Op. Dr. Halil İbrahim Sun, İstanbul, Beyin ve Sinir Cerrahisi

Op. Dr. Halil İbrahim Sun

Beyin ve Sinir Cerrahisi - İstanbul

Bel Fıtığı, Bel kanal darlığı, Bel Kayması

Randevu Al 0 (850) 811 41 25

Doktorun Adresi (2)

Bahçelievler Mahallesi, Bağcılar Cd. No:1  Bahçelievler, İstanbul
Özel Medicana Haznedar Hastanesi

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster
Bahçelievler Mahallesi, Eski Londra Asf Cd No:2  Bahçelievler, İstanbul
Özel Medicana Bahçelievler Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Halil İbrahim Sun Hakkında

Halil İbrahim Sun Kimdir?

Op.Dr Halil İbrahim Sun, Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı lisans eğitimini başarı ile tamamlayarak Tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tamamladıktan sonra Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı olmuştur.

Op.Dr Halil İbrahim Sun, İstanbul'da bulunan Özel Medicana Bahçelievler ve Özel Medicana Haznedar Hastanesi'nde hastalarına hizmet vermektedir.

Diploma aldığı kurum

 • ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • MARMARA ÜNIVERSITESI

İlgilendiği Hastalıklar

 • Bel Fıtığı
 • Bel kanal darlığı
 • Bel Kayması
 • Beyin Kanamaları
 • Beyin Tümörleri

Tedaviler

 • Beyin tümörleri ameliyatı
 • Boyun fitiği cerrahisi
 • Bel Fıtığı Tedavisi
 • Boyun omurga kırıkları ameliyatları
 • Omurga kırıkları (açık, kapalı cerrahisi, enstrümantasyon, omurga ve omurilik tümörleri)

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 811 41 25

Doktor Yorumları

Değerlendir
2 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

man..ir

Kardesimin ameliyatını yapan ve gerçekten çok dogru teşisleri koyarak başarili ameliyatlar gerçekleştiren çok basarılı bir Doktor. Kendisinden ALLAH razı olsun. 30-08-2020

üssemed..türk

Beyin cerrahi konusunda iyi-güvenilir uzman hekim arayanlara mesajımdır: Uzaklara, Avrupa-Amerika’ya gitmeye gerek yok. Bahçelievler’e gelmeniz yeterli. Bel fıtığı ameliyatlarında en büyük kaygı hastanın etrafında duyduğu bilgi kirliliği ve hekimi tarafından yeterince bilgilendirilmemesidir. Dr. Halil İbrahim Bey ameliyat öncesi neyi-nasıl yapacağını sizinle anlaşılır bir dille ve dürüstçe paylaşıyor. Ameliyat sonunda size vaat ettiklerini yaşayarak daha fazla güveniyorsunuz. Şifanın yarısı ameliyathanedeki uzmanlıkta ise diğer yarısı hastanın kaygılarını gidermekte gösterilen uzmanlıkta. Halil İbrahim Bey her ikisinde de çok başarılı ve samimi. İyi ki ülkemizde böyle hekimler var diyorsunuz. 29-05-2020

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Halil İbrahim Sun tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sık Sorulan Sorular

Op. Dr. Halil İbrahim Sun ile nasıl iletişime geçerim?
Op. Dr. Halil İbrahim Sun ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 811 41 25

Op. Dr. Halil İbrahim Sun için nasıl randevu alabilirim?
Op. Dr. Halil İbrahim Sun için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Op. Dr. Halil İbrahim Sun için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Op. Dr. Halil İbrahim Sun nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Op. Dr. Halil İbrahim Sun Özel Medicana Haznedar Hastanesi Özel Medicana Bahçelievler Hastanesi Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Op. Dr. Halil İbrahim Sun hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Op. Dr. Halil İbrahim Sun Beyin ve Sinir Cerrahisi, uzmanıdır. Beyin tümörleri ameliyatı, Boyun fitiği cerrahisi, Bel Fıtığı Tedavisi, Boyun omurga kırıkları ameliyatları, Omurga kırıkları (açık, kapalı cerrahisi, enstrümantasyon, omurga ve omurilik tümörleri) alanlarında hizmet veriyor ve Bel Fıtığı, Bel kanal darlığı, Bel Kayması, Beyin Kanamaları, Beyin Tümörleri hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Op. Dr. Halil İbrahim Sun için muayene ücreti nedir?
Op. Dr. Halil İbrahim Sun muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Op. Dr. Halil İbrahim Sun muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Op. Dr. Halil İbrahim Sun hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Op. Dr. Halil İbrahim Sun hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Doktordan Randevu Al

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza / uzmanınıza başvurunuz.


.