PSİKOHOME

PSİKOHOME

İstanbul
5.0

PSİKOHOME kurumumuzda toplam 1 uzman bulunmaktadır.

5.0
PSİKOHOME

Sağlık Hizmeti Verilen Branşlar
  • Klinik Psikolog
Adres

Zuhuratbaba, Şükran Çiftliği Sk. 49/3

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara

Değerlendirmeler

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
HY
Han***** Y*****
22 Mar 2023 eklendi.

Çok uzun araştırmalar ve tavsiyeler sonucu Melis hanımla sürece başladım. Kendisinin tavırları, bilgileri ve ilgisi ile ilk seanslardan olumlu düşünceler ile ayrılıp süreci devam ettirmeye karar verdim. İşini hakkıyla yapan bir psikolog... Teşekkür ediyorum.

EK
Emi***** K*****
3 Mar 2023 eklendi.

sosyal ortamlarda çekinme huyum var. Bu sebepten üniversitedeki hiçbir etkinliğe katılmadım. Kimseyle tanışmadım. Melis hanımla şu an 4. seansımızdayız. Gerçekten omuzlarımdan bir yük gitmiş gibi hissediyorum. O ağırlığın gitmesi, o ferahlık ne diyebilirim ki daha da iyi olacağını biliyorum. Kendisine çok teşekkürlerimi sunuyorum.....

ML
Meh***** L*****
21 Şub 2023 eklendi.

Melis hanıma bir tanıdığımın tavsiyesi ile başvurdum. Kendisi oldukça bilgili ve empatik. Tavrından özellikle oldukça memnunum her şeyi gerilmeden kafamda soru işareti olmadan paylaşıyorum. Detaylıca ve özenli olarak sorunlarımı ele alıyoruz. Şu an için oldukça memnunum değişimi fark edebiliyorum çevremden de olumlu dönüşler alıyorum sürecin daha başında olmamıza rağmen.

17 Şub 2023 eklendi.

melis hanımdan çok memnun kaldım. Yaklaşık beş yıldır bir sıkıntım vardı kendi kendime aşamadığımı anladım ve kendisine başvurdum sürecin sonunda çözüme ulaştık artık kendimi çok iyi hissediyorum. Sıcak, samimi, içten birisi iyi ki tanımışım iyi ki hayatıma dokunmuş. Sürecimiz bitmiş olsada Seanslarıma ara ara devam ediyorum. Çok teşekkür ederim.

13 Şub 2023 eklendi.

Melis Hanımla bu 8. Seansım. Kendisine başvurma sebebim içinde bulunduğum boşluklar yani hayata geliş sebebim ve amacım hakkında destek almam ve bu konuda pozitif yönde daha umutlu bir şekilde hayata bakış açımı değiştirmem de faydalı oldu.Seans sonrasında artık bir hobimin olduğunu keşfettim ve artık hayat daha anlamlı gelmeye başladı kendisine bu farkındalığımı bulmama yardımcı olmasından ötürü ne kadar teşekkür etsem az.

13 Şub 2023 eklendi.

İlk görüşmeye gitmeden önce kendimi açabilme konusunda çekingendim. Fakat Melis Hanımla tanışınca endişelerim gitti. Kendisi çok güler yüzlü ve anlayışlı. Bilgilendirme konusunda açık ve kafa karışıklığımı giderdi. Beni anlaması ve empati yapabilmesi benim için önemliydi. Kendisine teşekkür ederim..

AI
Ahm***** I*****
25 Oca 2023 eklendi.

Melis Hocama bir arkadaşımın tavsiyesi ile ulaştım. Sürekli beni artık yıpratan hayatımdan zevk almamı bile etkileyen endişelerim vardı. Daha 3.seasımızdan çıktım fakat eskisine göre daha iyi hissediyorum. Kendim için böyle bir sürece girme hissi ve bu alanda uzman birisi ile bu yolda olmak umut verici. Kendisi son derecede anlayışlı, bilgili, güven verici... Hocama teşekkür ediyorum.

İlgi Alanları

Akran zorbalığı Bireysel Danışmanlık Bireysel Psikoterapi Borderline Kişilik Bozukluğu Çekingenlik Davranış Bozuklukları Davranış sorunları Depresyon Duygu Durum Bozuklukları Duygusal sorunlar Fobiler İlişki Sorunları Kaygı bozuklukları Klinik Psikoloji MMPI Obsesif Kompulsif Bozukluk Öfke Kontrol Bozuklukları Öfke Problemleri Özgüven problemleri Özgüven Sorunu Panik atak Panik atak Performans Kaygısı Psikolojik Bozukluk Psikoterapi Sağlık Kaygısı Sağlık Psikolojisi Sınav Kaygısı Sosyal Anksiyete Sosyal fobi Sosyal kaygı Stres Stres Yönetimi Travma Travma sonrası stres bozukluğu Travmatik Yaşam Olayları Uyum Bozuklukları Yas / ölüm Yaygın Anksiyete Bozukluğu Daha fazla ilgi alanı

Ücretsiz Randevu Oluşturun

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir.

Kapat

Talep Et

Kapat
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kayıt Ol
Facebook Twitter Instagram Youtube