Prof. Dr. Mehmet Şenoğlu

Beyin ve Sinir Cerrahisi - İzmir
5.0

Beyin Tümörleri, Endoskopik Cerrahi, Bel Fıtığı

“Merhaba , Ben Mehmet hocamla tanisana kadar hastane hastane gezdim.Aylar süren bacak ve bel ağrılar...” Devamı

Prof. Dr. Mehmet Şenoğlu

Prof.Dr Mehmet Şenoğlu,lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde yapmış ve Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı olmuştur.

Mesleki çalışmalarına Özel Medicana International İzmir Hastanesi'nde devam etmektedir.

Özel Medicana International İzmir
Yenişehir, İşçiler Cd. No:126, 35170 Konak/İzmir
Hizmetler
Algolojik girişimler Bel fıtığı tedavisi Beyin pili Beyin tümörleri ameliyatı Beyin ve omurganın cerrahi gerektiren enjeksiyonları Devamı
İmkanlar
Otopark (Ücretsiz) Otopark (Ücretli) Vale Sgk Anlaşmalı Devamı
Ödeme Yöntemleri
Kredi kartı ile ödeme Nakit Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

Prof.Dr Mehmet Şenoğlu,lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde yapmış ve Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı olmuştur. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

ÇUKUROVA UNIVERSITESI TIP FAKULTESI

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 07.2006
Deneyim: 17 Yıl

Yabancı Dil

English, Türkçe

Yayınlar

Tüm Yayınlar

Ödüller

Hipofiz Tümörlerinde HIF 1-A ve ARİD1-A Ekspresyonu ile Klinik ve Radyolojik Bulguların Korelasyonu. 11. Multidisipliner Nöroonkoloji Sempozyumu Dalaman/Muğla 25-27 Mayıs 2018. En İyi Sözlü Bildiri 3.lük Ödülü.

İlgi Alanları

Beyin Tümörleri Endoskopik Cerrahi Bel Fıtığı Bel kanal darlığı Bel Kayması Devamı

Deneyimler

Özel Medicana İnternational İzmir (2020 - Devam ediyor)
T.c. Sağ.bak. İzmir Kuzey Bölg.kamu Hast. Birl. Sağ. Bil.üni. Tepecik Eğit.arşt.has (2013 - Devam ediyor)
sağlık bilimler üniversitesi izmir tepecik EAH (2013 - 2020)
Sütçü İmam Üniversitesi (2007 - 2013)
Barrow Neurological Institute (2006 - 2007)

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (232) 218 22 66

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
HY
HAY*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
27 gün önce
Bel fıtığı ameliyatı ( mikrocerrahi )
Özel Medicana International İzmir

Merhaba , Ben Mehmet hocamla tanisana kadar hastane hastane gezdim.Aylar süren bacak ve bel ağrıları yaşadım ve yataktan kalkamaz bir haldeydim.Hiçbir ağrıyı geçirmeyen farklı farklı hastanelerde işe yaramayan fizik tedaviler sonrasında iyice bacağımın üzerine basamaz oldum ve korkunç bir acı yasiyordum.Kalçamdan başlayıp bastığım her adımda neredeyse topallamama sebep olan inanılmaz acılar cekiyordum ve en sonunda Mehmet hocam ile tanıştım ve kendisi bana ameliyat olmam gerektiğini ve işlerin daha kotu olabileceğini fakat kararın benim olduğunu ve süreci çok detaylı bir şekilde anlattı.Belki 10 farklı hastane ve doktora gitmisimdir fakat kendisine güvendim ve ameliyat oldum. Ameliyat sonrası yeniden doğdum diyebilirim.Gozumu açtım 2 saat sonra ayağa kalktim .Ameliyatın ertesi günü yürüyerek eve gittim .O kadar pişmanım ki hocam ile daha erken tanismayip aylarca ameliyattan korkup kendime o acıları cektirdigime .Meğer korkulacak hiçbir şey yokmus.. Yaptığı detaylı açıklamalar ,ilgisi ,ameliyat süreci ve sonraki kontrol evrelerinde olduğu destekler için çok teşekkür ederim. İyi ki varsınız Mehmet Senoglu hocam.

