Uzm. Kl. Psk. Nuray Bozkurt

Psikoloji - İstanbul
4.9

Aile Terapisi, Bipolar Bozukluk, Bireysel Terapi

“Dünyanın en iyi doktoru” Devamı

Uzm. Kl. Psk. Nuray Bozkurt

Uzm. Kl. Psk. Nuray Bozkurt, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Üsküdar Üniversitesi Psikoloji bölümünde başladığı eğitimini başarıyla tamamlayarak Psikolog unvanı almıştır.Yüksek lisansını ise Üsküdar Üniversitesi Klinik Psikoloji (Tezli) bölümünü ve Bağımlılık Danışmanlığı ve Rehabilitasyon bölümünü tamamlamıştır.

Hamle danışmanlık merkezinde psikolog olarak görev almıştır. Kayışdağı Darülaceze Huzurevi'nde gönüllü psikolog olarak Kakben Derneği Koruyucu Aile Derneği'nde gönüllü psikolog olarak calişmaktadir.

Aldığı eğitimler:-Citeb aile ve çift terapisi eğitimi, citeb cinsel terapi eğitimi, citeb boşanma terapisi eğitiminlerini tamamlayarak Citeb ailesinin bir parçası olmuştur.-Çözüm odaklı terapi eğitimi,-Bilişsel davranışçı terapi eğitimi,-Otojenik gevşeme terapisi eğitimi, nefes ve beden farkındalığı eğitimi, yaratıcı drama eğitimi, cinsel istismarı önlemede beden güvenliği eğitimi, psikolojik ilk yardım ve travma sonrası stres bozukluğu eğitimi, ölüm ve yas psikolojisi eğitimi, yetişkin psikopatolojisi eğitimi, çocuk psikopatolojisi eğitimi, üsküdar ünv. çocuk testleri eğitimi, üsküdar ünv. çocuk oyun terapisi eğetimi, Denver II, Stanford Binet zeka testi, Wisch-r, Gobdö 2 tv gilliam otistik bozukluk derecelendirme ölçeği, Eteçom etkileşim temelli erken çocuklukta müdehale programı eğitimini almıştır.

Uzm. Kl. Psk. Nuray Bozkurt,mesleki çalışmalarına ise şu an Norovizyon Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi'nde devam etmektedir.

Seans ücretleri

Sanırım panik bozukluğum var. Atak geçiriyorum ve ataklarımdan sonra da mutlu değilim. Genel olarak sürekli ağlıyorum. Bunun için bir uzmanla görüşmem gerekiyor diye düşündüm. Seans ücreti hakkında bilgi almak istiyorum.

Uzm. Kl. Psk. Nuray Bozkurt

Uzm. Kl. Psk. Nuray Bozkurt tarafından cevaplandı

Anlıyorum evet yardım almanız en sağlıklısı. Seans süresi bir saat ücret ikiyüz elli lira. Rande... Cevabı görmek için tıkla.

25 Ocak 2021 tarihinde cevaplandı.

NOROVİZYON PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK VE EĞİTİM MERKEZİ
Armağan Evler Mahallesi Alemdağ Caddesi Akın Apt. No:414 Kat:6 Daire:6 Ümraniye/İstanbul
En Yakın Uygunluk
İmkanlar
Wi-fi Otopark (Ücretsiz) İkram Devamı
Ödeme Yöntemleri
Kredi kartı ile ödeme Nakit Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

Uzm. Kl. Psk. Nuray Bozkurt, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Üsküdar Üniversitesi Psikoloji bölümünde başladığı eğitimini başarıyla tamamlayarak Psikolog unvanı almıştır.Yüksek lisansını ise Üsküdar Üniversitesi Klinik Psikoloji (Tezli) bölümünü ve Bağımlılık Danışmanlığı ve Rehabilitasyon bölümünü tamamlamıştır. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

ÜSKÜDAR ÜNİVERSİTESİ

İlgi Alanları

Aile Terapisi Bipolar Bozukluk Bireysel Terapi Cinsel İşlev Bozuklukları Davranış Bozuklukları Devamı

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 811 98 64

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

4.9

Zamanlama

5.0

İlgi

4.9

Ortam

4.9
MK
Meh*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
18 gün önce

Dünyanın en iyi doktoru

Yorum randevu sonrasında eklendi.
HS
Har*** S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
8 ay önce

Kendisine başvuru yaptığım için çok mutluyum, özellikle erken boşalma konusunda ki bizden çok çabası takdir edilesi, sonuç %100 olumlu. Erken boşalmanın eşler arasında ki cinsel çekimi olumsuz etkilemesi aşikar sayesinde evliliğimize renk geldi ve çok fazla olumlu yönde değişim yaşadık , sıfır şüpheniz olsun Nuray hanıma güvenip ilişkinizi ellerine bırakın o nasıl yoğuracağım çok iyi biliyor❤️

