Uzm. Kl. Psk. Esma Kınalı, Bursa, Psikoloji

Uzm. Kl. Psk. Esma Kınalı

Psikoloji, Psikoonkoloji - Bursa

Depresyon, Obsesif Kompulsif Bozukluk, Bireysel Terapi

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Adres

Kırcaali, Fevzi Çakmak Cd. No:76, 16220  Osmangazi, Bursa
Medicalpark Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
İmkanlar
Kredi kartı ile ödeme Nakit

Hakkında

Esma Kınalı Kimdir?

Uzman Klinik Psikolog, Esma Kınalı 1994 yılında Sakarya'da doğmuştur.2016 yılında İstanbul Şehir Üniversitesi'nde başladığı eğitimini başarı ile tamamlamıştır.Okan Üniversitesi'nde başladığı yüksek lisans eğitimini tamamlamıştır. Ayrıca Psikoonkoloji alanında uzmanlık eğitimini yine başarıyla tamamlamıştır. 

Uzman Klinik Psikolog Esma Kınalı, mesleki çalışmalarına ise şu an Medicalpark Bursa Hastanesi'nde devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum

  • ISTANBUL SEHIR UNIVERSITESI

Uzmanlık aldığı kurum

  • OKAN ÜNİVERSİTESİ

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 06 2018

Tecrübe: 2 yıl 0 ay

Yabancı Diller

  • İngilizce

Deneyimler

  • Bursa özel MEDİCALPARK HASTANESİ
    06 2018 - Şu Anda

Ödüller

  • Masal Anlatma 1. (27.11.2004)

Hastalarının Değerlendirmeleri

Değerlendir
3 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ve..lek

Esma hanıma 4 yaşındaki Dikkat eksikliği ve Hiperaktivite teşhisi konulan ve ilaç kullanması önerilen öğrencimi getirdim. Esma hanımın tavsiyeleri sonucu okul değiştirmesiyle öğrencimin hayatı değişti ve konulan teşhis kaldırıldı. Kendisi alanında çok yetkin ve donanımlı bir psikolog. Herkese tavsiye ediyorum. 27-12-2019

..

Canım hocam, gerçekten en iyi sonuçları sizden aldım. Bursa’da ki tüm psikologlara gitmeme rağmen sizden vazgeçemiyorum. Sizi seviyorum, hocam. Her daim sizin hastanızım. 27-12-2019

a..

Çok ilgili ve alanında uzman bir psikolog. Kısa dönem aldığım seanslar sonucunda dahi kendimi iyi hissetmeye başladım. Teşekkür ederim psikolog hanım. 27-12-2019

3 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Kl. Psk. Esma Kınalı tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Kl. Psk. Esma Kınalı kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Kl. Psk. E Kınalı ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Kl. Psk. Esma Kınalı için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Kl. Psk. E Kınalı şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Kl. Psk. Esma Kınalı nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Kl. Psk. Esma Kınalı Medicalpark Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Kl. Psk. Esma Kınalı hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Kl. Psk. Esma Kınalı Psikoloji, ,Psikoonkoloji uzmanıdır. Kanserde psikolojik destek, Yetişkin terapisi, Yetişkin Psikoterapisi, Wisc-r-çocuklar için zeka testi, Wechler bellek testi, Standardize mini mental test, Sigarayı bırakmak, Şema terapi, Şema terapi, Rorschach testi alanlarında hizmet veriyor ve Depresyon, Obsesif Kompulsif Bozukluk, Bireysel Terapi, Obsesif Kompulsif Bozukluk, Ölüm Ve Yas hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Kl. Psk. Esma Kınalı için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Kl. Psk. Esma Kınalı muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Kl. Psk. Esma Kınalı hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Kl. Psk. E Kınalı ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Kl. Psk. Esma Kınalı hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Kl. Psk. E Kınalı hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.