Prof. Dr. Yunus Aydın

Beyin ve Sinir Cerrahisi - İstanbul
5.0

Yoğun bakım, Multipl Skleroz (Ms), Diskografi

5.0

“Allah razı olsun hocam sizlerden. Çok teşekkür ederiz. Saygılar hürmetler.” Devamı

Prof. Dr. Yunus Aydın

Prof. Dr. Yunus AYDIN, lisans öncesi eğitimlerinin ardından İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi’nde başladığı tıp eğitimini başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise aynı üniversitenin Beyin ve Sinir Cerrahisi Anabilim Dalı'nda yapmıştır.

Mecburi hizmet yükümlülüğü kapsamında Erzurum Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde görev yapmış ve burada Türkiye’nin en genç doçentlerinden biri olmuş olan Prof. Dr. Yunus AYDIN, 27 yıl boyunca devlette hizmet vermiş, sayısız beyin cerrahının yetiştirilmesinde rol oynamıştır. Bununla birlikte meslektaşları ile beraber, 100'ü aşkın bilimsel makale yazmış ve özellikle minimal invasiv cerrahi alanında kabul gören cerrahi teknikler geliştirmiştir. 1993 yılında ise Fırat Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde Profesörlük kadrosuna atanmıştır.

1982-1986 yılları arasında Atatürk Üniversitesi Chief of Neurosurgery / Nöroşirurji Bölüm Başkanı olarak, 1988-1989 yılları arasında Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Deputy Chief of Neurosurgery / Nöroşirurji Bölüm Başkan Yardımcısı olarak, 1989-1993 yılları arasında Taksim Devlet Hastanesi Chief of Neurosurgery / Nöroşirurji Bölüm Başkanı olarak ve 1994-2011 Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Chief of Neurosurgery / Nöroşirurji Bölüm Başkanı olarak uzun yıllar boyunca pek çok idari görevde bulunmuştur.

2011 yılında yasa değişimi nedeniyle devletteki görevini bırakmış olan Prof. Dr. Yunus AYDIN, 2011 yılından beri Beşiktaş'ta bulunan özel muayenehanesinde mesleki çalışmalarına devam etmektedir. 

Prof. Dr. Yunus Aydın Özel Muayenehanesi
Zorlu Center Teras Evler TA Lobi Kat: T1 Daire: 116 Beşiktaş/İstanbul
Hizmetler
Emdr terapi Omurga ve beyin biyopsisi Vertigo cerrahisi Ameliyatsız bel fıtığı tedavisi Ameliyatsız boyun fıtığı tedavisi Devamı

Hakkında

Prof. Dr. Yunus AYDIN, lisans öncesi eğitimlerinin ardından İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi’nde başladığı tıp eğitimini başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise aynı üniversitenin Beyin ve Sinir Cerrahisi Anabilim Dalı'nda yapmıştır. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

İlgi Alanları

Yoğun bakım Multipl Skleroz (Ms) Diskografi Bunama (Demans) Boyun Ağrısı Devamı

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
MK
Meh*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
11 ay önce

Allah razı olsun hocam sizlerden. Çok teşekkür ederiz. Saygılar hürmetler.

VU
Vey*** U***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

.

AB
Ayş*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Sordugum sorulara açıklayıcı ve anlaşılır cevaplar verdiği için çok teşekkür ederim

ta
Tul*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Allah sizden razı olsun sorduğum sorulara cevap verdiğiniz içime su serptiniz ne iyi bir insansınız size minnettarım doktorum saygilarr🙏

AB
Ayş*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Yunus Hocam' a hastalarına verdiği güven verici ve samimi mesajlarına bakarak, tecrübesine ve bilgisine güvenerek ben de danıştım. Sayın hocam, size çok teşekkür ederim, iyi ki varsınız. O kadar yoğunluğunuzda internet yoluyla benim gibi hastalara yol gösterdiniz. Raporlarımı yorumladınız ve doğru bir şekilde yönlendirdiniz. Çok şükür korkulacak bir durumum çıkmadı. Bu zor dönemimde desteğinizi unutmayacağım, teşekkür ederim.

*
***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Duayendir efendim. 20 yıl önce 2 ay ömür verilen annemizin beynindeki tümörü ameliyatla almayı kabul eden tek doktordur. Ve annemiz hala yaşamakta. Uzun ömürler versin .

OO
Ota*** O***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Sayın Prof.Dr.Yunus Aydın'ı interneten arayarak buldum. Yorumlara ve özgeçmişine bakarak alanında nadir bulunan uzmanlardan biri olduğunu düşünüyorum. Hastalığımla ilgili bir soru sordum 24 saat içinde ve fazlasıyla ilgi göstererek cevap verdi. Allah razi olsun!

md
Mur*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

konusunda daha iyisini bulmak mümkün değil. gereksiz girişimden kaçınır ama müdahale gerekli derse gerçektir. Yıllardır bilirim. ortak dostlarımız var. son yıllarda gereksiz sözlerden kaçındığını görüyorum. yanında gereksiz laf etmeyin. bir ay kadar önce eşime bir operasyon yaptı. hanım her gün dua ediyor. ben doktor arkadaşlarıma hep dediğim gibi.. ELLERİN DERT GÖRMESİN YUNUS HOCA...

Ayş*** Ç***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Kendisi tanıştığım en ilgili ve iyi hekimdir. Alanıyla ilgili kendisine danışmadan hayatınızla ilgili kararlar almamanınızı öneririm. Sayın hocama alakası ve önerileri için minnettarım. Kendisine uzun, huzurlu ve sağlık dolu bir ömür dilerim.

NM
Nec*** M***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

After years of living in agony due to sports injuries and since physical therapy and years of searching for a neurosurgeon to end his suffering failed, my husband decided to travel from his home town Naples, Florida to Istanbul Turkey where his family lives. This was basically due to his brother’s intense recommendation of a prominent neurosurgeon Yunus Aydin. We found this gentleman to be knowledgeable, professional, confident, personable and compassionate. An MRI was ordered followed by physical testing. The diagnosis were no different than we had in the U. S. Serious damages to the spinal cord, herniated disk in his lower back compunded by degeneratively damaged disks. We had seeked the advise of several neurosurgeons and physical therapists for years with no solutions. Neurosurgeon Yunus Aydin performed a minimaly invasive procedure used by only a few neurosurgeons worldwide. The process included unilateral approach bilateral decompression (ULBD) plus micro distectomy. Phenomenal results! Within a few hours post surgery, my husband was walking as he had years ago. His pain has been tolerable without any pain meds. His sitting time was restricted for two weeks but he could walk and lay down as he wished. The best part is that he could return to playing tennis in six years. Dr Aydin, our endless and genuine gratitude to you Sir. Nadra Muldur

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Yunus Aydın ile nasıl iletişime geçerim?

Prof. Dr. Yunus Aydın için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Prof. Dr. Yunus Aydın nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. Yunus Aydın Prof. Dr. Yunus Aydın Özel Muayenehanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Prof. Dr. Yunus Aydın hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. Yunus Aydın Beyin ve Sinir Cerrahisi uzmanıdır. Yoğun bakım, Multipl Skleroz (Ms), Diskografi alanlarında hizmet veriyor ve Emdr terapi, Omurga ve beyin biyopsisi, Vertigo cerrahisi hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube