Uzm. Kl. Psk. Güzide Türkyılmaz, İzmir, Psikoloji

Uzm. Kl. Psk. Güzide Türkyılmaz

Psikoloji - İzmir

Aile Terapisi, Anksiyete Bozuklukları, Cinsel Terapi

Randevu Al 0 (850) 811 66 31Soru Sor

Bu uzmandan online görüşme randevusu alabilirsiniz.

Böylece evde kalabilir ve aynı zamanda da uzmanla görüşme sağlayabilirsiniz

Hemen Randevu Al

 

Psikologun Adresi (2)

Yalı, 6507 sokak No:3, Ada Apt Kat 1 Daire:1 35550  Karşıyaka, İzmir
Elit Psikoloji

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster
İmkanlar
Wi-fi Otopark (Ücretsiz) İkram Nakit
Rauf Bey Mah. 9564. Sok. Elizinn İş Merk. Kat: 4 No: 15  Merkez, Osmaniye
Elit Psikolojik Danışmanlık Merkezi

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster
İmkanlar
Wi-fi Online Doktor Danışma Otopark (Ücretli) İkram Nakit

Güzide Türkyılmaz Hakkında

Güzide Türkyılmaz Kimdir?

Merhaba. Güzide Türkyılmaz ben. Benden destek almaya ya da almamaya karar vermenize yardımcı olmak adına, size biraz özgeçmişimden bahsetmek istiyorum. İlk ve ortaöğretim yıllarımı, doğum yerim olan Milas’ta tamamladım. 2001 yılında Gazi Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık Lisans programından Bölüm 1.si ve Fakülte 2.si olarak mezun oldum. Fakültede 10’a yakın tiyatro gösterisinde yönetmenlik ve oyunculuk yaparak bahar şenliklerinin gerçekleştirilmesinde öncülük yaptım. Dolu dolu bir lisans dönemim oldu.

Mezun olduğum yıl, Gazi Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık Yüksek Lisans Programına başvurdum ve aynı zamanda Milli Eğitim Bakanlığına başvurarak Ankara’ya atandım. O yıllarda atandığım lisede bir yıl çalıştıktan sonra, Çubuk Rehberlik ve Araştırma Merkezinde kurucu müdürlük yaptım. 2004 yılında Gazi Üniversitesi Eğitim Bilimleri Enstitüsü Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Bölümünden “Sürekli Öfke ve Öfke İfade Düzeylerini Yordayan Bazı Değişkenler” konulu çokça emek verdiğim tez çalışmamı başarıyla sunarak yüksek lisansımı tamamlayıp “UZMANLIK” unvanımı aldım.

Aynı yıl devletten istifa ederek Ankara’da özel bir kolejde çalışmaya başladım. 6 yıl boyunca Ankara’da kolejde çocuk, ergen ve yetişkinlerle; Bireysel Psikolojik Danışma, Çocukla Psikolojik Danışma, Ebeveyn Danışmanlığı, Akademik Danışmanlık, Kurumsal Danışmanlık hizmetleri vererek, bireysel ve grup çalışmaları ve seminer çalışmalarını yoğun bir şekilde yürüttüm.

2009 yılında evlendim, 2010 ve 2013 yıllarında iki kız çocuğu dünyaya getirdim. Alanımda kişisel gelişimimle, profesyonel çalışmalarımla ilgilenirken yürüdüğüm uzun yolculukta, şu an neye sahipsem, bunları eşimin ve kızlarımın sabrı ve desteğine borçluyum 

2013 yılında Osmaniye’de yaşamaya başladıktan sonra, 2015 yılında eşimle birlikte Elit Psikolojik Danışmanlık Merkezi’ni kurduk ve danışanlarıma merkezimde hizmet vermeye başladım.

Bu süreçte Türkiye’de alanında ismi bilinen, hatrı sayılır pek çok eğitimciden değerli eğitimler alarak kendimi geliştirdim ve yüzlerce danışanıma daha çok faydalı olmayı başardım. Hangi eğitimleri aldığımı, aşağıda eğitimlerim kısmında görebilirsiniz.

2019 yılında Hasan Kalyoncu Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisansını “Kabul ve Kararlılık Terapisi (ACT): Güncel Bir Gözden Geçirme” isimli projemi tamamlayarak “KLİNİK PSİKOLOG” ünvanını aldım. Bu üniversitede çok değerli hocalarımla, sıkı çalışmalar yaparak yüksek bir ortalamayla mezun oldum.

18 yılı aşkın süredir alanımda aktif bir şekilde, çocuk, genç ve yetişkinlerle, aileler ve çiftlerle Psikolojik Danışmanlık alanındaki profesyonel çalışmalarımı Ankara’dan, Osmaniye ‘ye, oradan İzmir şubeye getirmiş olmanın mutluluğunu yaşıyorum. Bu uzun yazımı okuyup değerlendirdiğiniz için teşekkürler. Sevgilerimle…

ALDIĞIM EĞİTİMLER:

“Bilişsel Davranışçı Terapi Temel Eğitimi”, Bilişsel Davranışçı Terapiler Derneği, (Prof. Dr. Hakan TÜRKÇAPAR ve derneğin diğer eğitimcileri), Ankara, 2016.

Depresyon, Panik Bozukluk, Agorafobi, Obsesif Kompülsif Bozukluk, Sosyal Fobi, Travma Sonrası Stres Bozukluğu, Yaygın Anksiyete Bozukluğu, Özgül Fobiler, Somatizasyon Bozukluğu, Konversiyon Bozukluğu, Sağlık Anksiyetesi, Çocuk ve Ergenlerde BDT.

“Bilişsel Davranışçı Terapi Beceri ve Uygulama Eğitimi”, Bilişsel Davranışçı Terapiler Derneği, (Prof. Dr. Hakan TÜRKÇAPAR ve derneğin diğer eğitimcileri), Ankara, 2017.

“Bilişsel Davranışçı Terapi İleri Düzey Eğitimi”, Bilişsel Davranışçı Terapiler Derneği, Ankara, 2018.

Psikotik Bozukluklar, Kişilik Bozuklukları, Bipolar Bozukluk, Kronik ve Tedaviye Dirençli Depresyon, Yeme Bozuklukları (Bulimia Nevroza, Obezite vb), Alkol Bağımlılığı, Kumar Oynama Bozukluğu, Çift Terapi, Cinsel Terapi, Motivasyonel Terapi, Akılcı Duygusal Davranışsal Terapi (REBT), Kabul ve Kararlılık Terapisi (ACT), Mindfullness, Şema Terapi, Şefkat Odaklı Terapi, Meta Kognitif Terapi, İletişim Becerileri Eğitimi, Sosyal Beceri Eğitimi.

“Bilişsel Davranışçı Terapi SÜPERVİZYON EĞİTİMİ”(Devam ediyor), Bilişsel Davranışçı Terapiler Derneği, (Prof. Dr. Hakan TÜRKÇAPAR ve derneğin diğer eğitimcileri), Ankara.

1. Bilişsel Davranışçı Psikoterapiler Ulusal KONGRESİ, Ankara, 2018.

“Kabul ve Kararlılık Terapisi (ACT) Eğitimi”, Bağlamsal Bilimler ve Psikoterapiler Derneği (TÜRPAD), (Doç. Dr. Fatih YAVUZ), Ankara, 2017.

“Gottman Çift Terapisi Eğitimi” (Birinci Düzey- Çiftler Arasında Köprüyü İnşa Etmek), Psikoloji İstanbul, (Uzm. Psk. Filiz KAYA ATAKLI & Uzm. Psk. Ozge ALTAN AYTUN), Ankara, 2018.

“Gottman Çift Terapisi Eğitimi” (İkinci Düzey- Değerlendirme, Müdahaleler, Komorbiditeler), Psikoloji İstanbul, (Uzm. Psk. Filiz KAYA ATAKLI & Uzm. Psk. Ozge ALTAN AYTUN), Ankara, 2019.

“Deneyimsel Oyun Terapisi 1. Düzey Eğitimi”, Nilüfer DEVECİGİL,Psikoloji İstanbul, 2017.

“Deneyimsel Oyun Terapisi 2. Düzey Eğitimi” Dr. Byron E. NORTON ve Nilüfer DEVECİGİL, Psikoloji İstanbul, 2018.

“Deneyimsel Oyun Terapisi SÜPERVİZYON EĞİTİMİ (Devam Ediyor)” Dr. Byron E. NORTON ve Nilüfer DEVECİGİL, Psikoloji İstanbul.

“EMDR (Geçmiş Travmatik Anılara Duyarsızlaştırma) Eğitimi”, DBE, İstanbul, 2017.

“Söylenmeyeni Duymak (Kompleks Travmalar, Şizofreni, Bipolar Bozukluk ve Psikotik Bozukluklarda EMDR Terapisi, Çocuk-Ergen-Yetişkin Uygulamaları) Atölye Çalışması”, Uzm. Dr. Sümer ÖZTANRIÖVER, Adana, 2018.

“Mindfullness (Bilinçli Farkındalık) Eğitimi”, Doç. Dr. Zümra ATALAY, Ankara, 2018.

“Mindfullness Eğitimi”, Nilüfer DEVECİGİL, Ankara, 2019.

“Somatik Deneyimleme Giriş Semineri”, Phd. Sonia GOMES, İstanbul,2019.

“Aile Danışmanlığı Eğitimi (MEB Onaylı-464 saat)”, NOVARGE, Ankara, 2018.

“Evlilik ve Çift Terapisi Eğitimi” (120 saat), CİSED, Ankara, 2017.

“Cinsel Terapi Eğitimi” (120 saat), CİSED, Ankara, 2017.

CİSED 2. Ulusal Cinsel Sağlık KONGRESİ, Ankara, 2017.

“MMPI Çok Yönlü Kişilik Testi Uygulayıcı Eğitimi”, Rasyonel Psikoloji, İstanbul, 2017.

“WISC-R Zeka Ölçeği Uygulama Eğitimi (6-16 Yaş)”,Uludağ Üniversitesi, 2016.

“Çocuk Değerlendirme Testleri Eğitimi”, Uşak Üniversitesi, 2015.

“Sınav Kaygısıyla Başetme Becerileri”, Algı Psikodrama Merkezi, Ankara, 2008.

“Moxo d-CPT Dikkat Testi Eğitimi”, Moxo TÜRKİYE, Gaziantep, 2018.

ÜYE OLDUĞU DERNEKLER:

Bilişsel Davranışçı Psikoterapiler Derneği (BDPD)

EMDR Derneği

Davranış Bilimleri Enstitüsü (DBE)

Türk PDR Derneği

TERAPİDER

Diploma aldığı kurum

 • HASAN KALYONCU (GAZİKENT) ÜNİVERSİTESİ

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 09 2001

Tecrübe: 18 yıl 10 ay

Deneyimler

 • Ankara-Çubuk Lisesi
  09 2001 - 09 2002
 • ankara-Çubuk Rehberlik Araştırma Merkezi
  09 2002 - 10 2004
 • Ankara Öncü Kolej
  10 2004 - 09 2010
 • Tatvan Rehberlik Araştırma Merkezi
  09 2010 - 09 2011
 • Tatvan Tuğ Ortaokulu
  09 2011 - 09 2013

İlgilendiği Hastalıklar

 • Aile Terapisi
 • Anksiyete Bozuklukları
 • Cinsel Terapi
 • Davranış Bozuklukları
 • Depresyon

Tedaviler

 • Bilişsel davranışçı terapi
 • Dil Gelişimi Ve Konuşma Bozuklukları
 • Bender gestalt motor algı testi
 • Benton görsel bellek testi
 • Cat

Diplomalar ve Sertifikalar

Fotoğraflar

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 811 66 31

Psikolog Yorumları

Değerlendir
45 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

..

Yaklaşık 15 yıldır OKB ile uğraşıyordum. Takıldığım o kadar çok şey vardı ki burada anlatmakla bitmez. Şöyle diyeyim evden çıkmak şöyle dursun mutfak ve oturma odasından başka bir odaya dahi girmiyordum. Dışarıdan gelecek herhangi bir mikrobun beni ve ailemi hasta edeceğini düşünüyordum. Balkona çıkmıyordum. Tuvalet banyo temizlemiyordum. Pencerelerimi açamıyordum. Hapis hayatıydı resmen. Misafir asla kabul edemiyordum. Ben de gitmiyordum. Dışarı çıkmak zorunda kalırsam hastanenin olduğu mahalleden geçemiyordum. Daha nice nice şeyler. Güzide hanıma tavsiye üzerine gittim. İlk karşılaşmadan son ana kadar çok memnun kaldım. Kurum olarak çok disiplinliler danışanlarına çok profesyonel hizmet veriyorlar. Sonuç olarak bir terapi sürecinin ardından şuan kuş gibi özgürlüğüme kavuştum. Sonsuza kadar duacıyım Allah razı olsun. OKB yi aştım ve benim gibi sorunlar yaşayan herkese tavsiye ediyorum. Sorunlarınızın daha çok büyümesini Beklemeyin. Kendiliğinden geçmiyor maalesef. 21-06-2019

..

Ben panik atak şikayetiyle gittim Güzide hanıma. Karşılamanma ve görüşme bakımından çok rahatlatıcı bir 45 dakika geçirdim. İlk defa görüşmemize rağmen rahatlatıcı ve dostane tavırlarıyla bütün endişeyi sildi süpürdü. Psikolojik danışmanlık konusunda ihtiyacı olan herkese tavsiye ederim. 10-06-2019

..

İlk geldiğimiz günden bu yana, Güzide Hanım ve ekip arkadaşlarından çok memnun kaldık. Sadece yetişkin değil, çocuk ruhu ve dilinden anlayan Güzide Hanım, oğlumun telafuz olarak çıkaramadığı harflerde bize çok yardımcı oldu. Çok teşekkürler. 10-06-2019

..

Mükemmel bir insan mükemmel bir danışman güzide hanım iyiki size rastlamisim. Oglumun Öğretmenin kendi kafasından koyduğu "ilaç kullanmalı bu çocuk " teşhisine karşılık bir kaç seansta rahatlattı bizi herşey den önce nasıl davranacagimizi öğretti çocuğumuza. Kendisini internetten arayıp bulamasaydim belki de ilaç bağımlısı bir çocuğum olabilirdi herkes gönül rahatlığıyla alabilir randevusunu .Tekrar çoook teşekkür ederiz güzide turkyilmaz ! 18-10-2018

..

Oğlum Esad 11 yaşında ve kekemelik sorunu var. Bi araştırma yaptığımda hem psikolog olarak hemde dil terapisti olarak alanında uzman Güzide hanımı önerdiler bizde güzide hanımı tercih ettik. Şu ana kadar 2 seans oldu ama oğlumda değişim olduğunu gözlemlemeye başladık. Sorunun neyden kaynaklandığını bizim nasıl davranmamamız gerektiğini ve Genel olarak çocuk büyütmede dikkat edilecek birçok konuda çok önemli destekler ve tavsiyeler aldık. Randevu işlemleri karşılama ve ağırlama gibi konularda işlerini profesyonel yapıyorlar 18-09-2018

iye..

Güzide Hocam önceden aklima istemedigim bi anı geldiğinde saatlerce ağlardım, kendimi yiyip bitirircesine.. Şimdi de ağlasam bile kendimi acılarımı geçmiş anılarımı gözümün önünden geçip giden anlar gibi görüyorum ve akıp gitmelerine izin veriyorum.. Üzerimdeki tüm yükleri aliyor bu ve cok daha huzurluyum. Allah sizden razı olsun. Danisaniniz oldugum için cok şanslı hissediyorum iyiki kesişmiş yollarımız ?? Allah da sizin maddi manevi huzurunuzu arttirsin ? cok tesekkur ederim şimdiye dek yaptiklarimiz için, daha cok yolumuz olsa da Ben bu halimden oldukça memnunum? 11-09-2018

ma..

Herşey için çok teşekkür ediyoruz. Gerçekten isminiz kadar güzide bir insansınız. İyi ki girdiniz hayatımıza. Sizi seviyoruz. 07-09-2018

nep..

Çok mutluyum Güzide hanımla tanıştığım için. Oğlum onun sayesinde iyileşti. Minnettarım kendisine. Herkese kesinlikle tavsiye ederim. Çok iyi bir psikolog gerçekten. Herkesin gittiğinde verim alabileceğini düşünüyorum 07-09-2018

em..

Muhtesem ötesi bir sey ben bu kadar cabuk olacagini dusunmemistim panik ataksiz bir hayatcok tesekkur ederim Güzide hanim güler yüzünüz ve size yakisan kahkahalariniz hic bitmesin iyiki sizi tanidim isinizin uzmani oldugunuzu en iyi sekil kanitladiniz sizi tanimasaydim su an hala korkularima ve yanlizligima mahkum kalacaktim size ve calisanlariniza birde bu konuda bana inanip destek veren güzel esime cok tesekkur ediyorum. 05-09-2018

ise..

Siz bizim süper kahramanımızsınız güzide hanım 03-09-2018

Deniz..

Çözülmesi imkansız görünen çıkmazlardan ya da kendi başımıza çözememeye alıştığımız ve kabullendiğimiz sorunlarımızdan kurtulmak için bir uzman desteği almak en doğru yol.Hele ki karşınıza çıkan kişi Güzide Hanım gibi bir uzmansa,kendi gücünüzü farkedip o koca koca görünen sorunların üzerini ezip geçmek çok daha kolay.Sizi kısa zamanda çözümlemesiyle,öğrettiği tekniklerle,bakış açınızda yarattığı değişimlerle,kronik sorunları dahi kısa zamanda çözümlemesiyle profesyonelliğine,samimiyetine,yarattığı güven ve huzur duygusuna hayran olduğum kadın;Osmaniye için çok büyük şanssınız ve iyi ki varsınız. 01-09-2018

l..

