Uzm. Kl. Psk. Deniz Doğruöz

Psikoloji - İstanbul
5.0

Kaygı, Gebelik ve Lohusalıkta Ruhsal Sıkıntılar, Gece Yeme Bozukluğu

“Deniz Bey'le bikaç aydır düzenli seans yapıyoruz. Her açıdan iyi hissetmemi sağladı diyebilirim. Yak...” Devamı

Uzm. Kl. Psk. Deniz Doğruöz

Uzm. Kl. Psk. Deniz Doğruöz lise öğreniminin ardından Koç Üniversitesi Psikoloji bölümünü başarı ile tamamlayarak psikolog unvanını almıştır. İstanbul Esenyurt Üniversitesi'nde, Klinik Psikoloji Yüksek Lisans eğitimini tamamlamıştır. Çocuk, ergen, yetişkin ve yaşlıların bulunduğu farklı kurumlarda Psikolog ve Eğitim Uzmanı olarak çalışmıştır. 

Anne, babalara ve eğitimcilere yönelik Aile ve Yetişkin Eğitimcisi ve Psikolog olarak psikoterapi ve psikoeğitim faaliyetlerinde bulunmuştur. 2010 yılından itibaren yetişkinliğe adım atmaya çalışan gençlerin ergenlik çağı problemleri ve yetişkin yaşamının daha doyumla yaşanabilmesi için bireysel psikolojik destek ve terapi çalışmalarına yoğunlaşmıştır.

Kurucusu olduğu Dedio Psikoloji'de Ergen Terapisti, Yetişkin Terapisti ve EMDR Terapisti olarak İstanbul Anadolu Yakası Ataşehir’de mesleki çalışmalarına devam etmektedir.

Dedio Psikoloji
Gardenya İş Merkezi 7-1 Blok Ataşehir/İstanbul
En Yakın Uygunluk
İmkanlar
Wi-fi İkram Devamı
Ödeme Yöntemleri
Nakit Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

Uzm. Kl. Psk. Deniz Doğruöz lise öğreniminin ardından Koç Üniversitesi Psikoloji bölümünü başarı ile tamamlayarak psikolog unvanını almıştır. İstanbul Esenyurt Üniversitesi'nde, Klinik Psikoloji Yüksek Lisans eğitimini tamamlamıştır. Çocuk, ergen, yetişkin ve yaşlıların bulunduğu farklı kurumlarda Psikolog ve Eğitim Uzmanı olarak çalışmıştır.  Devamı

Sertifikalar

Diploma Aldığı Kurum

KOÇ ÜNİVERSİTESİ

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 06.2010
Deneyim: 13 Yıl

İlgi Alanları

Kaygı Gebelik ve Lohusalıkta Ruhsal Sıkıntılar Gece Yeme Bozukluğu Genel Psikoloji Hamilelik Psikolojisi Devamı

Deneyimler

Dedio (2010 - Devam ediyor)

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 811 82 66

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
SA
Sud*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 ay önce
Dedio Psikoloji

Deniz Bey'le bikaç aydır düzenli seans yapıyoruz. Her açıdan iyi hissetmemi sağladı diyebilirim. Yaklaşımı yargısız ve içten aynı zamanda çözüm odaklı. Kimseyle paylaşılamayacak detayları kendisi çok iyi bir dinleyici olduğu için kolayca aktarılabiliyor. Kendime daha şevkatli davranıyorum sayesinde. Bu sürede yanımda olduğu için teşekkür ederim ona.

ÖN
Öze*** N***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 ay önce
Dedio Psikoloji

Deniz bey ile tanıştığımda, üstesinden gelemediğim ve beni olağan üstü mutsuz eden problemlerim vardı. İlk seansa giderken çok karamsar ve isteksizdim açıkçası, ilk seansımızda o kadar sıcak kanlı ve kibar olması aynı zamanda iyi bir dinleyici olarak doğru gözlemleriyle, çok daha pozitif hissetmemi sağladı. Sonrasında sürecim hep daha pozitif ve sorunlarımı yönetebilecek seviyeye geldim. Kendimi çok daha güçlü hissediyorum ve mutluyum. Kesinlikle işinde uzman harika bir insan kendisi.

DT
Den*** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 ay önce
Dedio Psikoloji

Deniz Bey ile yeni tanıştım henüz yolun başında olsam da kendisiyle rahatlıkla paylaşabiliyorum dilediğim konuları.Kendimi rahat hissetmemi sağlıyor sıcakkanlı,ılımlı ve candan bir psikolog.Ben tavsiye ediyorum.Çözümlere kavuşturacağına inanıyorum.

ÇB
Çağ*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
6 ay önce
Dedio Psikoloji

Deniz Bey ile görüşmeye evlilik terapisi ile başladık ama sonra bireysel danışanları olarak da devam ettik. Evlilik terapisi çalışmaları çok sistematik ve netti, "başka denenecek bir şey var mıydı" diye hiç düşünmüyorum, içim çok rahat. Bu kısımda en büyük kazanımım sürecin doğal zorluklarına ekstra zorluklar eklenmeden boşanmanın tamamlanmış olmasıdır. Bireysel terapi çalışmalarında psikolog - danışan arasındaki etik ve profesyonel mesafe, duygusuz bir maskeye dönüşebiliyor ve ben böyle bir deneyimde anlaşılmadığımı hissettiğim için verimli yol alamamıştım. Anlaşılmak iletişim kanalımı açabilmek için en önemli konuydu ve Deniz Bey ile bu noktaya çok kısa sürede geldim. Götürdüğüm konular üzerinde çalışırken zaman zaman daha ötesine bakmak için cesaretlendirdi ve fazla geleceğini gözlemlediği noktalarda da yavaşlamanın güvenli olduğunu açıkça söyledi. Alanı her koşulda güvenli tuttuğunu bilmek benim sürecimi çok çok destekledi. Şahane kitap, dizi ve film tavsiyeleri vardır, bir kitapla sanki seansı evime taşımışım gibi hissettiğim çok oldu. Bu benim için bir şeylerin sadece o terapi odasında değil, bütün hayatımda dönüşebilmesi için alan açtı. Hala sıkışık hissettiğim zamanlarda Deniz Bey'in sesiyle hatırladığım cümleler var, bunun için nasıl şanslı hissettiğimi anlatamam. Bütün bunlara ek olarak, içeride her zaman güler yüzlü ve samimi şahane bir ekip var. İyi ki karşılaştık. 🙏🏻

XY
X Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
8 ay önce
Dedio Psikoloji

Deniz Bey ile bir tanıdık tavsiyesi ile tanıştım. İlk seanstan sonra Deniz Bey'in bana verdiği güven ile kendisiyle terapiye devam etme kararı aldım. Zaman geçtikçe bunun aldığım en doğru kararlardan biri olduğuna emin oluyorum. Kendisinin kullandığı yöntemler gerçekten beni huzursuz eden ve sorunlarımın kaynağı olan hislerimi tarif etmeme yardımcı oluyor. Deniz Bey aynı zamanda bu hislerimin sebeplerini bana açıklayarak aslında problem olarak nitelendirdiğim her şeyin bilimsel bir açıklamasının olduğunu gösteriyor. Bu da benim terapiden en çok verim aldığım kısım oluyor. Ayrıca kendisi gerçekten çok sıcak ve cana yakın bir insan, çekinmeden tüm hislerimi rahatlıkla kendisine anlatabiliyorum. Onu tanıdığım için çok şanslıyım, hatta geç kalmışım. Kendisine buradan tekrar teşekkür ediyorum.

IS
Ire*** S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
9 ay önce

Deniz bey'e ilk basvurdugum zamanlarda her anlamda berbat bir haldeydim. Deniz bey ile yaptığımız seanslarla kendimle,çevremle veya hayatla olan ilişkimde bir çok değişim , dönüşüm ve farkli bakış açıları kazandım. Seanslarimizdaki akıllcı yaklasimlari, profesyonel olusu , naif , yargısız ve içten yaklaşımı da dönüşmemde etkili oldu şüphesiz. Ayrica randevu konusunda hızlı bir şekilde yardımcı oluyorlar her seferinde. Kendilerine buradan da teşekkür etmek isterim🙏

SA
Sed*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
9 ay önce
Dedio Psikoloji

Çok yakın arkadaşımdan uzun zamanlar dinlediğim deniz bey ile tanışmamız eşim ile çözemediğimiz sorunlar son noktaya gelince oldu gül hanım sağolsun hızlı ve çok ilgili bir şekilde randevumuzu oluşturdu.deniz beyin uzman kişiliği ilgi alakalı iki tarafı da dikkatle dinlemesi makul çözümler bulması çok hoşumuza gitti ağlayarak başlayan çift terapisti seanslarımız 5. Seansın sonunda gülerek espriler yaparak ve el ele tutuşarak oradan ayrılmamıza sebep oldu:) daha sık olmasa da zaman zaman kendisini ziyaret etmeye devam edecek evliliğimize katkıları için kendisine sonsuz teşekkürler:)

