Uzm. Dr. Emel Karabulut, Ankara, Psikoterapi

Uzm. Dr. Emel Karabulut

Psikoterapi - Ankara

Evlilik(Çift) Terapisi, Bireysel Terapi, Cinsel Terapi

Randevu Al 0 (850) 811 31 71Soru Sor

Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Mezunu, ​Ankara Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü Aile Danışmanlığı Mezunu

Adres

Aşağı Öveçler Mahallesi Lizbon Caddesi No:47 Öveçler  Çankaya, Ankara
Dr. Emel Karabulut Danışmanlık Merkezi

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster
İmkanlar
Wi-fi Otopark (Ücretsiz) İkram Kredi kartı ile ödeme Nakit

Hakkında

Emel Karabulut Kimdir?

İlk , orta, lise öğrenimimi Ankara Yükseliş Koleji’nde tamamladım. Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden 1992 yılında mezun oldum. Sağlık Bakanlığına bağlı birçok birimde ve Kamuda kurum doktorluğu yaptım.

        1995’de Aile Planlaması ve Rahim İçi Araç Uygulama Sertifikası, 1999’da TC. Sağlık Bakanlığı Aile Planlaması Danışmanlık Belgesi, 1999 ‘da İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği Sertifikası, 2001’de Turizm ve Sağlık Eğitimi Sertifikası, 2001’de 1.Basamakta Ruh Sağlığı ve Hastalıklarına Yaklaşım Eğitimi, 2007’de Geriatri Derneği Geriatri Kursu, 2011’de İnsanları Etkileme ve İkna Sanatı Eğitimi, 2015’de Evlilik Terapisi Sertifikası, 2015’de Cinsel Terapi Eğitimi ve Sertifikası, 2015‘de Psikanalitik Psikoterapi Eğitimi ve Sertifikası , 2015’de Aile Danışmanlığı Eğitimi ve Sertifikası, 2017’ de Terapötik kartlar eğitimi, 2018’de Boşanma süreci Danışmanlığı sertifikası, 2018 ‘ de tıpta bilirkişilik eğitimi, 2018 ‘de Mc Master Aile Terapisi Eğitimi, 2017-2018 ‘de Aile Danışmanlığı üzerine Yüksek Lisans aldım.

           İlgi alanlarım; aile danışmanlığı, evlilik- çift terapisi ve danışmanlığı, evlilik sorunları-krizleri, bireysel terapi ve danışmanlığı, evlilik öncesi danışmanlığı, boşanma öncesi-sonrası danışmanlığı, boşanma süreci oryantasyonu, cinsel terapi ve danışmanlığı, terapötik kart uygulaması.  

Diploma aldığı kurum

  • GAZİ ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

  • ANKARA ÜNIVERSITESI

Yabancı Diller

  • İngilizce

İlgilendiği Hastalıklar

Evlilik(Çift) Terapisi

Bireysel Terapi

Cinsel Terapi

Genel Psikoloji

Vajinusmus Tedavisi

Tedaviler

Aile Terapisi

Aile danışmanlığı

Cinsel terapi

Çift terapisi

Evlilik terapisi

Diplomalar ve Sertifikalar

Fotoğraflar

Hobiler

  • Spor yapmak
  • Doğa yürüyüşü

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 811 31 71

Hastalarının Değerlendirmeleri

Değerlendir
3 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

e..am

Elinden geldiğince tüm ince detayına kadar hastasına yardımcı olup yol gösteren Takdir edilesi ve saygı duyulacak kıymetli güzel insan. Teşekkür ederim. 19-10-2019

Uzm. Dr. Emel KARABULUT

- 21.10.2019

Çok teşekkür ederim.

ya..kez

Emel hanım hayatımda iyi ki iyi kiiii tanıdım dediğim insanlardan 35 yıllık hayatımda şimdiye kadar hiç üzerinde bile durmadığım konuları düşünmemi, doğru bildiğim yanlışlarımın farkına varmamı sağladığı için ve en önemlisi pek çok konuda fakındalığımı arttırdığı için ne kadar teşekkür etsem az kendisine. Hani vardır ya bazı insanlar öyle bir dokunurlar sihir gibi gelir öyle işte tekrardan iyi ki tanıdım. 02-04-2019

at..y

Emel hanım sabırlı sakin yaklaşımı sayesinde içinde bulunduğum psikolojik sıkıntılı durumdan sıyrılmama çok yardımcı oldu. Çok naif çok kibar kendisine teşekkür ederim. 27-02-2019

3 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Emel Karabulut tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Bilgilendirici Videoları

Randevu Al

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza / uzmanınıza başvurunuz.


.