Prof. Dr. Yunus Aydın

Beyin ve Sinir Cerrahisi - İstanbul

Ailesel Tümör Sendromları, Bel Fıtığı, Genel Beyin Cerrahisi

Takvim talep et Değerlendir Soru Sor

Doktorun Adresi

Zorlu Center Teras Evler TA Lobi Kat: T1 Daire: 116  Beşiktaş, İstanbul
Prof. Dr. Yunus Aydın Özel Muayenehanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

İmkanlar
Kredi kartı ile ödeme Nakit

Yunus Aydın Hakkında

Yunus Aydın Kimdir?

Prof. Dr. Yunus AYDIN, lisans öncesi eğitimlerinin ardından İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi’nde başladığı tıp eğitimini başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise aynı üniversitenin Beyin ve Sinir Cerrahisi Anabilim Dalı'nda yapmıştır.

Mecburi hizmet yükümlülüğü kapsamında Erzurum Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde görev yapmış ve burada Türkiye’nin en genç doçentlerinden biri olmuş olan Prof. Dr. Yunus AYDIN, 27 yıl boyunca devlette hizmet vermiş, sayısız beyin cerrahının yetiştirilmesinde rol oynamıştır. Bununla birlikte meslektaşları ile beraber, 100'ü aşkın bilimsel makale yazmış ve özellikle minimal invasiv cerrahi alanında kabul gören cerrahi teknikler geliştirmiştir. 1993 yılında ise Fırat Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde Profesörlük kadrosuna atanmıştır.

1982-1986 yılları arasında Atatürk Üniversitesi Chief of Neurosurgery / Nöroşirurji Bölüm Başkanı olarak, 1988-1989 yılları arasında Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Deputy Chief of Neurosurgery / Nöroşirurji Bölüm Başkan Yardımcısı olarak, 1989-1993 yılları arasında Taksim Devlet Hastanesi Chief of Neurosurgery / Nöroşirurji Bölüm Başkanı olarak ve 1994-2011 Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Chief of Neurosurgery / Nöroşirurji Bölüm Başkanı olarak uzun yıllar boyunca pek çok idari görevde bulunmuştur.

2011 yılında yasa değişimi nedeniyle devletteki görevini bırakmış olan Prof. Dr. Yunus AYDIN, 2011 yılından beri Beşiktaş'ta bulunan özel muayenehanesinde mesleki çalışmalarına devam etmektedir. 

Diploma aldığı kurum
 • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • ISTANBUL ÜNIVERSITESI
İlgilendiği Hastalıklar
 • Ailesel Tümör Sendromları
 • Bel Fıtığı
 • Genel Beyin Cerrahisi
 • Beyin Kanamaları
 • Hipofiz Adenomları
Tedaviler
 • Ameliyatsız bel fıtığı tedavisi
 • Ameliyatsız boyun fıtığı tedavisi
 • Epiduroskopi
 • Mikrodiskektomi
 • Emdr terapi
Anlaşmalı Kurumlar
 • Axa Sigorta

Yunus Aydın Değerlendirmeleri

Değerlendir
39 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

sel..n
Zamanlama
İlgi
Ortam

. 03-06-2021

�e..ram
Zamanlama
İlgi
Ortam

Sordugum sorulara açıklayıcı ve anlaşılır cevaplar verdiği için çok teşekkür ederim 05-05-2021

ay..emir
Zamanlama
İlgi
Ortam

Allah sizden razı olsun sorduğum sorulara cevap verdiğiniz içime su serptiniz ne iyi bir insansınız size minnettarım doktorum saygilarr🙏 11-01-2021

�e...
Zamanlama
İlgi
Ortam

Yunus Hocam' a hastalarına verdiği güven verici ve samimi mesajlarına bakarak, tecrübesine ve bilgisine güvenerek ben de danıştım. Sayın hocam, size çok teşekkür ederim, iyi ki varsınız. O kadar yoğunluğunuzda internet yoluyla benim gibi hastalara yol gösterdiniz. Raporlarımı yorumladınız ve doğru bir şekilde yönlendirdiniz. Çok şükür korkulacak bir durumum çıkmadı. Bu zor dönemimde desteğinizi unutmayacağım, teşekkür ederim. 05-12-2020

..
Zamanlama
İlgi
Ortam

Duayendir efendim. 20 yıl önce 2 ay ömür verilen annemizin beynindeki tümörü ameliyatla almayı kabul eden tek doktordur. Ve annemiz hala yaşamakta. Uzun ömürler versin . 19-11-2020

bek..nkulov
Zamanlama
İlgi
Ortam

Sayın Prof.Dr.Yunus Aydın'ı interneten arayarak buldum. Yorumlara ve özgeçmişine bakarak alanında nadir bulunan uzmanlardan biri olduğunu düşünüyorum. Hastalığımla ilgili bir soru sordum 24 saat içinde ve fazlasıyla ilgi göstererek cevap verdi. Allah razi olsun! 24-10-2020

at..al
Zamanlama
İlgi
Ortam

konusunda daha iyisini bulmak mümkün değil. gereksiz girişimden kaçınır ama müdahale gerekli derse gerçektir. Yıllardır bilirim. ortak dostlarımız var. son yıllarda gereksiz sözlerden kaçındığını görüyorum. yanında gereksiz laf etmeyin. bir ay kadar önce eşime bir operasyon yaptı. hanım her gün dua ediyor. ben doktor arkadaşlarıma hep dediğim gibi.. ELLERİN DERT GÖRMESİN YUNUS HOCA... 23-08-2020

�enur ..�nar
Zamanlama
İlgi
Ortam

Kendisi tanıştığım en ilgili ve iyi hekimdir. Alanıyla ilgili kendisine danışmadan hayatınızla ilgili kararlar almamanınızı öneririm. Sayın hocama alakası ve önerileri için minnettarım. Kendisine uzun, huzurlu ve sağlık dolu bir ömür dilerim. 09-07-2019

det..dur
Zamanlama
İlgi
Ortam

After years of living in agony due to sports injuries and since physical therapy and years of searching for a neurosurgeon to end his suffering failed, my husband decided to travel from his home town Naples, Florida to Istanbul Turkey where his family lives. This was basically due to his brother’s intense recommendation of a prominent neurosurgeon Yunus Aydin. We found this gentleman to be knowledgeable, professional, confident, personable and compassionate. An MRI was ordered followed by physical testing. The diagnosis were no different than we had in the U. S. Serious damages to the spinal cord, herniated disk in his lower back compunded by degeneratively damaged disks. We had seeked the advise of several neurosurgeons and physical therapists for years with no solutions. Neurosurgeon Yunus Aydin performed a minimaly invasive procedure used by only a few neurosurgeons worldwide. The process included unilateral approach bilateral decompression (ULBD) plus micro distectomy. Phenomenal results! Within a few hours post surgery, my husband was walking as he had years ago. His pain has been tolerable without any pain meds. His sitting time was restricted for two weeks but he could walk and lay down as he wished. The best part is that he could return to playing tennis in six years. Dr Aydin, our endless and genuine gratitude to you Sir. Nadra Muldur 18-03-2019

det..dur
Zamanlama
İlgi
Ortam

After years of living in agony due to sports injuries and since physical therapy and years of searching for a neurosurgeon to end his suffering failed, my husband decided to travel from his home town Naples, Florida to Istanbul Turkey where his family lives. This was basically due to his brother’s intense recommendation of a prominent neurosurgeon Yunus Aydin. This gentleman is knowledgeable, professional, confident yet personable and compassionate. An MRI was ordered followed by physical testing. The diagnosis were no different than we had in the U. S. 18-03-2019

39 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Yunus Aydın tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Yunus Aydın Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Baş ağrısı

  Teşekkür ederim hocam

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Yunus Aydın

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Bel mr sonucu

  Çok teşekkür ederim hocam allah razı olsun

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Yunus Aydın

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Yunus Aydın kimdir , telefon numarası nedir?
Prof. Dr. Y Aydın ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Yunus Aydın için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. Y Aydın şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Yunus Aydın ile anlaşmalı?
Yunus Aydın ile anlaşmalı kurumlara doktorsitesi.com üzerinde yer alan profilini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. ( Axa Sigorta )

Prof. Dr. Yunus Aydın nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Yunus Aydın Prof. Dr. Yunus Aydın Özel Muayenehanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Yunus Aydın hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Yunus Aydın Beyin ve Sinir Cerrahisi, uzmanıdır. Ameliyatsız bel fıtığı tedavisi, Ameliyatsız boyun fıtığı tedavisi, Epiduroskopi, Mikrodiskektomi, Emdr terapi, Omurga ve beyin biyopsisi, Vertigo Cerrahisi alanlarında hizmet veriyor ve Ailesel Tümör Sendromları, Bel Fıtığı, Genel Beyin Cerrahisi, Beyin Kanamaları, Hipofiz Adenomları hastalıkları konusunda çalışıyor.

Prof. Dr. Yunus Aydın için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Yunus Aydın muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Yunus Aydın hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Prof. Dr. Y Aydın ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Yunus Aydın hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. Y Aydın hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.