Uzm. Kl. Psk. Saadet Oğuz Ağyar

Psikoloji - İstanbul

Fobiler, Stres, Sosyal Fobi

Randevu Al 0 (850) 474 28 61 Soru Sor
Bu uzmandan online görüşme randevusu alabilirsiniz.

Böylece evde kalabilir ve aynı zamanda da uzmanla görüşme sağlayabilirsiniz

Hemen Randevu Al

 

Psikologun Adresi

Maltepe  Maltepe, İstanbul
Online Danışmanlık

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster

Saadet Oğuz Ağyar Hakkında

Saadet Oğuz Ağyar Kimdir?

Uzman Klinik Psikolog/ Psikoterapist Saadet Oğuz Ağyar, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Okan Üniversitesi Psikoloji bölümü eğitimini 2016 yılında başarıyla tamamlamıştır. Lisans eğitiminin hemen ardından kabul edildiği Okan Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisansını Bilişsel Davranışçı Terapi Programı ve Ergen / Yetişkin danışanlara psikoterapi hizmeti vererek süpervizyon sürecini tamamlamıştır.

Minikler Akademisi Anaokulunda 5 yaş grubu çocuklarla yakından çalışarak onları gözlemlemiş olup, bu gözlemler neticesinde gerek ailelerle gerekse çocuklarla ilgili çalışmalarda ve etkinliklerde yer almıştır.

Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde bulunduğu süre zarfında Erişkin Psikiyatri Birimi, Çocuk ve Ergen Psikiyatri Birimi, AMATEM (Alkol ve Madde Tedavi Merkezi, Uyku Bozuklukları Merkezi ve Psikiyatri Acil Servisinde görev almıştır.

Özel Eğitim ve Rehabilitasyon merkezinde çalıştığı süre boyunca, Kaygı bozukluğu, Obsesif Kompulsif Bozukluk, Yaygın Gelişimsel Bozukluklar, Davranış Bozuklukları, Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite Bozukluğu (DEHB), Özel Öğrenme Güçlüğü, Mental Retardasyon alanlarında özel gereksinimli Çocuk/Yetişkin ve aileleriyle çalışmıştır.


Mesleki çalışmalarına Uzm. Kl. Psk. Saadet Oğuz Ağyar, halen psikolojik danışmanlık merkezinde çalışmalarına devam etmektedir. 

İlgilendiği Hastalıklar
  • Fobiler
  • Stres
  • Sosyal Fobi
  • Sınav Kaygısı
  • Panik Bozukluğu
Ücret Bilgisi
Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 474 28 61

Saadet Oğuz Ağyar Değerlendirmeleri

Değerlendir
4 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

al..an Demir
Zamanlama
İlgi
Ortam

Saadet hanımla bir kaç problemin doğrultusunda tanıstık ve iletişimimi inanılmaz güzel ve kuvvetliydi.kendisini tanıdığım için cok mutluyum iyi ki Saadet hanım 🙏🏻 11-04-2021

�enur..ldızhan
Zamanlama
İlgi
Ortam

Saadet Hanımla çok kritik bir sürecimde yollarimiz kesişmis oldu, önceki tecrubelerimden dolayi istemeden de olsa cekincelerim vardi fakat bu kadar guzel bir iletisim kurabilecegimizi beklemiyordum. meslegine son derece hakim ve onceden tahmin etmedigim kadar özen gösteren, cok icten, saygili ve profesyonel biri olduğunu düşünüyorum:) 07-04-2021

a..ereli
Zamanlama
İlgi
Ortam

Saadet hanıma başvurma nedenim birtakım kaygılarımdı. Öncelikle bana bilişsel terapi modelini aktardı ve bu modelle birlikte uzun bir süre çalıştık. Kendisi danışanlarını gerçekten anlamaya çalışan, oldukça iyi bir psikolog. Kendisine çok minnettarım. Terapi isteyen ve düşünen herkese tavsiye ederim. 20-03-2021

..
Zamanlama
İlgi
Ortam

Kullanıcımız değerlendirme yazmamıştır. 19-03-2021

4 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Kl. Psk. Saadet Oğuz Ağyar tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Saadet Oğuz Ağyar Makaleleri

Sık Sorulan Sorular

Uzm. Kl. Psk. Saadet Oğuz Ağyar ile nasıl iletişime geçerim?
Uzm. Kl. Psk. Saadet Oğuz Ağyar ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 474 28 61

Uzm. Kl. Psk. Saadet Oğuz Ağyar için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Kl. Psk. Saadet Oğuz Ağyar için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Uzm. Kl. Psk. Saadet Oğuz Ağyar için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Uzm. Kl. Psk. Saadet Oğuz Ağyar nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Kl. Psk. Saadet Oğuz Ağyar Online Danışmanlık Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Uzm. Kl. Psk. Saadet Oğuz Ağyar hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Kl. Psk. Saadet Oğuz Ağyar Psikoloji, uzmanıdır. alanlarında hizmet veriyor ve Fobiler, Stres, Sosyal Fobi, Sınav Kaygısı, Panik Bozukluğu hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Uzm. Kl. Psk. Saadet Oğuz Ağyar için muayene ücreti nedir?
Uzm. Kl. Psk. Saadet Oğuz Ağyar muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Kl. Psk. Saadet Oğuz Ağyar muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Uzm. Kl. Psk. Saadet Oğuz Ağyar hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Kl. Psk. Saadet Oğuz Ağyar hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Psikologdan Randevu Al

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza / uzmanınıza başvurunuz.

Görüşme Türü
Randevu Günü


.