Degerli hocam hakkinda ne soylesem ne yazsam az gelir Allah senden bin kere razi olsun. En olmazlari olduran insan. Hayal bile edemediklerimi onun saysinde yasiyorum onun sayesinde mutlu huzurlu ve saglikli bir evlilik yasiyorum. Okadar degerli ki terapi bitmesine ragmen etkisi hala devam ediyor ve hala evde muhabbetiniz geciyor. Hakkınızı odeyemeyiz tum kalbimle soylurum ki Dularimdasiniz sayin hocam. Sevgilerimle.. 08-08-2018

an..

Değerli Güzide hocam, bizimle beraber yürüdüğünüz bu yolda bizlere adeta navigasyon gibi doğru yolu gösterdiğiniz ve ilginiz için çok teşekkür ederim. Vajinismus sürecini birlikte atlattığımız için çok mutluyum. Sizi unutmayacağım 03-08-2018

..

Güzide Hanımdan öncelikle Allah razı olsun diyorum.Hayatıma değen sihirli bir değnek olarak görüyorum.Psikolojik olarak çok dipte bir yerden 3 ay gibi kısa bir sürede çıkardı.Keşke kendisiyle daha önceden tanışma fırsatım olsaydı.Herkesin hiç tereddüt etmeden ve kendisine daha fazla eziyet etmeden gelir tedavi olmasını tavsiye ederim.Kendisine çok teşekkür ediyorum.. 06-07-2018

i..

5 mart 2018 tarihinde üzgün,yorgun ve kaygılı olduğum için ilk randevuma geldim. Sosyal anksiyetem olduğunu öğrendim.Problemin tanımlanması ve bu konuda yardım almak benim için çok önemliydi. Yaklaşık 3 ay süren terapi sırasında bir çok duygu, düşüncemi keşfetme imkanım oldu. Verilen ödevler,görevler sayesinde sosyal becerilerimde, benlik algımda değişiklikler oldu.Artık kendimi daha iyi, Mutlu ve yeterli, başarılı hissediyorum.Terapiye gelmek benim için çok yerinde bir kararmış bu deneyim bana birçok şey kattı. Artık gelecek için daha umutluyum. Güzide Hanıma sevgilerle.. 28-06-2018

..

Ben aile olarak sıkıntılı olduğumuz bir dönemde oğlumun bu süreci kolay atlatabilmesi için neler yapabileceğimiz konusunda destek almak için Güzide Hanım a başvurdum. Ve bir çocuğun enerjisini korumak annenin enerjisini moralini korumaktan geçiyor, bu anlamda Güzide Hanım ın desteği çok büyüktü. Çocuğumla bir abla sohbetinde görüşmesi ve bu görüşme hakkındaki çıkarımlarını onun yanında değil sonra telefonda aktarıp durum değerlendirmesi yapması ve bunun gibi başka profesyonel adımlarıyla biz çok fayda gördük. Hiç şüphesiz en profesyonel ve en iyi danışmanlık merkezi olduğunu söyleyebilirim :) 17-05-2018

..

Güzide Türkyılmaz iyi ki dediğim insan. İyi ki Yüce Allah, Güzide Hanımefendiyi karşıma çıkardı. Yıllarca gittiğim psikiyatrisin tam tersine Ruhuma dokundu. İlaçlarla acılarımın uyuşturulması yerine ona içimi açtım. Yaralarımı anlattım.Kendimle yüzleştim ve daha bir sürü şey. Unutmayın ki psikoloğunuza yaralarınızı açmazsanız iyileşemezsiniz. 17-05-2018

..

Çok memnun kaldık iyi ki tanıma fırsatı bulduk tecrübesi ve güleryüzü ile hayatımıza çok şey kazandırdı tavsiye ederim herkese 16-05-2018

..

Güzide hanım insanın ruhundan anlayan konuşmasıyla insanı çok rahatlatan biri tavsiye ediyorum kesinlikle.. 15-05-2018

..

Temizlik hastalığımdan dolayı gitmiştim. Kurtulamayacağımı düşünüyordum. Ama çok şükür kurtuldum. Herkese tavsiye ediyorum. Asla kötü düşüncelerin kölesi olmayın ???? 14-05-2018

met..