AB
A….*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce
Dedio Psikoloji

Deniz bey’i bu ve diğer sitelerden yaptığım araştırmalar sonucunda buldum. Okuduğum yorumların samimiyetleri beni çok etkiledi. Randevu almak için asistanı Gül hanım ile iletişime geçtim. İlk konuşmamızdan itibaren müthiş ilgili, nazik ve özenli geri dönüşler aldım. Deniz bey ile tanışmadan önce bazı soru işaretlerim vardı kafamda fakat tanıştıktan sonra hepsi kayboldu. İnanılmaz samimi, özenli ve empati kurarak sizi dinleyen biri olduğunu gözlemledim. Beni en çok etkileyen durum ise sizi dinlerken asla göz kontağını kaybetmiyor, notlar almıyor, her anlattığınız olayı haftalar geçse bile detaylarıyla hatırlıyor. Sonuç olarak şuan ilk gittiğim güne göre kendimi çok daha iyi hissediyorum, olaylara bakış açımı değiştirmemde katkısı çok büyük. Gitmeyi düşünen herkese gönülden tavsiye ediyorum.

BS
Ber*** S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Deniz Bey'i doktorsitesi.com da buldum ve değerlendirmeleri okuduktan sonra gitmeye karar verdim. Özellikle eşimle olan ve ek olarak da işimde yaşadığım sıkıntılar sonucunda profesyonel bir destek alma ihtiyacı hissettim. Eşimle iletişimimiz sıkıntılıydı ve işte de stresimi yönetemiyordum, hatta eşimle boşanmayı dahi düşündüğümüz bir dönem oldu. Deniz Bey gerçekten çok güzel dinleyen, insana kendiyle ilgili durumları ve detayları çözme yetisini güçlendirmede yön gösteren harika bir insan. Sadece dinlemekle kalmıyor, sorun yaşadığınız alanlarda nasıl çözümleyebileceğinize dair metod ve araçlar da sunuyor. Böylelikle kendi hayatınızın kontrolünde yere daha sağlam bastığınızı görüyor ve hissediyorsunuz. Seanslarımızın sonrasında hem eşimle ilişkimde hem de işimde kendimi çok daha iyi bir noktada buldum, mutlu veya üzgün tüm duyguları kabullenerek bunları nasıl işleyeceğimi öğrendim, öğrendiklerimi uygulamaya çalıştım. Siz de kendinizin daha iyi bir versiyonuna geçmek isterseniz gönül rahatlığıyla Deniz Bey in kapısını çalabilirsiniz. Bu vesileyle Deniz Bey e tüm emekleri ve nezaketi için bir kez daha teşekkür ediyorum!

ce
C E***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Deniz beye eşimle birlikte gittik ve çift terapisi için görüştük. Açıkçası beklentim çok da büyük değildi biraz eşimin diretmesi üzerine gitmiştik. Ama Deniz Doğruöz bir çift terapisti olarak o kadar naif ve o kadar yansız yaklaştı ki bize sadece orda olmak bile çok daha iyi hissetmemizi sağladı bence. Deniz beyle bireysel seanslarımız da oldu. Nasıl rahatladım, nasıl hissiyatım değişti bu görüşmelerden her çıkışımda tarifi yok. Eşimi çok daha iyi anladığımı ona verdiğim değerin düşündüğümden çok daha fazla olduğunu fark ettim. Bence o da aynı şekilde düşünüyor. Biz Deniz beyin hem sohbetini hem işini yapış şeklini çok sevdik. Gitmek isteyenlere kesinlikle güvenebilecekleri biri olduğunu söylemek isterim. Deniz bey, size de teşekkürlerimi iletiyorum, iyi ki varsınız

Yorum randevu sonrasında eklendi.

Sık Sorulan Sorular

Uzm. Kl. Psk. Deniz Doğruöz ile nasıl iletişime geçerim?

Uzm. Kl. Psk. Deniz Doğruöz için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Uzm. Kl. Psk. Deniz Doğruöz için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Kl. Psk. Deniz Doğruöz ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908508118266

Uzm. Kl. Psk. Deniz Doğruöz nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Kl. Psk. Deniz Doğruöz Dedio bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Uzm. Kl. Psk. Deniz Doğruöz hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Kl. Psk. Deniz Doğruöz Psikoloji uzmanıdır. Kaygı, Gebelik ve Lohusalıkta Ruhsal Sıkıntılar, Gece Yeme Bozukluğu alanlarında hizmet veriyor ve hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Haritada Gör
Facebook Twitter Instagram Youtube