Uzm. Psk. Dan. Eyüp Sarı

Psikoloji, Aile Danışmanı (Psikolog) - İstanbul
5.0

EMDR Terapisi, Cinsel İsteksizlik, Evlilik (Çift) Danışmanlığı

5.0

“” Devamı

Uzm. Psk. Dan. Eyüp Sarı

Uzm. Psk. Dan. Eyüp Sarı, çocuk ve gençlik yıllarını Antalya'da geçirmiş olup daha sonrasında, Sakarya Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Bölümü’nde başladığı lisans eğitimini başarıyla tamamlayarak Psikolojik Danışman ünvanı almıştır. Yüksek lisansını ise Selçuk Üniversitesi'nin Aile Danışmanlığı bölümünde tamamlamıştır.

Özellikle çift terapisi ve cinsel terapi ile ilgilenen Uzm. Psk. Dan. Eyüp Sarı, 2010 yılından bu yana klinikte psikoterapist olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

Duygu Odaklı Çift Terapisi, İmago Çift Terapisi ekollerinde uluslararası standartlarda teorik eğitim ve süpervizyonlarını tamamlamıştır.

Klinik uygulamalarda ve bilimsel araştırmalarında odak alanlarını Duygu Odaklı Çift Terapisi, Bağlanma Teorisi, Gottman Çift Terapisi, EMDR Terapisi ve Holistik Cinsel Terapi tedavilerinin uygulamaları oluşturmaktadır.

Mesleki çalışmalarına İstanbul Bakırköy ‘de bulunan İnsula Psikoloji ‘de devam etmektedir.

İnsula Psikoloji
Kartaltepe Mah. Pelinli Sok. No: 26 Melisa Ap. B Blok Kat: 1 D :8 Bakırköy/İstanbul

İlgi Alanları

EMDR Terapisi Cinsel İsteksizlik Evlilik (Çift) Danışmanlığı Sertleşme Problemi İktidarsızlık Devamı

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
cE
Cey*** E***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

36 yaşındayım eşimle severek evlendim. Pandemi sırasında doğum yaptım bebeğim 4 aylık. Ancak bebekten sonra eşimle sürekli kavga etmeye başladık. Zaten evden dışarı çıkmıyorduk o da evden çalışıyordu. Bebeğimiz 2 aylıkken boşanma noktasına geldi işler. Kendimi yetersiz, kötü eş, kötü anne hissettim bu dönemde. Daha sonra eşim evliliğimizi kurtaralım diyerek psikolojik destek almamızı önerdi. Eyüp Beye bu siteden ulaştık. Onun yardımları ile iletişim sorununu aştık. Kavgalarımızın temeline inmeyi başardık diyebilirim. Kendisine teşekkür etmek istedim.

Far*** ş***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Eyüp Bey'den erken boşalma problemim için destek aldım. Verdiği tavsiyelerle problemimi önemli ölçüde aştım. Alanında başarılı bir uzman görüşmelerde hiç gerilmedim bu da benim için önemliydi.

TE
TAR*** E***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Üç yıl önce eşimle severek evlendik. Eşim benden 4 yaş büyüktü. Zamanla bunu kompleks haline getirdi. Her sözümü yaş farkına bağlamaya başladı. Yanına yakıştırmıyorsun falan diyordu.Alınganlıklarından bıktım. Ne dediysem ikna olmuyordu. Eşime terapi almasını söyledim, Eyüp Beyi de kendisi buldu internetten. Birlikte gittik sonuçta beni büyük dertten kurtardı Eyüp Bey yoksa halim dumandı. Buraya da bunu yazmak için üye oldum.:)

ma
Mer*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Nişanlımı çok seviyordum ama kendisi inanılmaz tembel bir insandı. Asla çalışmak istemiyordu. Ya işe gir ya da ayrılalım dedim defalarca da ayrıldım. Ama yapamadım sonra barıştık. Evlenmekte istiyorduk. Arkadaşımın tavsiyesi ile nişanlımı Eyüp Beyle tanıştırdık. Birlikte de gittik onun tek gittiği zamanlarda oldu. Sorumluluklarının farkına vardığını görüyorum. Gözle görülür düzelme var nişanlımda. Eyüp Bey hem ilişkimizi hem de nişanlımı kurtarmış oldu diyebilirim.

mK
Muk*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Eyüp Beye vajinusmus sorunum için gittim. Fiziksel olarak bir engel olmamasına rağmen ilişkiye giremiyordum. Çok iyi yaklaştı bize ve sorunumuza şu an iyileşmenin son aşamasındayım. Kafa olarak eskisi kadar korkmuyorum.

