Prof. Dr. A. Tulga Ulus, Ankara, Kalp Damar Cerrahisi

Prof. Dr. A. Tulga Ulus

Kalp Damar Cerrahisi - Ankara

Derin Ven Trombozu (DVT), Vaskülit (Damar Duvarı İltihabı), Kalp Ağrısı

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Doktorun Adresi

Güneş Sok. No: 13/11  Çankaya, Ankara
Tulga Ulus Muayenehane

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

A. Tulga Ulus Hakkında

A. Tulga Ulus Kimdir?

Prof. Dr. A. Tulga Ulus, Kalp Damar Cerrahisi alanlarında faaliyet göstermektedir. A. Tulga Ulus, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. A. Tulga Ulus tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. A. Tulga Ulus kimdir , telefon numarası nedir?
Prof. Dr. A Ulus ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. A. Tulga Ulus için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. A Ulus şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Prof. Dr. A. Tulga Ulus nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. A. Tulga Ulus Tulga Ulus Muayenehane bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. A. Tulga Ulus hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. A. Tulga Ulus Kalp Damar Cerrahisi, uzmanıdır. Platelet sitaferezi(hemaferezis), Yacoub ameliyatı (prosedürü), Kardiyak stent, Kalp kapakçığı tamiri, Koroner anjiyoplasti alanlarında hizmet veriyor ve Derin Ven Trombozu (DVT), Vaskülit (Damar Duvarı İltihabı), Kalp Ağrısı, Periferik Arter Cerrahisi, Kronik Venöz Yetmezliği hastalıkları konusunda çalışıyor.

Prof. Dr. A. Tulga Ulus için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. A. Tulga Ulus muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. A. Tulga Ulus hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Prof. Dr. A Ulus ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. A. Tulga Ulus hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. A Ulus hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.