Hasan Dereköy Psikoloji, uzmanıdır. alanlarında hizmet veriyor ve İlişki Problemleri, Özgüven Sorunu (Kendine Güven Sorunu), EMDR Terapisi, Kaygı, Sosyal Fobi hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Psk. Nilgün Hasan Dereköy için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Psk. Nilgün Hasan Dereköy muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Psk. Nilgün Hasan Dereköy hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Psk. N Hasan Dereköy ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Psk. Nilgün Hasan Dereköy hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Psk. N Hasan Dereköy hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.