Zk
Zey*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
8 ay önce

Ben eşime karşı cinsel isteksizlik yaşıyordum, eşime bir türlü izah edemediğim duygularımı nuray hocam sayesinde eşime aktarabildim.sorunlarımı ve travmalarımı tek tek çözüp sonrasında cinsel terapi ile bizlerin hayatına çok farklı bir kapı açtı.Cinsellikten nefret eden bir kadın olarak başladığım seanslara, terapi sonrası şimdilerde ise eşimle çok arzulu bir cinsel hayatımızın olduğunu söylebilirim. Ben çok problemli bir kadın olarak başladım seanslara. Emdr yöntemi ile travmalarımı çözüp sonrasında eşim ve bana cinsel terapi uygulayıp ile evliliğimi kurtardı. Gerçekten çok çok teşekkür ederim. Evliliğimin devamını kendisine borçluyum. Güleryüzü, samimiyeti, ilgisini ancak tanışınca anlayabilirsiniz. Her sıkıştığımda gideceğim tek insan olmasının güvenini vermiş olması çok çok güzel. İşini çok severek yapıyor. Sizi gerçekten anladığını o kadar güzel hissettiriyor ki. Çok teşekkür ederiz. İyi ki sizin gibi uzmanlarımız var.

ME
Mel*** E***
Zamanlama
İlgi
Ortam
8 ay önce

Öncelikle Nuray hanıma çok teşekkür etmek istiyorum. Yıllardır savaş verdiğim panik atağımdan kurtulmama yardımcı oldu, sözde küçük bir şey olarak görünebilir fakat yaşayanların çoğunluğu bilir hafife alabileceğimiz bir olay değildir, fakat seanslardan sonra eskisi gibi olmadığını fark ettim böylelikle onunla nasıl mücadele edeceğimi ve nasıl başa çıkabileceğimi öğretti bunu birlikte aşacağımızı hiç yılmadan usanmadan büyük bir sabırla o güzel ilgisiyle gösterdi. Artık yeni bir melis var ve bunu Nuray hocama borçluyum ne kadar büyük bir şans olduğunu bilemezsiniz Sosyal hayatım da artık içim daha rahat korkularımla başa çıkabiliyorum sanırım artık özgürüm, beni aşağı çeken her şeyden arınmışım gibi hissediyorum.. Alanında iyisi dedikleri sanırım bu olsa gerek 👍🏻

HM
Ham*** M***
Zamanlama
İlgi
Ortam
8 ay önce

Nuray hocamla vajinismus tedavisi için tanıştım çok şükür hocamın sayesinde çok kısa sürede atlattım güleryüzü karşı tarafa verdiği güven sayesinde vajinismusdan kurtuldum iyiki tanımışım sizi hocam iyiki hayatımıza dokundunuz 🥰🌹💕

ES
Ebr*** S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
8 ay önce

Nuray hanım tek kelimeyle harika bir psikolog

Mel*** Ç***
Zamanlama
İlgi
Ortam
11 ay önce

Nuray hanım gerçekten işinin ehli bir hanım ilgi ve alakasına çok teşekkür ederiz.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
GY
Giz*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Kendisini çok seviyorum , uzun bi yolculuktayız ve bu yolculuk inanın hiç bitsin istemiyorum. Bal bir insanla birlikte güzel şeylere adım atıyorum. Bu benim zaferim Nuray hanımın mutluluğu :)

Yorum randevu sonrasında eklendi.
İY
İbr*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Dr. Nuray Hn. mesleğine hakim, güven verici, ikna edici pozitif birisi

Yorum randevu sonrasında eklendi.
Gül*** Ç***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Bir danışman bu kadar mı mükemmel olur . Klinliğine girdiğimiz andan itibaren herşeyi unutuyorsunuz . Farklı bir terapi farklı bi dünya, her gün stresli uyanıyordum artık huzurla uyanabiliyorum. Herşey Nuray hanım sayesinde.İlgi alakası içinde ayriyetten çok teşekkür ederim. Şiddetle tavsiye ederim.

Yorum randevu sonrasında eklendi.

Sık Sorulan Sorular

Uzm. Kl. Psk. Nuray Bozkurt ile nasıl iletişime geçerim?

Uzm. Kl. Psk. Nuray Bozkurt için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Uzm. Kl. Psk. Nuray Bozkurt için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Kl. Psk. Nuray Bozkurt ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908508119864

Uzm. Kl. Psk. Nuray Bozkurt nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Kl. Psk. Nuray Bozkurt NOROVİZYON PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK VE EĞİTİM MERKEZİ bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Uzm. Kl. Psk. Nuray Bozkurt hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Kl. Psk. Nuray Bozkurt Psikoloji uzmanıdır. Aile Terapisi, Bipolar Bozukluk, Bireysel Terapi alanlarında hizmet veriyor ve hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Facebook Twitter Instagram Youtube