Uzm. Kl. Psk. Ayça Yıldırım

Psikoloji - Adana
5.0

Psikoterapi, Ergenlik Sorunları, Ruhsal Bunalım

“Ayça hanımı 2 yıldır mesleki olarak tanıma şansına sahip oldum. Mesleki uzmanlığı, yaklaşımı, donanı...” Devamı

Uzm. Kl. Psk. Ayça Yıldırım

Uzm. Kl. Psk. Ayça Yıldırım, 2004 yılında Haliç Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Psikoloji Bölümü'nde başlamış olduğu lisans eğitimini 2008 yılında tamamlamış ve Psikolog unvanı almıştır. 2010 - 2013 yılları arasında Arel Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Psikoloji ve 2013 -2015 yılları arasında ise Marmara Üniversitesi Eğitim Fakültesi Eğitim Bilimleri ve Psikolojisi Yüksek Lisans eğitimlerini tamamlayarak lisansüstü derecesini almıştır. 

İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi, Özne Psikolojik Danışmanlık Merkezi (2014), Aura Sanatla Tedavi ve Terapi Merkezi ( 2010), Özel Yaprak Psikiyatri ve Psikolojik Danışmanlık Merkezi (2008), Adli Tıp Kurumu (2008), Balıklı Rum Hastane (2007), Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi (2007) ve Özel Pıtırcık Anaokulu (2006) gibi pek çok öncü kurum ve hastanede staj eğitimlerini tamamlamıştır.

Uzm.Kl. Psk. Ayça Yıldırım, mezuniyetinin ardından pek çok mesleki deneyim edinmiştir. 2008 yılında 1 yıl süreyle Atlas Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi'nde Psikolog ve Aile Danışmanı, 2010 yılında 8 ay süreyle Özel Şirinler Anaokulu'nde Aile Danışmanı, 2010-2012 yılları arasında Adalet Bakanlığı Cezaevi'nde Psikolog olarak görev yapmıştır. 2010-2015 yılları arasında Adalet Bakanlığı Denetimli Serbestlik Birimi'nde ve 2013 -2015 yılları arasında Özne Psikolojik Danışmanlık Merkezinde Uzman Psikolog olarak çalışmıştır. 2020 yılı itibariyle Dönüşüm Psikolojik Gelişim & Danışmanlık ve Psikodrama Merkezi'nde danışanlarını kabul etmektedir.

İyi derecede İngilizce bilmekte olan Uzm. Kl. Psk. Ayça Yıldırım, pek çok sertifika programına, kongre  ve eğitime katılmıştır ve pek çok mesleki konuda sertifika sahibidir. Ayrıca kendisi Türk Psikologlar Derneği, Psikodrama ve Grup Terapileri Derneği, Bilişsel Davranışçı Terapileri Derneği, Oyun Terapileri Derneği, Ankara Psikodroma Derneği, Türkiye Grup Psikoterepileri Derneği ve Dr. Abdülkadir Özbek Psikodroma Enstitüsü üyesidir.

Dönüşüm Psikolojik Gelişim & Danışmanlık ve Psikodrama Merkezi
Turgut Özal Bulvarı, Yurt Mah. Dermancan Tıp Merkezi Kavşağı, Ali Yıldırım Apt kat 1 Daire 1 Çukurova/Adana
Randevu Hattı

Hakkında

Uzm. Kl. Psk. Ayça Yıldırım, 2004 yılında Haliç Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Psikoloji Bölümü'nde başlamış olduğu lisans eğitimini 2008 yılında tamamlamış ve Psikolog unvanı almıştır. 2010 - 2013 yılları arasında Arel Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Psikoloji ve 2013 -2015 yılları arasında ise Marmara Üniversitesi Eğitim Fakültesi Eğitim Bilimleri ve Psikolojisi Yüksek Lisans eğitimlerini tamamlayarak lisansüstü derecesini almıştır.  Devamı

Diploma Aldığı Kurum

HALİÇ ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık Aldığı Kurum

MARMARA ÜNIVERSITESI

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 01.2008
Deneyim: 15 Yıl

İlgi Alanları

Psikoterapi Ergenlik Sorunları Ruhsal Bunalım Panik Bozukluğu Özgüven Sorunu (Kendine Güven Sorunu) Devamı

Deneyimler

Dönüşüm Psikolojık Gelişim Ve Danısmanlık (2020 - 2022)
Adana Medline Hastanesi (2015 - 2018)
Adalet Bakanlığı Denetimli Serbestlik Birimi - Psikolog (2013 - 2015)
Adalet Bakanlığı Psikolog (2010 - 2013)
Özel Eğitim Ve Aile Danışmanlıgı (2008 - 2010)

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 811 55 82

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
vs
Vol*** S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Ayça hanımı 2 yıldır mesleki olarak tanıma şansına sahip oldum. Mesleki uzmanlığı, yaklaşımı, donanımı sayesinde bana çok şeyler katan, Adana da uzmanlığına başvurulacak nadir psikoloğlardan biri olarak geçirmekte olduğum süreçte verdiği destek ve emeklerden dolayı kendisine teşekkür ediyorum. İyi ki sizi tanımışım ve iyi ki varsınız.

Mus*** ü***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

bilgi ve tecrübelerine güvendiğim ve kendisini tanıdığımda bu güvenimin boşa çıkmadığını gördüğüm,tarafsız, yargılayıcı olmayan mizacıyla gönlümde taht kurmuş alanında başarılı bulduğum nadir insanlardandır.

DA
Did*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Harika bir psikolog. Gerek mesleki uzmanligi ile gerek yaklasimi ile cok faydasini yasadim hayatimda. Önümdeki bu sıkıntıyı saglikli sekilde atlatmama cok destek oldu. Iyi ki varsınız hocam

Sum*** Ç***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Ayça Hoca gerçekten her konuda çok donanımlı kesinlikle verilen zamana ve ücrete değer kesinlikle tavsiye ediyorum şuan böyle mutluysam tek sebebi Ayça hocadır.Teşekkürler hocam aşırı ilginiz ve duyarlılığınız için iyi ki bulmuşum sizi?

ÖÖ
Özg*** Ö***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Alanında uzmandır. En zor zamanlarımda terapi ile yanımda olmuştur Gerçekten güvenebileceğiniz insanı yönü ve iletişimi kuvvetli bir psikologtur. Yardıma ihtiyacınız varsa hiç çekinmeden kendisine başvurabilirsiniz.

sa
Sül*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
6 yıl önce

Daha ilk baştan elinizi sıkarken Ayça Hanım'ın doğru adres olduğunu anlıyorsunuz zaten. Kendinizi emin ellerde ve huzurlu hissediyorsunuz ve bu haklı güvenin meyvesini bir bir alıyorsunuz. Her şey için çok çok teşekkür ederiz Ayça Hanım..

Ves*** Ç***
Zamanlama
İlgi
Ortam
7 yıl önce

Psikolog Ayça Hanımı 2010 yılından beri tanıyorum. Kendisi meslektaşımdır, bir psikolog olarak mesleğinde sürekli kendini geliştirmeye çalışan, aldığı eğitimlerle donanımını sürekli arttıran bir Yapıya sahiptir. Insan ilişkilerinde çok özenli, dinlemeye ve sorun çözmeye Yönelik yapısını danışanlarıyla olan ilişkisinde de kullanmakta, her bir danışanının özel olduğunu düşünerek, her birine Özveriyle yaklaşmaktadır. Bir uzman olarak kendisini Gönül rahatlığıyla tavsiye ederim .

GG
Gül*** G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
7 yıl önce

"SAMİMİYET" Daha ilk tanışmanızda elinizi sıkıca kavrayan, gözünüzün içine bakarak merhaba diyen bir insan Ayça Hanım.Kendisinden alacağınız danışmanlığın tamamen ticari yaklaşımlardan uzak olduğunu söylemek isterim. Kendinden emin, işini bilerek ve severek yapabilmenin güveni içerisinde oldukça açık bir samimiyet göreceksiniz. Uzman Psikolog AYÇA YILDIRIM'ı herkese güvenle tavsiye ediyorum. Böyle bir psikologla karşılaştığınız için kendinizi şanslı hissedeceğinize eminim.

Z-
Ziy*** -***
Zamanlama
İlgi
Ortam
7 yıl önce

Ayça Hanım' a eşimle birlikte çift terapisine gidiyoruz. Şunu kesinlikle itiraf etmem gerekir bu kadar genç bir psikoloğun problemlerimize yeterli olamayacağını düşünmüştüm. Fena halde yanılmışım. Bu kadar kısa sürede eşimle birbirimize ve hayata karşı yönelimlerimizde şimdiden çok güzel ufuklar açtı. Her birey önce kendisi ve hayatı için sorunların birikmesini beklemeden mutlaka kendine iyilik yapmalı ve Ayça Hanım'a bir merhaba diyerek onu hayatına almalı.

zp
Ziy*** P***
Zamanlama
İlgi
Ortam
7 yıl önce

dipteyseniz veya yönünüzü bulmakta zorlanıyorsanız; hayatınıza sihirli bir değnek dokunsun istiyorsanız, ayça hanım'ı bir kez ziyaret etmelisiniz.

Sık Sorulan Sorular

Uzm. Kl. Psk. Ayça Yıldırım ile nasıl iletişime geçerim?

Uzm. Kl. Psk. Ayça Yıldırım için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Uzm. Kl. Psk. Ayça Yıldırım için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Kl. Psk. Ayça Yıldırım ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908508115582

Uzm. Kl. Psk. Ayça Yıldırım nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Kl. Psk. Ayça Yıldırım Dönüşüm Psikolojik Gelişim & Danışmanlık ve Psikodrama Merkezi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Uzm. Kl. Psk. Ayça Yıldırım hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Kl. Psk. Ayça Yıldırım Psikoloji uzmanıdır. Psikoterapi, Ergenlik Sorunları, Ruhsal Bunalım alanlarında hizmet veriyor ve hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Bu uzman henüz online randevu takvimi kullanmıyor. Aşağıda yer alan telefon ile anında randevu alabilirsiniz
Çağrı Merkezi 0 (850) 811 55 82

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube