OJ
Soru Sahibi
27 Ağustos 2021 10:27

rüyaların anlamı

merhaba hocam benim bir sorum olacaktı yaklaşık 4 senelik evliliğe giden bir ilişkim var herşey çok güzel hiçbir sorunumuz yok ama ilk baştan beri hep rüyamda beni aldattığını görüyorum önceden inanın hergün bu rüyaları görürdüm sonrasında artık nadir aralıklarla görmeye başladım kişiliğim çok kıskanç ondan dokayı olabilir mi buna yapılacak bir yorum bar mıdır teşekkür ederim

1 cevap
Cevaplar (1)

Rüyalar bizim bilinç dışımızın sembolik ifadeleri. Kendi iç dünyamız, duygularımızla ilgili. Yani sizin korkularınızla ilgili. Neden aldatılmaya dair bu korkuyu yaşadığınıza yönelin. İyi günler dilerim

27 Ağustos 2021 12:53