Prof. Dr. Neyyir Tuncay Eren

Kalp Damar Cerrahisi - Ankara - Çankaya

Göğüs Ağrısı, Kalp Sıkışması, Kalp Romatizması

Randevu Al 0 (850) 811 41 23

Doktorun Adresi

Söğütözü Cd. 2165. Sokak No: 6, 06520  Çankaya, Ankara
Özel Medicana International Ankara Hastanesi

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster

Neyyir Tuncay Eren Hakkında

Neyyir Tuncay Eren Kimdir?

Prof. Dr. Neyyir Tuncay EREN, tıp eğitimini 1983 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tamamlamış ve tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise 1990 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Kalp ve Damar Cerrahisi Anabilim Dalı'nda yapmış ve Kalp ve Damar Cerrahisi Uzmanı olmuştur. 1988 yılında Fransa'da Yapay Kalp ve Yardımcı Dolaşım Sistemleri eğitimi, 1994 yılında  İngiltere'de Kalp Nakli, Homogreft eğitimi ve 2004 yılında ABD'de  Aort Cerrahisi eğitimi almıştır.

2010 Kasım ayında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'ndeki görevinden emekli olan Prof. Dr. Neyyir Tuncay EREN, şu anda Ankara Medicana International Hastanesi'nde görev yapmaktadır.

Erişkin Kalp Ameliyatları, Periferik Damar Cerrahisi, mitral kapak onarımları, kalp nakli, kalp yetmezliği cerrahisi, aort cerrahisi, lazerle varis tedavisi Prof. Dr. Neyyir Tuncay EREN'in özel ilgi alanlarındandır.

Diploma aldığı kurum
 • ANKARA ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • ANKARA ÜNIVERSITESI
İlgilendiği Hastalıklar
 • Göğüs Ağrısı
 • Kalp Sıkışması
 • Kalp Romatizması
 • Kalp Ritim Bozukluğu
 • Kalp Hastalıkları
Tedaviler
 • Anjiyografi
 • Anjiyoplasti
 • Aort kapak replasmanı
 • Aort ve Mitral Kapak Tamiri ve Değişimi
 • Balon valvüloplasti
Ücret Bilgisi
Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 811 41 23
Anlaşmalı Kurumlar
 • Allianz Sigorta
 • Anadolu Sigorta
 • Axa Sigorta
 • Demir Hayat
 • Ergo

Neyyir Tuncay Eren Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Neyyir Tuncay Eren tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Neyyir Tuncay Eren Cevapladığı Sorular

 • Omega 3 kullanımı

  Ben 10 sene önceki geçirilmiş dvt den dolayı günde 1 tane ecopirin 150 kullanıyorum...omega 3 haplarından içebilmem için ecopirin dozunu azaltmam gerekir mi? saygılarımla

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Neyyir Tuncay Eren

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Aort anevrizması ameliyat sonrası,

  Hocam merhaba, bundan 2 yıl önce babam aort anevrizması için ameliyat oldu. ameliyat sonrasında tansiyon stabilitesi için beta blokerlar kullanıyor. bu tansiyon ilacından sonra babamda astım gelişti, astım için de ilaç kullanıyor. babamda geceleri uyurken bariz bir şekilde gözlemlediğim baş titremel... devamı

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Neyyir Tuncay Eren

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Neyyir Tuncay Eren ile nasıl iletişime geçerim?
Prof. Dr. Neyyir Tuncay Eren ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 811 41 23

Prof. Dr. Neyyir Tuncay Eren için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. Neyyir Tuncay Eren için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Prof. Dr. Neyyir Tuncay Eren için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Prof. Dr. Neyyir Tuncay Eren hangi kurumlar Neyyir Tuncay Eren ile anlaşmalı?
Prof. Dr. Neyyir Tuncay Eren ile anlaşmalı kurumlara doktorsitesi.com üzerinde yer alan profilini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. ( Allianz Sigorta , Anadolu Sigorta , Axa Sigorta , Demir Hayat , Ergo , Groupama Sigorta , Güneş Sigorta , Mapfre - Genel Sigorta , Ray Sigorta , Hdi Sigorta , Eureko Sigorta , Halkbank , Medlab , CompuGroup Medical (CGM) , Zurich Sigorta , Generali Sigorta , İMECE , Ziraat Sigorta , Doğa Sigorta , Unico sigorta , ACE European Sigorta )

Prof. Dr. Neyyir Tuncay Eren nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Neyyir Tuncay Eren Özel Medicana International Ankara Hastanesi Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Prof. Dr. Neyyir Tuncay Eren hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Neyyir Tuncay Eren Kalp Damar Cerrahisi, uzmanıdır. Anjiyografi, Anjiyoplasti, Aort kapak replasmanı, Aort ve Mitral Kapak Tamiri ve Değişimi, Balon valvüloplasti, Bypass ameliyatı koroner arter bypass grefti, Damar cerrahisi ameliyatları, Kalp bypass ameliyatı, Koroner anjiyoplasti, Perkütan koroner girişim(koroner anjiyoplasti) alanlarında hizmet veriyor ve Göğüs Ağrısı, Kalp Sıkışması, Kalp Romatizması, Kalp Ritim Bozukluğu, Kalp Hastalıkları hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Prof. Dr. Neyyir Tuncay Eren için muayene ücreti nedir?
Prof. Dr. Neyyir Tuncay Eren muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Neyyir Tuncay Eren muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Prof. Dr. Neyyir Tuncay Eren hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. Neyyir Tuncay Eren hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Doktordan Randevu Al

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza / uzmanınıza başvurunuz.


.