Uzm. Psk. Mihdiye Bulut

Psikoloji - Adana
5.0

Oyun Terapisi, Hastalık Kaygısı, Uçak Fobisi (Uçuş Korkusu)

5.0

“18 yaşında ki çocuğumla ilgili yaşadığımız problemler dolayısıyla başvurduk kendisine. oğlum bizi di...” Devamı

Uzm. Psk. Mihdiye Bulut

Uzm.Psk Mihdiye BULUT,Fen Edebiyat Fakültesi Psikoloji bölümünden 2014 yılında mezun olmuştur.Mezun olduğu yıl çalışma hayatına Rehabilitasyon merkezlerinde çalışmaya başlamış ve aynı Hasan Kalyoncu Üniversitesinde Klinik Psikoloji Yüksek lisans (TEZLİ) hayatına başlamış ve 2018 yılında mezun olmuştur.Çalışma ve Staj deneyimleri:Lisans boyunca Anaokullarında Özel kurumlarda Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları hastanesinde ve Yüksek lisans'da Çukurova üniversitesi Balcalı Hastanesi Psikiyatri servisinde uzun süreli Stajlarını yoğun bir şekilde klinik deneyim edinerek tamamlamıştır.

Uzmanımız birebir seanslarına devam etmekte olup, danışanlarını görmekde aynı zamanda Özel kurumlarda 4 yılı aşkındır "ETKİLİ İLETİŞİM" dersini vermeye öğretmenliğine de yapmaya devam etmektedir.

Uzmanımız Yetişkin,Çocuk ve Ergen alanlarında daha çok çalışmaktadır.

Eğitim hayatına; terapi eğitimlerine ve klinik deneyime ağırlıklı olarak zaman ayıran Uzmanımız, eğitim hayatına güncel bilgileri takip ederek ve diğer Ekolleri (yaklaşımları) inceleyerek devam etmektedir. 

 

 

Uzman Bilgim Psikolojik Danışmanlık Merkezi Mihdiye Bulut
Güzelyalı Mah. 81080 Sk. No:2 (Polis evi kavşağı kaktüskent karşı sokağı) Çukurova/Adana

İlgi Alanları

Oyun Terapisi Hastalık Kaygısı Uçak Fobisi (Uçuş Korkusu) Mobbing (Psikolojik Taciz) Anksiyete (Kaygı) Bozuklukları Devamı

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
KD
KAD*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

18 yaşında ki çocuğumla ilgili yaşadığımız problemler dolayısıyla başvurduk kendisine. oğlum bizi dinlemiyor, sürekli kızıyor, bağırıyor, kardeşiyle anlaşamıyor. internetten araştırıp gittik kendisine. Yaşadığımız bazı problemleri aştık oğlumla şuan daha iyi . ilgi ve alakasından dolayı Mihdiye hanıma teşekkür ederiz. kesinlikle tavsiye ederim. sevgilerle.

SB
SEV*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Son dönemde yaşadığım problemler nedeniyle Mihdiye hanıma gittim artık işin içinden çıkılmaz hale gelmeye başlamıştı çünkü. Ailemle de sorunlar yaşamaya başlamıştım. uyumakta da güçlük çekiyordum stresten ve düşünmekten. EMDR tekniğinin bana iyi geleceğini anlattı. Kesinlikle tavsiye ederim. Saygılı, çok ilgili ve işinde titiz olmasından dolayı teşekkür ederim. Başarılar dilerim kendisine.

AA
AHM*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

38 yaşındayım, kaygı ve endişelerim nedeniyle arkadaşımın tavsiyesi üzerine kendisine gittim. Son zamanlarda iyice arttı işe gitmekde zorlanmaya başlamıştım korkularım artmıştı. Geçmişte yaşadığım travmalarıma EMDR çalıştık kendisiyle şimdi kendimi daha ii hissediyorum kaygılarım ve korkularım azaldı. EMDR için kesinlikle tavsiye ederim. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

SD
Sed*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Mihdiye hocama yakın bir arkadaşımın ısrarı üzerine gittim çok kötü zamanlardan geçiyordum eşim ve çocuklarımla kimsenin beni anlamadığını düşünüyordum. Psikoloğa gittiğimde ben ne konuşacağım diye düşünüyordum kendisine "siz sorun ben cevap verim" derdim çünkü daha önce hiç psikologa gitmemiştim. Zamanla farkettim ki bütün seans boyunca konuşan sadece ben olmuştum hiç kimseye anlatamadıklarımı anlatmaya başladım gönül rahatlığıyla çünkü güvenmeye başlamıştım. Beni gerçekten anlayan ve dinleyen biri vardı karşımda. Evliliğimde yaşadığım problemlere bakış açımı değiştirdi önerdiği kitapları okudum. Bana EMDR'den bahsedince geçmiş de yaşadığım travmatik olaylardan dolayı. EMDR'nin de çok etkisini gördüm geçmişde yaşadığım olaylar aklıma bile gelmiyor artık ağlamalarım eskisi kadar değil çok çok azaldı odadan sakin ve huzurlu ayrılabilmek çok mutluluk verici. 1 yıl olacak kendisiyle tanışalı kendi adıma çok ilerleme kaydettim iyiki tanımışım kendisini diyorum. Her zaman güler yüzlü ve samimi birisi bana kendimi iyi hissetmeme yardımcı olduğu için kendisine çok teşekkür ederim.