Kızım için gittik Elit Psikolojik Danışmanlık Merkezine. Kendisine buradan teşekkür etmek istedim. Kızımın bitmek bilmeyen temizlik takıntısı vardı. sürekli ellerini yıkıyor hiç birimizin dokunduğu yere dokunmuyor dışarıda gezmek istemiyor eve gelince saatlerce banyo yapıyor okulda çok sorun yaşıyor hastaneye gitmiyordu.Osmaniye psikolog olarak kızımızın sağlığına kavuşturdu güzide hanım. şimdi okula gidiyor dersleri çok iyi dışarı çıkıyor evde çok rahat bir şekilde yaşıyoruz. ne kadar teşekkür etsek az. böyle bir şeyin karşılığı yok gerçekten. yaşayan bilir. Allah razı olsun güzide hanımdan. Herkese tavsiye ederim. güvenle gidebilirsiniz. iyi günler 02-01-2018

...

Sanki yıllardır güzide hanımı tanıyormuşum gibi rahat hissettim yanında. Kendime bile söyleyemediklerim döküldü ağzımdan. Terapim devam ediyor, faydalı olacağına çok inanıyorum. 21-12-2017

il..al

Çok deneyimli bir doktor.Soruları titizlikle okuyup titizlikle cevap veriyor kendisine tesekkur ediyorum... 04-12-2017

..

Güzide Hanım'a gittiğim süreç de gayet memnundum. Kendisi alanında başarılı bir psikolog. Bana baya faydalı olduğunu düşünüyorum . Şehir değiştirdiğim için bırakmak zorunda kaldım eğer değiştirmeseydim hala görüşmeye devam ederdim. Herkese tavsiye ederim. Gittiğim süre boyunca da arkadaşlarımı yönlendirdim. 26-11-2017

ir..iz

Güzide Hanım iş ahlakı olan, işini çok iyi yapan bir terapist. Ailecek kendine hayran kaldık. Elit Psikolojik Danışmanlık Harika bir ortam. Kendisinden aile danışmanlığı aldık. Bir çok şeyi farkedip düzeltmemize vesile oldu. Duacıyız. Seviyoruz onu kısaca. 17-09-2017

yem..ıçam

Gerçekten çok güzel bir ortamı var, Güzide hanım alanına hakim.. 16-09-2017

ze..

Sosyal fobim nedeniyle, okulumu bırakmıştım. Kimseyle görüşmüyordum. Etrafımda kimse kalmamıştı. Tamamen yalnızlığa gömülmüştüm. Uyuyamıyordum. Osmaniye psikolog içinde Güzide hanım hakkında araştırma yaparak ona gitmeye karar verdim. Sosyal ortamlara yeniden girmeye başladım. Kendime güvenimi yeniden kazandım. Ne kadar teşekkür etsem azdır. Bana hayatımı yeniden verdi Güzide hanım. Elit psikolojik danışmanlık ortamıyla, sunduğu hizmetle, her çalışanıyla bir numara:) Hepsine sevgi ve saygılarımla. 06-09-2017

l..çesi

ne bilim begendim işte kafa dengi arkadaşlar olur ya onun gibi aradıgımı buldum dersin ya hani eski bir dostla karşılaşmış gibi işte öyle 24-08-2017

�ba..rgünoğlu

Disiplini, insana duyduğu saygı, iş ahlakı ve gelişmeye doymayan karakteri ile başvurulacak en kaliteli uzmanlardandır Sevgili Güzide.. Elini kime değse güzelleştirir 21-08-2017

..

Ben burdan guzide hanima cok tesekkur ediyorum panik atak adina hic bir sey kalmadi artik olsada asmayi ogrendim guzel insan kendimi tekrar kesfettim ilginiz ve sabirla dinlediginiz icin cok minnattarim aileden biri gibi oldunuz calisanlariniza ve size tekrardan cok tesekkur ediyorum” 03-08-2017

al..

Osmaniye psikolog olarak Elit psikolojik danışmanlık merkezinin ve Güzide Türkyılmaz'ın Osmaniyede hizmet veriyor olması güven veriyor insana. ne sorun yaşarsam yaşayayım oraya gidip çözeceğimi bilmek harika birşey. 7 yaşındaki oğlumun dikkat sorunu ve ders çalışmaması nedeniyle gittik. Tam anlamıyla incelendik çocuğum ve biz. testler yapıldı, görüşmeler yapıldı ve Bütün sorunlar ortaya döküldü. biz de anne baba olarak bir sürü hata yapıyormuşuz. onları öğrendik. öğretmenimizle görüşüldü, sınıfta da öğretmenimiz bazı önlemler aldı. Öğretmenimize de çok şey borçluyuz. çok seviyoruz onu. Allah razı olsun. Güzide hanımın dediği gibi, çocuğumuzla ilgili bugün yaşadığımız sorunlar sadece sonuçmuş, bizden kaynaklı da bir sürü nedeni varmış. doğru anne babalığı öğrendik. Oğlumu Selin hanım oyun terapisine aldı. çocuğumuz şuan çok iyi durumda. Çok teşekkür ediyoruz gerçekten. Her sorunun bir uzmanı var. bu sorunların da varmış. gitmekten çekinmemek lazım. tavsiye ediyorum herkese. 22-07-2017

tem..gin

Bir insan bu kadar mı insan canlısı, sevgi dolu ve mütevazi olur? Uzmanlığı ile de Kendisini tek geçerim Osmaniyede. OKB hastalığımla sayesinde başetmeyi öğrendim. Hiç bitmeyen temizlik ve kontrol davranışlarımdan kurtuldum. Allah razı olsun hocam. Herkese tavsiye ediyorum! 29-06-2017

..

