Mehmet Toprak Hastanesi

Mehmet Toprak Hastanesi

İstanbul
4.1

Mehmet Toprak Hastanesi kurumumuzda toplam 12 uzman bulunmaktadır.

Uzm. Dr. Atilla Kurtuluş

Pratisyen Hekimlik

5.0
Uzm. Dr. Ergün Koçer

Dahiliye - İç Hastalıkları

5.0
Op. Dr. Mehmet Tükel

Göğüs Cerrahisi

Uzm. Dr. Nesrin Yavuz

Göğüs Hastalıkları

Uzm. Dr. Ayşe Payas

Anestezi ve Reanimasyon

0.5
Op. Dr. Osman Fazlıoğulları

Kalp Damar Cerrahisi

Prof. Dr. Yavuz Beşoğul

Kalp Damar Cerrahisi

5.0
Doç. Dr. Ergün Yücel

Genel Cerrahi

Uzm. Dr. Bülent Baştürk

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

4.8
Prof. Dr. Hasan Candan

Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

Dr. Şükrü Öcek

Pratisyen Hekimlik

Mehmet Toprak Hastanesi

300 yatak kapasitesiteli, 70 Yoğun Bakım Ünitesi (Genel: 27,Çocuk: 10, Koroner: 4, KVC: 5, Yenidoğan Yoğun Bakım: 24) ile tamamı akıllı sistemlerle donatılmış alt yapısı, 60 poliklinik odasıyla tüm branşlarda hasta odaklı bir şekilde, üstün hizmet anlayışıyla hizmet vermeyi ve aynı anda 7 ameliyathanesinde operasyon yapılabilecek kapasitede, ileri teknolojiyle donatılmış 500 kişinin çalışacağı 20 bin m²’lik kapalı alana sahiptir.

Sağlık Hizmeti Verilen Branşlar
  • Anestezi ve Reanimasyon
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Dahiliye - İç Hastalıkları
  • Genel Cerrahi
  • Göğüs Cerrahisi
  • Göğüs Hastalıkları
  • Kalp Damar Cerrahisi
  • Kardiyoloji
  • Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB
  • Pratisyen Hekimlik
Adres

Cevizli Mah. Bağdat Cad. No:547

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara

Değerlendirmeler

4.1

Zamanlama

4.1

İlgi

4.1

Ortam

4.1
Min***** Ç*****
10 Şub 2023 eklendi.

Şuan kendisi Kartal Megapol hastanesinde görev yapmakta. Yoğun bakımda babaannemle 10 gün kendisi ilgilendi. Beyinde pıhtı atması sonucu sağ tarafı felç oldu. Solu kullanabiliyordu çeşitli nedenlerden dolayı yoğun bakıma yatırılmak zorunda kaldı hastayı 10 gün boyunca sol tarafınıda kullanamaz hale getirmişler. Şuuru kapalı olan hastamızı uygun görmediğimiz halde taburcu etti. Hastamızı almak zorunda kaldık. Yolda eve giderken fenalaşan hastamızı devlet hastanesinin acil bölümüne götürdük. Nabzı 160-170-180 seyrediyordu. Damar yolu açık ve serum bağlı bi şekilde taburcu olduk. Bize gittiğimiz hastanede hastayı siz mi kaçırdınız yoksa gerçekten onlar mı taburcu ettiler böyle bir hastayı taburcu edemezler dedi. Babannemi entübe ettiler. Taburcu olduktan sadece 1 saat sonra devlet hastanesinde hastamız tekrar yoğun bakıma yatıp entübe oldu. Kısacası kendisi bizi başından salmak istedi. Babannemin celladı oldu. Hakkımızı helal etmiyoruz ve gerekli yerlere şikayette bulunmak için hazırlık sürecindeyiz

Konularında memnun kaldım:
AC
Ali***** C*****
21 Nis 2022 eklendi.

Mukemmel bir doktor ilk bakısta herseyi anlarmı bir insan anlıyor

ZB
Zey***** B*****
25 Mar 2021 eklendi.