sc
Ser*** C***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 ay önce
Omirilik tümörleri cerrahisi
Özel Medicana International İzmir

Bel kitlenmesi sebebiyle doktora gittim .Çekilen MR da tesadüfen fıtık ve l5 s1 arası sinir tümörü 2.5 cm Schwannom çıktı.Sonra ki süreçte çok doktora gittim, söyledikleri acil değil ama ameliyat dendi ve düşük ayak ,kemik arkasında olduğu için eklem kesilebilir diye söylendi. bu arada Mehmet Şenoğlu hocamıza geldik.Mehmet hocamız ameliyat dedi ameliyatla ilgili sorularımızı cevapladı,ameliyat risklerini söyledi, kemik kesmenin mantıklı olmadığını söyledi.Ameliyatı sinirlerin hasar görmemesi için nöromonitörizasyon ile yapcaklarını belirtti.Ameliyatı ekip olarak Özhan Merzuk Uçkun hocam ile yapcaklarını belirtti.Tümör daha fazla büyümeden zarar vermemesi için ameliyat kararı verdim.şükür ki düşük ayak olmadan atlattık.Patoloji sonucu iyi geldi.Bu süreçte Mehmet hocama alçak gönüllü ve hastaya verdiği değer için Özhan hocama çok teşekkür ederim.

Po
Pın*** O***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 ay önce
Bel fıtığı ameliyatı ( mikrocerrahi )
Özel Medicana International İzmir

Sayın Prof.Dr.Mehmet Şenoğlu hocama şiddetli bel ağrısı bacaklarıma vuran agrılarla gitmiştim .Emar çekildim bel fıtıgımın patladığını ameliyat olmam gerektiğini söyledi.Ameliyattan çok korktuğum için kafamda bir sürü soru işareti vardı.Mehmet hocamın hastasına ilgi alakası yaklaşımı ve güven duygusu vermesi konuşması sonucunda ameliyat kararı aldım.Mikrocerrahi yöntemiyle bel fıtıgı ameliyatını oldum.Agrılarımdan kurtuldum.İyiki Mehmet hocamı tanımışım.Mesleginde çok başarılı iyi bir cerrah.Kendisine müteşekkirim.Korkunuz ve şüpheniz olmasın.Herşey için kendisine ve ekibine çok teşekkür ederim.

VK
Vey*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 ay önce
Özel Medicana International İzmir

Sayın Mehmet Şenoğlu sayıgısı nezaketi ve işinin ehli olmasıyla muazzam bir doktordur.

GY
GÜL*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 ay önce
Bel fıtığı ameliyatı ( mikrocerrahi )
Özel Medicana International İzmir

Mesleğini çok iyi icra etmesinin yanında güler yüzü, sakinliği ve her soruya hastayı rahatlatarak cevap vermesi ile bu güne kadar karşılaştığım en iyi doktor💫ameliyathaneye girmek için beklerken hep yanımda olmasını ve beni motive etmesini hiç unutmayacağım.

EB
ERE*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 ay önce
Bel fıtığı ameliyatı ( mikrocerrahi )
Özel Medicana International İzmir

Konuya hakim Profesyonel Detaylı anlatım Kurumsal kimlik Baştan sona ilgili

OB
Oğu*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 ay önce
Bel fıtığı ameliyatı ( mikrocerrahi )
Özel Medicana International İzmir

