Op. Dr. Osman Fazlıoğulları, İstanbul, Kalp Damar Cerrahisi

Op. Dr. Osman Fazlıoğulları

Kalp Damar Cerrahisi - İstanbul

Mitral Yetmezlik, Üç Damar Hastalığı, Reynoud Fenomeni

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Doktorun Adresi (4)

Menderes M. Atışalanı C. 307. S. No:2  Esenler, İstanbul
ESENLER AVİCENNA HASTANESİ

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
İmkanlar
Wi-fi Online Doktor Danışma Otopark (Ücretsiz) Otopark (Ücretli) Vale Kredi kartı ile ödeme Nakit Sgk Anlaşmalı
Orhantepe Mahallesi Üsküdar Caddesi No:147 Cevizli  Kartal, İstanbul
VERA HASTANESİ

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
Abdi İpekçi C. Reasürans Çarşısı Han 1 Kat 4  Şişli, İstanbul
Doktorlar Merkezi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
Cevizli Mah. Bağdat Cad. No:547 Maltepe / İSTANBUL  Maltepe, İstanbul
ÖZEL MEHMET TOPRAK HASTANESİ

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
İmkanlar
Wi-fi Online Doktor Danışma Otopark (Ücretsiz) Otopark (Ücretli) Vale Kredi kartı ile ödeme Nakit Sgk Anlaşmalı

Osman Fazlıoğulları Hakkında

Osman Fazlıoğulları Kimdir?

Op. Dr. Osman FAZLIOĞULLARI, 4 Eylül 1968 tarihinde Aydın’da doğmuştur. 1985 yılında İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi’nde tıp eğitimine başlamıştır. 1991 yılında tıp eğitimini tamamlamış ve tıp doktoru unvanı almıştır. 1993-1999 yılları arasında Dr. Siyami Ersek Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Kalp Damar Cerrahisi İhtisasını tamamlamış ve Uzman Doktor unvanı almıştır. 1993-1999 yılları arasında aynı hastanede asistan doktor olarak görev yapmıştır. 2011-2015 yılları arasında İstanbul Üniversitesi Deneysel Tıp Araştırma Enstitüsü Moleküler Tıp Anabilim Dalı’nda Doktora eğitimini tamamlamıştır.

1992 - 1993 yılları arasında Ermenek - Tepebaşı Sağlık Ocağı’nda ve ardından 1993 - 2006 yılları arasında ihtisasını da almış olduğu Dr. Siyami Ersek Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde görev yapmıştır. 1999 - 2000 yılları arasında askerlik görevini İzmir Mevkii Asker Hastanesi’nde Asteğmen olarak yerine getirmiştir. 2004 - 2006 yılları arasında Dr. Siyami Ersek Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Damar Cerrahisi Kliniği’nde Sorumlu Hekim ve Uzman Hekim olarak görev yapmıştır. 2006 - 2009 yılları arasında Esenler Avicenna Hastanesi’nde, 2009 - 2013 yılları arasında Bahçelievler Medicana Hastanesi’nde, 2014 yılında Şişli Kolan İnternational Hospital’da ve 2014-2015 yılları arasında Gebze Medical Park Hastanesi’nde Kalp ve Damar Cerrahisi Uzmanı olarak hastalarına hizmet vermiştir.

Op. Dr. Osman FAZLIOĞULLARI'nın katılım gösterdiği 35’in üzerinde ulusal ve uluslararası kongre ve seminer, ulusal ve uluslararası hakemli ve süreli dergilerde yayınlanmış 17 adet makalesi, ulusal ve uluslararası bilimsel toplantılarda sunulan ve bildiri kitabında basılmış olan 31 adet bildirisi bulunmaktadır. Ayrıca kendisi Society of Thoracic Surgeons (STS), European Association for Cardiothoracic Surgery (EACTS), European Society for Vascular Surgery, Türk Kalp Ve Damar Cerrahisi Derneği, Türk Kardiyoloji Derneği, Ulusal Vasküler ve Endovasküler Cerrahi Derneği ve Fleboloji Derneği gibi birçok mesleki kuruluşa üyedir.

Diploma aldığı kurum

 • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • ISTANBUL DR. SIYAMI ERSEK GÖGÜS KALP VE DAMAR

Yayınlar

 • Multipl arteryel tutulumlu bir behçet olgusunda psödoanevrizma tamiri (TKDCD - Temmuz 1999, Cilt 7, Sayı 4, Sayfa(lar) 344-346).
 • True Aneurysm of Extracranial Internal Carotid Artery in a 10-year-old (Eur J Vasc Endovasc Surg Vol 32;386-388, October 2006).
 • Aortic Root Aneurysm After Off-Pump Reduction Aortoplasty (Ann Thorac Surg 2010;90:e69 –70).
 • Cardiac tamponade from a giant thymoma: case report Journal of (Cardiothoracic Surgery2012,7:14).
 • Kardiyovasküler cerrahi operasyonlar sonrasında gelişen hastane enfeksiyonları insidansı (Pam Tıp Derg 2011;4(2):50-56).

Yabancı Diller

 • İngilizce

Fotoğraflar

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Osman Fazlıoğulları tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Kalp üfürmesi

  Merhabalar hocam. 18 yaşındayım. polis olmak istyiorum. fakat küçükken kalbimde üfürüm sıkıntısı vardı. doktor o zamanlar bişe olmaz sadece dalgış olamaz demişti. şimdi polis olmak istiyorum. herhangi bir sıkıntı çıkarmı?

  Doktor Cevabı:

  Op. Dr. Osman Fazlıoğulları

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Ayak ağrısı

  Merhaba hocam annem 48 yaşında hipofiz adenomu ve myomları var dostinex ve adet görmesi için hormon ilaçları kullanıyor topuk dikenide var ayaklarının ağırdığını yandığını kaşındığını ve sürekli ağırlık varmış gibi hissettiğini söylüyor ayağı ayak bileği çok ödemli kalp damar cerrahı varisleri küçük... devamı

  Doktor Cevabı:

  Op. Dr. Osman Fazlıoğulları

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Op. Dr. Osman Fazlıoğulları kimdir , telefon numarası nedir?
Op. Dr. O Fazlıoğulları ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Op. Dr. Osman Fazlıoğulları için nasıl randevu alabilirim?
Op. Dr. O Fazlıoğulları şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Op. Dr. Osman Fazlıoğulları nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Op. Dr. Osman Fazlıoğulları ESENLER AVİCENNA HASTANESİ VERA HASTANESİ Doktorlar Merkezi ÖZEL MEHMET TOPRAK HASTANESİ bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Op. Dr. Osman Fazlıoğulları hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Op. Dr. Osman Fazlıoğulları Kalp Damar Cerrahisi, uzmanıdır. Skleroterapi, Variköz ven skleroterapisi, Tıbbi yapıştırıcı ile varis tedavisi, Lazerle varis tedavisi, Damar cerrahisi ameliyatları, Damar ameliyatları, Femoropopliteal bypass, Periferal vasküler bypass, Endarterektomi, Karotis ameliyatı alanlarında hizmet veriyor ve Mitral Yetmezlik, Üç Damar Hastalığı, Reynoud Fenomeni, Koroner Bypass, Varis Cerrahisi hastalıkları konusunda çalışıyor.

Op. Dr. Osman Fazlıoğulları için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Op. Dr. Osman Fazlıoğulları muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Op. Dr. Osman Fazlıoğulları hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Op. Dr. O Fazlıoğulları ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Op. Dr. Osman Fazlıoğulları hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Op. Dr. O Fazlıoğulları hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.