Kendisine sağlığıma ilgili bazı endişeler sebebiyle muayene oldum. Pandemi nedeniyle uzun süre doktora gitmeyi ertelediğim için birden fazla konu hakkında şikayetlerim dikkatle dinledi, öncesinde yaptırdığım testleri inceledi, özenle muayene etti. Mesleki BİLGİSİ ile açıklamalarıyla yönlendirmeleri ile durumumu değerlendirmesiyle bu ülkede iyiki böyle doktorlar var dedirtti.Mesleğini severek gönülden yapan Sn. Ergün Koçer artık bizim ailece ilk başvuracağımız doktorumuz olacaktır. Kendisine zaten teşekkür ettim buraya yazmak istememin sebebi böyle mesleğini hakkıyla yapan kendini geliştirmiş bilgisi donanımı yüksek doktorların kıymetini bilelim sağlıkla var ol hocam.

TF
Tür***** F*****
6 Mar 2021 eklendi.

Elimi yaralamıştım. Dikiş atılmasından korktuğum halde kendisi sürekli konuşarak rahatlattı ve minimum acıyla işlemi tamamladı. Güleryüzlü ve çok ilgiliydi.

OB
Olc***** B*****
7 Şub 2021 eklendi.

Çok harika bir çocuk doktoru, inanılmaz sevecen, çocuklara yaklaşımı muhteşem insan. Oğlumuz ilk doğduğunda sarılık teşhisi koymuşlardı, Pendik'te o zaman tanışmıştık, gereksiz ilaç yazma yanlısı değil, tetkik bile gerekmeden çocukta neler olduğunu anlayabilen güzel insan

ES
Elm***** S*****
14 Tem 2020 eklendi.

Asıl doktorumuzun randevusu yaklaşık bir hafta boyunca dolu olduğu ve babamın durumu acil olduğu için kendisinden randevu aldık. Hastanenin sekreterleri ile anlaşmakta ve derdimizi anlatmakta sıkıntı yaşıyorduk ki kendisi hızır gibi yetişip bizi karmaşanın içinden alıp odasına davet etti. İlgiyle dinledi ve etik gereği çalışma arkadaşının hastasına sadece acil bir durum varsa baktığını belirtti. Profesör olduğu için kesik kesik ve kısa konuşup standart muayene sonunda değerlendirmesini yapacağını düşünüyorduk ki tam tersi oldu. Son derece dikkatli anlayışlı insancıl tavrı ile bizimle sanki ailesinden bir fertmişiz gibi çok uzun süre ilgilendi ve durumumuzu son derece anlaşılır şekilde izah etti. Basmakalıp doktorlar gibi değildi, edindiğimiz izlenim çok iyi bir doktor olmasının yanısıra on numara da bir insan olduğu. Tabi ki her doktorun özellikleri birbirinden farklıdır ancak hayatımda işine bu kadar bağlı ve hastası için bu kadar çabalayan bir doktor ne gördüm ne de tanıdım. Teşekkürler.

OK
Ogü***** K*****
1 Kas 2018 eklendi.

Hocamıza sonsuz teşekkürler.Babamızla çok ilgilendi.İşini aşk edinmiş biri Allah başımızdan eksik etmesin siz ve sizin gibi sağlık çalışanlarımızı tekrar tekrar teşekkürler.

ÖA
Özk***** A*****
18 Eki 2017 eklendi.

Allah razi olsun hastamız sayesinde ölümden döndü saol hocam teşekkürler çalışmalarınızda başarılar dilerim

İlgi Alanları

Abdominal Aort Anevrizması Adenokarsinom Ağız-Boğaz-Yutak Ağrı Tedavisi Ağrısız Doğum Akut Gastroenterit (İshal) Akut Lenfoblastik Lösemi (ALL) Akut Sinüzit Anestezi (Narkoz) Anevrizma Aort Anevrizması Aort Cerrahisi Aort Diseksiyonu Aort Hastalıkları Aort Kapağı Hastalıkları Aort Koarktasyonu Aort Yetmezliği Aritmi Asendan Aort Anevrizması Astım Atardamar Hastalıkları Ateş Bacaklarda Damar Tıkanıklığı Bağırsak Enfeksiyonu Baş Ağrıları Baş Dönmeleri Bel Ağrısı Besin Alerjisi Beta Mikrobu Boğaz İltihabı Burger Hastalığı By-Pass Çarpıntı Civa Zehirlenmesi Damar Tıkanıklığı Derin Ven Trombozu (DVT) Dişhekimliğinde Genel Anestezi(NARKOZ) Diyabet Cerrahisi Diyabete Bağlı Damar Komplikasyonları Diyabetik Ayak Diyaliz Cerrahisi Dış Kulak İltihabı Doğumsal (Konjenital) Kalp Hastalıkları Emboli Endokrin Cerrahi Endoskopik Cerrahi Epidural Kan Yaması Fibromiyalji Ağrı Fistül Fıtık (İnguinal Herni) Fıtıklar Gastroskopi Genel Cerrahide Laparoskopi Genel Göğüs Hastalıkları Genel Kalp Damar Cerrahisi Genel Kardiyoloji Göğüs Kafesi Şekil Bozuklukları Grip Hastalığı Ve Aşısı Hemofili Hemoroid (Basur) Ve Çatlaklar Hepatit A Hepatit D Hiper Tansiyon Hiperlipidemi Hipertansiyon İlaç Alerjileri Iskemik Kalp Hastalığı Kalbin Hızlı Atması Kalın Bağırsak (Kolon) Kanseri Kalıtsal Hastalıklar (Genetik Hastalıklar) Kalp Ağrısı Kalp Ameliyatları Kalp Çarpıntısı Kalp Hastalıkları Kalp Kapağı Problemleri Kalp Ritim Bozukluğu Kalp Romatizması Kalp Sıkışması Kalp Ve Damar Hastalıkları Kalpte Acil Müdahele Kanda Kolestrol Yüksekliği Kangren Kanser Ağrılarında Katater Tedavisi Kanser Erken Tanısı Karotis Cerrahisi Kistik Fibrozis Kıl Dönmesi Kılcal Damar Çatlaması Koah Kolesterol Kolonoskopi Kolorektal Cerrahi Koroner Arter Hastalığı Koroner Arter Tıkanıklığı Koroner Bypass Koroner Bypass Cerrahisi Koroner Kalp Hastalığı Kristallerin Kulakta Yer Değiştirmesi Kronik Venöz Yetmezliği Lokal Anestezi Meme Ca Meme Hastalıkları Mitral Darlığı Mitral Kapak Replasmanı Mitral Kapak Sorunu Mitral Yetmezlik Miyelofibroz Miyokard Enfarktüsü Moleküler Sitogenetik Muskuler Brıdge Obezite Cerrahisi Periferik Arter Cerrahisi Periferik Damar Hastalığı Poliarteritis Nodoza Pulmoner Tromboemboli Reflü Özofajit Reynoud Fenomeni Romatizmal Ateş (Kalp Romatizması, Akut Romatizmal Ateş) Sakal Ekimi Sarkoidoz Ses Kaybı Sindirim Yolu Cerrahisi Şişmanlık (Obezite) Sitogenetik Sık Görülen Belirtiler Solunum Yolu Enfeksiyonu Sünnet Tansiyon düşüklüğü / yüksekliği Taşikardi Tekrarlayan Hışıltı Atakları Temel Prensipler Tiroid Hastalıkları Ve Cerrahisi Torasik Outlet Sendromu Tropikal Sprue (Nedeni Bilinmeyen Bir İshal Hastalığı) Tüberküloz Üç Damar Hastalığı Uyku Ve Horlama Varis Varis Cerrahisi Varis Ülseri Vaskülit (Damar Duvarı İltihabı) Ven Hastalıkları Ventriküler Septal Defekt Yağ Metabolizması Bozuklukları Yanık Yaralanma Yutak Apsesi Zatürre Daha fazla ilgi alanı

Ücretsiz Randevu Oluşturun

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir.

Kapat

Talep Et

Kapat
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kayıt Ol
Facebook Twitter Instagram Youtube