Merhaba. Şiddetli bel ağrısı, oturamama ve 10 adımdan fazla yürüyememe gibi şikayetlerim sebebiyle buradaki güzel yorumlara binaen Mehmet Bey'den randevu aldım. MR çektirdi ve sonucunda acil S1-L5 bel fıtığı ameliyatı gerektiğini söyledi. Bilgisi, hastaya yaklaşımı, ameliyat ve sonrası süreç hakkında verdiği bilgilerle içimi rahatlattı. Bir hafta içinde ameliyat günü verdi ve 17.11.2022 tarihinde ameliyatımı muhteşem ekibi ile başarılı bir şekilde gerçekleştirdi. 1-1,5 saat gibi kısa sürede bitirip odaya alındım. Narkoz etkisi gectikten sonra korse ile yürütüldüm. Doktorum Mehmet Bey'in sihirli elleri sayesinde ne ameliyat yerinde bir gram agrı hissettim, ne de belden ayak topuklarıma kadar çektiğim ağrıdan eser kalmıştı. 1 gün hastanede gözetim altında kaldıktan sonra taburcu oldum. Bu süreçte gerek Mehmet Bey, gerek diğer saglık personelleri çok ilgililerdi. 12 günlük yatak istirahatı sonrası kontrole geldim. Hersey gayet güzel, bundan sonraki süreç hakkında gerekli bilgileri verdi, aklıma takılan soruları da tek tek cevapladı doktor bey sağolsun. En ufak ağrınız olduğu an kendinizi Prof. Dr. Mehmet Şenoğlu ve ekibinin emanet ediniz. Korkunuz ve süpheniz olmasın içiniz son derece rahat olsun. Prof.Dr.Mehmet Bey, size ve ekibinize müteşekkirim. Sonsuz şükranlarımı sunarım. Sağlıklı günler dilerim.

YA
Yas*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 ay önce
Bel fıtığı ameliyatı ( mikrocerrahi )
Özel Medicana International İzmir

Doktor Mehmet bey ilgili alakalı ve güler yüzlüydü. Operasyon sürecinde rahatlatıcı tavrıyla güven duygusu uyandırarak süreci kolay atlatmama yardımcı oldu. Herşey için kendisine çok teşekkür ediyorum…

SF
Sel*** F***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 ay önce
Beyin tümörleri ameliyatı
Özel Medicana International İzmir

Babamın hastalığı ile ilgili Mehmet Hocam ile 2020 Aralık ayında tanıştık. Babamı hemen ameliyata aldı.Kendisine minnettarız.Ameliyatımız çok iyi geçti.Ameliyatından üstünden 2 yıl geçti.Babam şuan çok iyi.Hocamla sürekli irtibat halindeyiz.3 ayda bir kontrollere devam ediyoruz.Ilımlı yaklaşımı,doğru bilgilendirme yapması, sürekli ulaşılabilir olması, bilgi ve tecrübesi ile kendisine çok teşekkür ediyoruz.

YI
Yaş*** I***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 ay önce
Özel Medicana International İzmir

Beyincik sarkması teşhisi ile gittiğim Mehmet Hocam ameliyat olmam gerektiğini uzun uzun ve detaylı bir şekilde anlattıktan sonra ameliyata karar vererek belirlediğimiz tarihte ameliyatımı Mehmet Hocam başarılı bir şekilde gerçekleştirdi ve 3 gün hastanede yattıktan sonra ( pansumanlarımı bile kendisi yaptı ) taburcu oldum. Ardından 1 hafta evde dinlenmenin sonucunda günlük yaşantıma devam ettim. Şuan 6 ay oldu ameliyat olalı ve sanki hiç ameliyat olmamışım gibiyim. Hayata kaldığım yerden hiçbir problem olmadan devam ediyorum. Şikayetlerim de tamamen kesildi.Yani Mehmet Hocam sayesinde çok sağlıklıyım.Beyincik sarkması ameliyatından korkmanıza gerek yok. Çünkü işini bilen bir Mehmet Hocamız var. Kendinizi ona emanet edin. :) Teşekkürler.

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Mehmet Şenoğlu ile nasıl iletişime geçerim?

Prof. Dr. Mehmet Şenoğlu için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Prof. Dr. Mehmet Şenoğlu için nasıl randevu alabilirim?

Prof. Dr. Mehmet Şenoğlu ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +902322182266

Prof. Dr. Mehmet Şenoğlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. Mehmet Şenoğlu Özel Medicana International İzmir bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Prof. Dr. Mehmet Şenoğlu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. Mehmet Şenoğlu Beyin ve Sinir Cerrahisi uzmanıdır. Beyin Tümörleri, Endoskopik Cerrahi, Bel Fıtığı alanlarında hizmet veriyor ve Algolojik girişimler, Bel fıtığı tedavisi, Beyin pili hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Bu uzman henüz online randevu takvimi kullanmıyor. Aşağıda yer alan telefon ile anında randevu alabilirsiniz
Çağrı Merkezi 0 (232) 218 22 66

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube