Prof. Dr.

Öztekin Oto

Kalp Damar Cerrahisi - İzmir

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Varis, Aort Anevrizması, Kalp Hastalıkları, Lazerle varis tedavisi, Köpük tedavisi(skleroterapi ile kılcal varis tedavisi), Koroner by-pass ameliyatı... Tümü

Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0 (232) 463 19 21
* Standart tarife ile ücretlendirilir.
Randevu Al

Randevu Takvimi

Hakkında

Öztekin Oto Kimdir?

Prof. Dr. Öztekin OTO, 14 Şubat 1957 tarihinde İzmir - Balçova'da doğmuştur. Tıp eğitimini 1974-1980 yılları arasında Hacettepe Tıp Fakültesi'nde tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise Hacettepe Üniversitesi'nde 1980-1984 yılları arasında Pediyatrik Göğüs ve Kalp Damar Cerrahisi Ana Bilim Dalı'nda ve 1984-1986 yılları arasında da Göğüs ve Kalp Damar Cerrahisi Ana Bilim Dalı'nda yapmıştır.

1990 yılında Göğüs ve Kalp Damar Cerrahisi Doçenti olan Prof. Dr. Öztekin OTO, 1989-2001 yılları arasında Dokuz Eylül Üniversitesi Kalp Damar Cerrahisi Ana Bilim Dalı Başkanı olarak görev yaparken 1992 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Kalp Damar Cerrahisi Ana Bilim Dalı'nda Profesörlüğe atanmıştır.

Prof. Dr. Öztekin OTO, Dokuz Eylül Üniversitesi Kalp Damar Cerrahisi Ana Bilim Dalı'nda görev yaptığı yıllar boyunca üniversitede pek çok ameliyatın uygulanmasını sağlamıştır. 1993 yılında Yenidoğan ve Konjental açık Kalp Ameliyatlarında Rutin Ultrafiltrasyonun başlatılması, 1996 yılında Pediyatrik Minimal İnvaziv Kalp Amelıyatlarının başlatılması ve 1998 yılında Türkiye'de ilk Pediyatrik Kalp ve Akciğer Nakli'nin gerçekleştirilmesi bunlardan bazılarıdır.

2014-2016 yılları arasında Avrupa Kalp Damar Cerrahisi Derneği Başkanı olarak görev yapmış olan Dr. OTO, Göğüs Cerrahisi ve Kalp Damar Cerrahisi alanlarında İzmir'de bulunan özel muayenehanesinde hastalarını kabul etmektedir.

Diploma aldığı kurum

 • DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • HACETTEPE ÜNIVERSITESI

Yabancı Diller

 • İngilizce

İlgi Alanları

Varis

Aort Anevrizması

Kalp Hastalıkları

By-Pass

Tedaviler

Lazerle varis tedavisi

Köpük tedavisi(skleroterapi ile kılcal varis tedavisi)

Koroner by-pass ameliyatı

Aort anevrizmalarında onarım ve kaldırma

Kalp bypass ameliyatı

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (232) 463 19 21

Son Cevapladığı Sorular

 • Nodüller

  Merhaba hocam ben 51 yaşındayım akciğerimde nodül çıktı doktorum izinde olduğu için sonuçlarımı gösteremedim sonuçlarımda yazan şudur bt,üst abdomen:görüntü alanlarına giren akciğer kist tabanlarında sağ akciğer alt loblarda en büyükleri 7 mm çapında birkaç adet subplevral ve parankim nodül izlendi... devamı

  Doktor Cevabı:
  Prof. Dr. Öztekin Oto

  Prof. Dr. Öztekin Oto

    İletişim & Randevu: 0 (232) 463 19 21

  Görmem gerekir.biyopsi alarak tahlile yollamakta yarar var.0232 4641963ten randevu alabilirsiniz.

 • Ets ameliyatı

  Hocam merhaba ets ameliyatı olmak istiyorum ya da sizin yaptıgınız bts bir şekilde bu terlemeden kurtulmak istiyorum fakat siz hangi hastanedesiniz? özel hastanelerde bu operasyonun fiyatı nedir bu konuda bilgi verebilirseniz çok sevinirim hocam kahramanmaraşta yaşıyorum gelmem zor olabilir çünkü he... devamı

  Doktor Cevabı:
  Prof. Dr. Öztekin Oto

  Prof. Dr. Öztekin Oto

    İletişim & Randevu: 0 (232) 463 19 21

  Dokuz eylük ünivesitesinde ameliyat edebilirim.hastanenin döner sermayesine 4400 tl lik bir ücret yatırarak ameliyatınızı gerçekleştirbilirim, geri kalan hastane masraflarını sgk karşılar.

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Öztekin Oto tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİR


.