Bir arkadaşımın tavsiyesi ile gittik Güzide Hanım'a. 8 yaşında bir kızım var onu götürdük. Güzide Hanım'a gittiğimizde yabancılık çekmedik, çok sıcak kanlı ve güler yüzlü bir psikolog. Diksiyonu, konuşması çok rahatlatıyor. Çok memnun kaldık kendisinden. Herkese tavsiye ederiz. Kızımın okulunda da öğretmenleri ile görüştüm. Eğer sıkıtı yaşayan çocuklar varsa Güzide Hanım'a yönlendirebileceklerini söyledim. 10-03-2017

an Elif..se

Mükemmel bir ortam içinde 10 numara muhabbet. Sadece 1 saat içinde hayatı konustuk. Zaman nasıl geçiyor anlamıyorsunuz. Ben o 1 saatte öyle huzurlu öyle mutlu oldum ki anlatamam. Sanki bütün sıkıntılar bitti. İnşallah devamı gelirde. Bu kâbustan kurtulurum. Size de tavsiyem kesinlikle doğru seçim Güzide hanım. Alanına hakim 10 numara uzman kendisi 08-02-2017

..

Biz Güzide Hanım'dan çok memnunuz. 10 yaşında oğlumu götürdüm. Anne ve babası boşanan bir çocuk olarak psikolojik sıkıntısı vardı. Hiç konuşmayan, her şeye itiraz eden, oyun oynamaktan bile mutlu olmayan çocuğumu bana geri kazandırdı. Bu sebeple çok teşekkür ediyorum kendisine. Danışanlarına da tavsiye olarak bu uzun bir süreç pes etmemelerini ısrarla devam etmelerini öneriyorum. 27-11-2016

..

Güzide Hanım'la hayatımın en önemli dönüm noktalarından biri olan 2015 yılında tanıştım. Çocukluktan süre gelen travmalarım ve o yıl kendimi içinde bulduğum o karanlıktan çıkmamda kendisinin oldukça büyük yardımı oldu. Onun sayesinde kendimi olduğum gibi kabul edip sevmeyi öğrendim. Ve belki de en önemlisi bana her şeyin çok daha farklı olabileceğini göstermesiyle bir kurban değil bir kahraman olarak kendi hikayemi yazacak o cesareti kendimde buldum. Gösterdiği profesyonel tutumunun yanı sıra oldukça güler yüzlü ve empati sahibi bir insan; sizi gerçekten anladığını ve ne hissettiğinizi bildiğini hissediyorsunuz. Benim hayatıma dokunup onu güzelleştirdiği ve şu anda olduğum kişi olmama yardımcı olduğu için bütün kalbimle teşekkür ediyorum kendisine. Onu tanıdığım için gerçekten çok minnettarım. Hayatında bir şeylerin yolunda gitmediğini düşünen ve bir şeyleri değiştirme cesaretini kendinde bulamayan herkese Güzide Hanım'la görüşmelerini tavsiye ediyorum. Kendinize yapacağınız en büyük iyiliğin bu olacağından emin olabilirsiniz. 06-11-2016

..

İşini iyi yapan ve sorununu kökten çözen birisi hızlı çözüm odaklı. Kendisine ben çok teşekkür ediyorum her zaman yanımızda olduğu için. Güzide Hanım'dan çok memnun kaldım. Herkese kesinlikle tavsiye ederim hiç düşünmeden gidebilirsiniz. 20-10-2016

san..tasal

Güzide Hanım size çok teşekür ediyorum önümüzü aydınlattınİz İşinizi çok iyi yapıyorsunuz.Samimiyetiniz ve insanı yönünüzde kesinlikle önemliydi benim için. 20-08-2016

ih..ger

Tek kelimeyle mükemmel işinde insanlara Nasıl yaklaşacağını ve en iyi bir şekilde yardımcı olmaktadır... 09-08-2016

..

