Dr. Öğr. Üyesi Eser Ağar, İstanbul, Kadın Hastalıkları ve Doğum

Dr. Öğr. Üyesi Eser Ağar

Kadın Hastalıkları ve Doğum - İstanbul

Genital Estetik, 4 Boyutlu Ultrasonla Gebelik Muayenesi, Kürtaj

Randevu Al 0 (850) 811 73 52

Adres

Alibey Mah. Kızkapan Sokak İpek İş Merkezi Kat: 4 No:10  Silivri, İstanbul
Dr.Eser Ağar Kadın Sağlığı Ünitesi

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster
İmkanlar
Wi-fi Online Doktor Danışma Otopark (Ücretli) İkram Oyun Odası Servis Kredi kartı ile ödeme Nakit

Hakkında

Eser Ağar Kimdir?

Dr. Ögr. Eser Ağar, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 2001 yılında başarıyla tamamlayarak Tıp Doktoru unvanı almıştır.İhtisasını ise İstanbul Şişli Eftal Eğitim ve Araştırma Hastanesin'de tamamlayarak  Kadın Hastalıkları ve Dogum uzmanı olmuştur. 

2006 yılında İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi Perinatoloji Bölümüne tayin oldu ve riskli gebeliklerin takibi, 2.Düzey Ultrasonografi, Amniyosentez, CVS, Kordosentez gibi işlemler konusunda çalışmalarda bulundu.

Buradaki çalışmalarını tamamladıktan sonra tekrar Şişli Etfal Hastanesine dönüp uzmanlık eğitimini tamamladı. Mecburi hizmet görevini 1 yıl süre ile Şanlıurfa Siverek Devlet Hastanesinde yaptı. Mecburi hizmet süresinin bitiminde 2008 yılında Kayseri Asker Hastanesinde askerliğini yapmaya başladı.

Askerliğini yaparken aynı zamanda Kayseri Özel Tekden Hastanesi ve Kayseri Acıbadem Hastanelerinde çalıştı. Askerlik hizmetinin sonunda devlet memurluğunun kendisine uygun olmadığına karar vererek istifa etti. 2009-2010 yılları arasında Sultançiftliği Bahat Hastanesinde çalıştı, ardından Beylikdüzü Medicana International Hastanesi göreve başladı.

Estetik cerrahiye olan ilgisi nedeni ile 2011 yılında Amerika Birleşik Devletleri, Los Angeles’a gitti. Genital bölge estetiği konusunda dünyaca ünlü Dr.Red Alinsod ile birlikte Labioplasti, Labium Majus Estetiği, Klitoris Estetiği, Himenoplasti, Vajinal Rejuvenation ve Vajinal Daraltma konusunda çalışmalar yaptı.

Amerika Birleşik Devletlerinden döndükten sonra Silivri Anadolu Hastanesinde 3,5 yıl, Silivri Kolan Hastanesinde 2,5 yıl çalıştı. Hastalarına sunduğu hizmetin kalitesini ve niteliğini artırmak amacı ile Haziran 2017 den itibaren kendi kurduğu kadın sağlığı ünitesinde hastalarına hizmet vermektedir.

2016 yılında Yardımcı Doçent ünvanını almıştır. Akademik çalışmalarını İstanbul Gelişim Üniversitesinde sürdürmektedir.

Diploma aldığı kurum

 • ANKARA ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • ISTANBUL SISLI ETFAL EGITIM VE ARASTIRMA HASTANESI

Yabancı Diller

 • İNGİLİZCE

İlgilendiği Hastalıklar

 • Genital Estetik
 • 4 Boyutlu Ultrasonla Gebelik Muayenesi
 • Kürtaj
 • Kızlık Zarı
 • Vajinismus

Tedaviler

 • Vakum kürtaj
 • Dilatasyon ve kürtaj
 • Abdominal ultrasonografi
 • Aile planlaması
 • Anormal kanamalar

Diplomalar ve Sertifikalar

Fotoğraflar

Hobiler

 • MÜZİK
 • FITNESS

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 811 73 52

Hastalarının Değerlendirmeleri

Değerlendir
5 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

isa..isa

İlk anneliğim 2'li test sonucum düşük çıktı 2 ayrı dr gittim ve beni çok korkuttular neredeyse bebeğimi aldırmak zorunda kalacaktım neyseki sizi buldum ve sayenizde daha gelişmiş tahliller olduğu bilgisini öğrendim nifty testini bana anlatmasaydınız bebeğimi kaybedecektim fiyatı bile dışarıya göre çok daha uygun 5000-6000 gibi uçuk fiyatlar verildi sizin verdiğiniz fiyat bunlara göre nerdeyse bedava geldi. Verdiğiniz bilgiler ve en güzelide güzel ilginiz sayesinde bebeğime kavuşmama çok az kaldı herşey için teşekkür ederim. 09-04-2019

Dr. Öğr. Üyesi Eser AĞAR

- 02.07.2019

Çok teşekkür ederim.

da..at

Eser bey gerçekten silivri için bir ihtiyaçtı güler yüzünüz ilginiz için çok çok teşekkür ederim. kliniğinizde vermiş olduğunuz labaratuar hizmeti harika sadece ben değil eşime dışardan istenen tahlileri bile orda en uygun fiyata yaptırdık ve hemen sonuç aldık. Beklemek yok ultrasonunuz harika bebeğimin yüzünü ilk orda çok net bir şekilde görebildik. Size ve çalışanlarınıza çok teşekkür ediyoruz iyiki varsınız.Başarılar... 08-04-2019

an..ygur

Doktor Eser beye Silivriye böyle bir hizmeti getirdiği için gerçekten çok teşekkür ederim. İhtiyacımız olan her şey klinik bünyesinde mevcut. Tertemiz bir ortam, çalışanlar güleryüzlü, ilgili, doktor bey keza aynı şekilde canayakın, canla başla sizin için çabalıyor. Yapılması gereken bütün testler ve kan tahlilleri klinik bünyesinde çok uygun fiyata yapılıyor. Sonuçlar çıktığında doktor bey bizzat kendi arayıp sonuçları söylüyor. Ultrason renkli, fotoğrafları ister baskı ister cd şeklide veriyor. Randevulu olduğu için uzun süreli beklemeler yok. Bir hasta daha ne ister ki. Çok teşekkür ederim. Başarılarınızın devamını dilerim. 06-04-2019

ve..usuz

Vajinada genişleme olduğu için bir çok doktora gittim fakat beni tatmin edici bilgi alamadım. Tavsiye üzerine Eser Ağar 'ın muayenehanesine gittim. Başından sonuna kadar her aşamasında doktorum beni bilgilendirdi, güven verdi ve ameliyatımı oldum. Ameliyat sonrası 3. aydayım ve gerçekten çok memnunum. İyi ki Eser Bey ile tanışmışım, ameliyat korkumu yenmemde çok yardımcı oldu. Ameliyat sonuçları da çok iyi. Herkese tavsiye ederim, güler yüzlü, konusuna hakim, babacan bir doktor. 18-01-2018

nur..nboğa

Kendisini tanıyorum Harika güvenilir bir doktor 20-12-2015

Dr. Öğr. Üyesi Eser AĞAR

- 18.01.2018

Çok teşekkür ederim.

5 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Öğr. Üyesi Eser Ağar tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Randevu Al

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza / uzmanınıza başvurunuz.


.