Klinik Psikolog Melis Ayanlar

Klinik Psikolog - İstanbul
5.0

Depresyon, Obsesif Kompulsif Bozukluk, Yaygın anksiyete bozukluğu

“Çok uzun araştırmalar ve tavsiyeler sonucu Melis hanımla sürece başladım. Kendisinin tavırları, bilg...” Devamı

Klinik Psikolog Melis Ayanlar

Klinik Psikolog Melis Ayanlar; 14 Aralık 1993 yılında İzmir’de doğdu. Kıbrıs Sağlık ve Toplum Bilimleri Üniversitesi Psikoloji bölümüne tam burslu olarak kazandı. 1 yıl sonra özel öğrenci olarak Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Psikoloji bölümü’nde öğrenimine devam etti. Arel Üniversitesi Klinik Psikoloji tezli yüksek lisansına tez aşamasında hala devam etmekte. 1 yıl süren Bilişsel Davranışçı Terapi eğitimini ve 1 yıl süren süpervizyon sürecini tamamladı. Yüksek Lisans’ta 3 ay boyunca Şema Terapi üzerinde eğitim aldı. Süpervizyon sürecini Dr. Ayşegül Kervancıoğlu ve Dr. Melike Ceylan ile gerçekleştirdi. Melike Ceylan ile Süpervizyona (danışmaya) devam etmektedir. Şu anda İstanbul Arel Üniversitesinde öğrencilerin akademik ve sosyal durumları ile ilgili danışmanlık vermektedir.

Zuhuratbaba, Şükran Çiftliği Sk. 49/3 Bakırköy/İstanbul
En Yakın Uygunluk
Hizmetler
Bireysel terapi Kaygı Bozuklukları Depresyon Online terapi Panik atak Devamı
Klinik Fotoğrafları
Randevu Hattı
Psikohome
Suadiye, Bağdat Cd., 34740 Kadıköy/İstanbul
En Yakın Uygunluk
Hizmetler
Bireysel terapi Kaygı Bozuklukları Depresyon Online terapi Panik atak Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

Klinik Psikolog Melis Ayanlar; 14 Aralık 1993 yılında İzmir’de doğdu. Kıbrıs Sağlık ve Toplum Bilimleri Üniversitesi Psikoloji bölümüne tam burslu olarak kazandı. 1 yıl sonra özel öğrenci olarak Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Psikoloji bölümü’nde öğrenimine devam etti. Arel Üniversitesi Klinik Psikoloji tezli yüksek lisansına tez aşamasında hala devam etmekte. 1 yıl süren Bilişsel Davranışçı Terapi eğitimini ve 1 yıl süren süpervizyon sürecini tamamladı. Yüksek Lisans’ta 3 ay boyunca Şema Terapi üzerinde eğitim aldı. Süpervizyon sürecini Dr. Ayşegül Kervancıoğlu ve Dr. Melike Ceylan ile gerçekleştirdi. Melike Ceylan ile Süpervizyona (danışmaya) devam etmektedir. Şu anda İstanbul Arel Üniversitesinde öğrencilerin akademik ve sosyal durumları ile ilgili danışmanlık vermektedir. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

Kıbrıs Sağlık Ve Toplum Bilimleri Üniversitesi

Uzmanlık Aldığı Kurum

İstanbul Arel Üniversitesi

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 02.2021
Deneyim: 2 Yıl

Yabancı Dil

İngilizce, Türkçe

İlgi Alanları

Depresyon Obsesif Kompulsif Bozukluk Yaygın anksiyete bozukluğu Öfke Kontrol Bozuklukları Öfke Problemleri Devamı

Deneyimler

İstanbul Arel Üniversitesi (2022 - Devam ediyor)
Bakırköy Ruh Ve Sinir Hastalıkları Hastanesi-Staj (2022 - 2022)
Kadın Dayanışma Merkezinde -Staj (2021 - 2021)

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 811 62 39

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
hY
Han*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 gün önce
Depresyon
PSİKOHOME

Çok uzun araştırmalar ve tavsiyeler sonucu Melis hanımla sürece başladım. Kendisinin tavırları, bilgileri ve ilgisi ile ilk seanslardan olumlu düşünceler ile ayrılıp süreci devam ettirmeye karar verdim. İşini hakkıyla yapan bir psikolog... Teşekkür ediyorum.