Artık kendime daha çok güveniyorum. Artık kendimi daha çok seviyorum. Her şeyi Güzide hocama borçluyum. Vajinismusu sayesinde aştık. Kelimelerle ifade edilemez mutluluğum. Çok şey öğrettiniz bana. Çok teşekkür ederim. Güler yüzünüz hiç solmasın." 27-07-2016

..

Gerçekten çok memnun kaldım. Cinsel terapi için gitmiştik. Karı koca olarak aramızdaki bir çok şeyi aştık. Bu da Güzide Hanım sayesinde oldu. Araya yoğun bir dönem girince gidemedik ama o bile bize yetti. 17-06-2016

..

Güzide Hanım'a öncelikle temiz nezih ve güzel bir ortamda hizmet verdiği için teşekkür ediyorum. Ben danışan olarak mantıksal çözümlere yönlendirince beni daha çok rahat oluyorum hastalığımın ne olduğunu nasıl mücadele etmem gerektiğini açıkça anlatıyor, öğreniyorum. Benim için çok aydınlatıcı bir görüşme oldu. Şuan çok güzel gidiyor görüşmelerimiz. Bu rahatsızlıktan kendisinin yardımı ile kurtulacağıma inanıyorum. 2 seanstan sonra bayağı bir toparladığımı hissediyorum. Herkese tavsiye ederim. 18-05-2016

hika..

Öncelikle Güzide Hanımla tanıştığım için çok şanslı olduğumu düşünüyorum. Kendimi çıkmazda görürken artık pes etmişken yeniden doğdum Güzide Hanım sayesinde.Tekrardan hayata bağlanmama ve tekrardan hayattan zevk almamı sağladı. Ne kadar teşekkür etsem az gelir.Hayat güzel yaşamak güzel takıntısızca gezmek tozmak güzel yani "tutma bırak".Artık titizlik hastası değil titizim.Çok ama çok teşekkür ederim Güzide Hanım iyiki varsınız iyiki hayatıma girdiniz.Meslek hayatınızda çok daha başarılı olun inşallah ve benim gibi çıkmazda olduklarını düşünenleri hayata tekrar bağlayın. 10-04-2016

..

Güzide Hanım Mükemmel bir psikolog. İşini dört dörtlük yapıyor. Seanslar dışında da telefonla sürekli iletişim halinde danışanlarıyla. Herkese tavsiye ederim.Desteği içinde kendisine çok teşekkür ederim. 19-02-2016

..

Güzide Hanım'dan çok çok memnunum. İyi ki kendisiyle tanışmışım iyi ki kendisinden yardım alıyorum. Çok mutluyum onunla tanıştığımız için. Oğlum onun sayesinden iyileşti düzelmeye başladı. Minnettarım kendisine. Herkese kesinlikle tavsiye ederim. Çok iyi bir psikolog gerçekten. Herkesin gittiğin de verimli alabileceğini düşünüyorum. 20-01-2016

45 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Kl. Psk. Güzide Türkyılmaz tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sık Sorulan Sorular

Uzm. Kl. Psk. Güzide Türkyılmaz ile nasıl iletişime geçerim?
Uzm. Kl. Psk. Güzide Türkyılmaz ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 811 66 31

Uzm. Kl. Psk. Güzide Türkyılmaz için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Kl. Psk. Güzide Türkyılmaz için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Uzm. Kl. Psk. Güzide Türkyılmaz için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Uzm. Kl. Psk. Güzide Türkyılmaz nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Kl. Psk. Güzide Türkyılmaz Elit Psikoloji Elit Psikolojik Danışmanlık Merkezi Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Uzm. Kl. Psk. Güzide Türkyılmaz hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Kl. Psk. Güzide Türkyılmaz Psikoloji, uzmanıdır. Bilişsel davranışçı terapi, Dil Gelişimi Ve Konuşma Bozuklukları, Bender gestalt motor algı testi, Benton görsel bellek testi, Cat, Cattell 2a zeka testi, Cattell 2a zeka testi, Cattell 3a zeka testi, Çift terapisi, Cinsel terapi alanlarında hizmet veriyor ve Aile Terapisi, Anksiyete Bozuklukları, Cinsel Terapi, Davranış Bozuklukları, Depresyon hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Uzm. Kl. Psk. Güzide Türkyılmaz için muayene ücreti nedir?
Uzm. Kl. Psk. Güzide Türkyılmaz muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Kl. Psk. Güzide Türkyılmaz muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Uzm. Kl. Psk. Güzide Türkyılmaz hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Kl. Psk. Güzide Türkyılmaz hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Psikologdan Randevu Al

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza / uzmanınıza başvurunuz.


.