FK
Fey*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Eyüp Beyden daha önce kendim için yardım almıştım. Eşimle boşanma kararı almadan hemen önce tekrar ulaştım. Evliliğimizi kurtarmak için son çare olarak düşündük. İyi niyet ve özveri ile yardımcı olmaya çalıştı. Hatta eşimle Eyüp beyin yanında bile tartıştık. Şimdi görüşmeleri ayrı ayrı yapıyoruz. Her ne kadar mesleği bu olsa da sabrı için allah razı olsun diyorum.

Ma
Meh*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Evliliğe yürüyen uzun bir ilişkim erken boşalma sorunu yüzünden çıkmaza girdi. Kız arkadaşımın kafası karıştı. Çok stresli bir işim var ve takıntılı bir insanım. Ne yaparsak yapalım bu sorunu çözemedim. İlaçla falan bir şekilde idare ettim sadece. Evlilik olayı ciddiye binince bu sorunu çözmek için profesyonel yardım aradım. Eyüp Beyi de kendim buldum internette.ilk aydan sonra ciddi düzelme oldu en azından kafama takmamayı öğrendim bazı şeyleri. Bu sorunun psikolojik olduğunu bilmek bile rahatlattı beni. Biraz daha zamana ihtiyacım var ama gidişat iyi.

ib
Ire*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Eşim il dışında çalışıyor. Ben evimiz olmasına rağmen onun ailesi ile yaşıyorum 2 yıldır bu şekilde devam etti. Ben artık buna dayanamadım ve ya evimde kalayım ya da boşanalım dedim. Hayatta izin vermediler yalnız kalmama. Eşim aşırı kıskanç ve güvensizdi. Zaten erken yaşta evlenmiştik. Daha sonra kendisini terapi almaya ikna ettim. Çok dil döktüm. Başka bir steden tavsiye üzerine Eyüp Beyi buldum. kendisi çok yardımcı oldu bu konuda. Evlilikle ilgili diğer sorunlarımız da dolaylı olarak çözüldü sayılır.

TS
Tem*** S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

iki yıllık evliyiz. Eşimle cinsel hayatımız çok uyumsuzdu. Kendisi aşırı utangaç ve isteksiz bir insandı. İsteksizlikten daha çok utanıyordu sürekli. İnternetten Eyüp beye ulaştım. Çift terapisi aldık. Biz gerçek anlamda faydasını gördük. Kendisine buradan da teşekkür etmek istedim.

MD
Mel*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

8 ay vajinusmus ile uğraştım tüm çabalarıma rağmen yenemedim. Kendimden utanır hale gelmiştim. Eşimsabırlı insandı allahtan. Daha sonra bu siteden eyüp beye ulaştım. Çok çekingen bir insan olmama rağmen inat ettim ve onun yönlendirmelerini uyguladım. Kısa zaman önce de vajinusmusu yendim neredeyse oturup ağlayacaktım.

Sık Sorulan Sorular

Uzm. Psk. Dan. Eyüp Sarı ile nasıl iletişime geçerim?

Uzm. Psk. Dan. Eyüp Sarı için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Uzm. Psk. Dan. Eyüp Sarı nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Psk. Dan. Eyüp Sarı İnsula Psikoloji bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Uzm. Psk. Dan. Eyüp Sarı hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Psk. Dan. Eyüp Sarı Psikoloji, Aile Danışmanı (Psikolog) uzmanıdır. EMDR Terapisi, Cinsel İsteksizlik, Evlilik (Çift) Danışmanlığı alanlarında hizmet veriyor ve hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Hata
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, Aydınlatma Metni kapsamında işlenmektedir
Facebook Twitter Instagram Youtube