EK
Emi*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
22 gün önce
Psikohome

sosyal ortamlarda çekinme huyum var. Bu sebepten üniversitedeki hiçbir etkinliğe katılmadım. Kimseyle tanışmadım. Melis hanımla şu an 4. seansımızdayız. Gerçekten omuzlarımdan bir yük gitmiş gibi hissediyorum. O ağırlığın gitmesi, o ferahlık ne diyebilirim ki daha da iyi olacağını biliyorum. Kendisine çok teşekkürlerimi sunuyorum.....

ml
Meh*** L***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 ay önce
PSİKOHOME

Melis hanıma bir tanıdığımın tavsiyesi ile başvurdum. Kendisi oldukça bilgili ve empatik. Tavrından özellikle oldukça memnunum her şeyi gerilmeden kafamda soru işareti olmadan paylaşıyorum. Detaylıca ve özenli olarak sorunlarımı ele alıyoruz. Şu an için oldukça memnunum değişimi fark edebiliyorum çevremden de olumlu dönüşler alıyorum sürecin daha başında olmamıza rağmen.

BD
Bus*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 ay önce
PSİKOHOME

melis hanımdan çok memnun kaldım. Yaklaşık beş yıldır bir sıkıntım vardı kendi kendime aşamadığımı anladım ve kendisine başvurdum sürecin sonunda çözüme ulaştık artık kendimi çok iyi hissediyorum. Sıcak, samimi, içten birisi iyi ki tanımışım iyi ki hayatıma dokunmuş. Sürecimiz bitmiş olsada Seanslarıma ara ara devam ediyorum. Çok teşekkür ederim.

ÖG
Özl*** G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 ay önce
PSİKOHOME

Melis Hanımla bu 8. Seansım. Kendisine başvurma sebebim içinde bulunduğum boşluklar yani hayata geliş sebebim ve amacım hakkında destek almam ve bu konuda pozitif yönde daha umutlu bir şekilde hayata bakış açımı değiştirmem de faydalı oldu.Seans sonrasında artık bir hobimin olduğunu keşfettim ve artık hayat daha anlamlı gelmeye başladı kendisine bu farkındalığımı bulmama yardımcı olmasından ötürü ne kadar teşekkür etsem az.

Tal*** Ç***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 ay önce
PSİKOHOME

İlk görüşmeye gitmeden önce kendimi açabilme konusunda çekingendim. Fakat Melis Hanımla tanışınca endişelerim gitti. Kendisi çok güler yüzlü ve anlayışlı. Bilgilendirme konusunda açık ve kafa karışıklığımı giderdi. Beni anlaması ve empati yapabilmesi benim için önemliydi. Kendisine teşekkür ederim..

ai
Ahm*** I***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 ay önce
PSİKOHOME

Melis Hocama bir arkadaşımın tavsiyesi ile ulaştım. Sürekli beni artık yıpratan hayatımdan zevk almamı bile etkileyen endişelerim vardı. Daha 3.seasımızdan çıktım fakat eskisine göre daha iyi hissediyorum. Kendim için böyle bir sürece girme hissi ve bu alanda uzman birisi ile bu yolda olmak umut verici. Kendisi son derecede anlayışlı, bilgili, güven verici... Hocama teşekkür ediyorum.

Sık Sorulan Sorular

Klinik Psikolog Melis Ayanlar ile nasıl iletişime geçerim?

Klinik Psikolog Melis Ayanlar için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Klinik Psikolog Melis Ayanlar için nasıl randevu alabilirim?

Klinik Psikolog Melis Ayanlar ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908508116239

Klinik Psikolog Melis Ayanlar nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Klinik Psikolog Melis Ayanlar PSİKOHOME bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Klinik Psikolog Melis Ayanlar hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Klinik Psikolog Melis Ayanlar Klinik Psikolog uzmanıdır. Depresyon, Obsesif Kompulsif Bozukluk, Yaygın anksiyete bozukluğu alanlarında hizmet veriyor ve Bireysel terapi, Kaygı Bozuklukları, DepresyonBireysel terapi, Kaygı Bozuklukları, Depresyon hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Haritada Gör
Facebook Twitter Instagram Youtube