SY
Sak*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

36 yaşındayım Sosyal medya aracılığıyla irtibat kurdum Mihdiye hanımla EMDR çalıştık. Geçmişte çocukluk döneminde yaşadığım etkisinden kurtulamadığım bazı olaylar vardı aklıma geldiğinde zaman zaman ağladığım oluyordu. Bu durum çocuklarıma ve eşime de olumsuz yansıyordu çok şüpheci ve kontrolcü olmamdan rahatsız oluyorlardı. Hocamla EMDR çalışmaya başladık ağlayarak başladığım seanslarda, 4.seanstan sonra kendimi daha iyi hissediyorum eskisi kadar kontrolcü değilim en güzelide ağlamalarım çok azaldı. Tabi yine de seanslara devam. kendisinin ilgi ve alakasından çok memnun kaldım bana kattıkları için çok teşekkür ederim. Başarılar dilerim kendisine.

ÖB
Ökk*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

40 yaşındayım evliyim 4 çocuğum var. Hocamıza ben tavsiye üzerine gittim EMDR terapisi için gelmiştim, daha önce hem psikiyatriste hemde psikologa gittim farklı terapi yöntemleri denedik fakat pek iyi gelmedi sürekli ilaçda kullanmak istemiyordum. EMDR'yi daha önceden araştırıp gittim 1. seansın sonunda biraz rahatlama oldu etkisini görmeye başladım diyebilirim. 3. seansdan sonra kendimi daha iyi hissettim. Kendisine çok teşekkür ederim. EMDR terapisi için Kesinlikle tavsiye ederim.

HB
Hur*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

30 yaşındayım 3 çocuğum var. Eşim ve ben boşanma aşamasında geldik eşimin bana karşı hem fiziksel hemde sözlü şiddeti vardı bu durumdan çocuklarımızda ister istemez etkileniyordu. Arkadaş tavsiyesiyle Mihdiye hanıma gittik ilk önce biraz tedirgindim ne yapmamız gerektiği konusunda bize nasıl yardım edebilir ki diye düşünüyordum çünkü ben kararlıydım boşanma konusunda. Hocamızla görüştükten sonra bu şüphelerim gitti şimdi eşim ve ben çok mutluyuz aramızda ki özellikle iletişim sorunumuza yardımcı oldu. Tavsiyeleri ve önerileri için ayrıca bize sabırla destek olduğu için kendisine çok teşşekür ederiz. Başarılarının devamını dileriz.

Fat*** Ç***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Takıntılarım ve korkularım vardı ve bu durum günlük hayatımı çok kısıtlıyordu. Çok kontrolcüydüm 3. seansımız bitmiş olmasına rağmen Mihdiye hocamla çoğunu aştım çok ilgili, güler yüzlü ve çok yardımcı oluyor. Kesinlikle tavsiye ederim.

Hat*** Ş***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

48 yaşındayım, kızım için psikolog arayışındaydık tavsiye üzerine Mihdiye hocama gittik. üniversite hazırlık aşamasındaydı kızım çok stresliydi konularını yetiştiremeyeceğini düşünüyordu ve çok üzülüyordu bizde onu görünce çok üzülüyorduk kazanamayacağını düşünüyordu. kızım şuan üniversiteye yerleşti Mihdiye hanımın çok desteği oldu kesinllikle tavsiye ederim. Kendisine çok teşekkür ederiz ilgi ve alakası için.

Sık Sorulan Sorular

Uzm. Psk. Mihdiye Bulut ile nasıl iletişime geçerim?

Uzm. Psk. Mihdiye Bulut için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Uzm. Psk. Mihdiye Bulut nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Psk. Mihdiye Bulut Uzman Bilgim Psikolojik Danışmanlık Merkezi Mihdiye Bulut bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Uzm. Psk. Mihdiye Bulut hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Psk. Mihdiye Bulut Psikoloji uzmanıdır. Oyun Terapisi, Hastalık Kaygısı, Uçak Fobisi (Uçuş Korkusu) alanlarında hizmet veriyor ve hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Hata
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, Aydınlatma Metni kapsamında işlenmektedir
Facebook Twitter Instagram Youtube