Uzm. Dr. Emel Karabulut, Ankara, Aile Danışmanı

Uzm. Dr. Emel Karabulut

Aile Danışmanı - Ankara

Aile danışmanlığı, Aile Terapisi, Evlilik ve Çift Terapisi

Randevu Al 0 (850) 811 31 71Soru Sor

Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Mezunu, ​Ankara Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü Aile Danışmanlığı Mezunu

Bu uzmandan online görüşme randevusu alabilirsiniz.

Böylece evde kalabilir ve aynı zamanda da uzmanla görüşme sağlayabilirsiniz

Hemen Randevu Al

 

Uzmanının Adresi

1409.sokak. No: 6 Balgat  Çankaya, Ankara
Dr. Emel Karabulut Danışmanlık Merkezi

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster

Emel Karabulut Hakkında

Emel Karabulut Kimdir?

İlk , orta, lise öğrenimimi Ankara Yükseliş Koleji’nde tamamladım. Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden 1992 yılında mezun oldum. Sağlık Bakanlığına bağlı birçok birimde ve Kamuda kurum doktorluğu yaptım.

        1995’de Aile Planlaması ve Rahim İçi Araç Uygulama Sertifikası, 1999’da TC. Sağlık Bakanlığı Aile Planlaması Danışmanlık Belgesi, 1999 ‘da İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği Sertifikası, 2001’de Turizm ve Sağlık Eğitimi Sertifikası, 2001’de 1.Basamakta Ruh Sağlığı ve Hastalıklarına Yaklaşım Eğitimi, 2007’de Geriatri Derneği Geriatri Kursu, 2011’de İnsanları Etkileme ve İkna Sanatı Eğitimi, 2015’de Evlilik Terapisi Sertifikası, 2015’de Cinsel Terapi Eğitimi ve Sertifikası, 2015‘de Psikanalitik Psikoterapi Eğitimi ve Sertifikası , 2015’de Aile Danışmanlığı Eğitimi ve Sertifikası, 2017’ de Terapötik kartlar eğitimi, 2018’de Boşanma süreci Danışmanlığı sertifikası, 2018 ‘ de tıpta bilirkişilik eğitimi, 2018 ‘de Mc Master Aile Terapisi Eğitimi, 2017-2018 ‘de Aile Danışmanlığı üzerine Yüksek Lisans aldım.

           İlgi alanlarım; aile danışmanlığı, evlilik- çift terapisi ve danışmanlığı, evlilik sorunları-krizleri, bireysel terapi ve danışmanlığı, evlilik öncesi danışmanlığı, boşanma öncesi-sonrası danışmanlığı, boşanma süreci oryantasyonu, cinsel terapi ve danışmanlığı, terapötik kart uygulaması.  

Diploma aldığı kurum

 • GAZİ ÜNİVERSİTESİ

 • ANKARA ÜNIVERSITESI

İlgilendiği Hastalıklar

 • Aile danışmanlığı
 • Aile Terapisi
 • Evlilik ve Çift Terapisi
 • Boşanma Oryantasyonu ve Evlilik Krizleri
 • Evlilik öncesi danışmanlık

Tedaviler

 • Psikoterapi
 • Aile Terapisi
 • Çift terapisi
 • Bireysel terapi
 • Cinsel terapi

Diplomalar ve Sertifikalar

Fotoğraflar

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 811 31 71

Uzmanı Yorumları

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ir..k

Merhaba, öncelikle bana ve eşime sağlamış olduğu destek için doktorumuza sonsuz teşekkür ve şükranlarımı sunarım. Muhteşem bir dokunuşla evlilik hayatımızı değiştirdi. Fırtınaların ve depremlerin içinden bizi çekip aldı. Saygı ve sevginin unutulduğu bir evlilik ancak adliyede biter derken şimdi çok mutlu, saygı ve sevgi dolu bir evliliğe dönüştü. Birbirimizi dinleyen ve anlayan bir çift olduk. Doktorumuzun desteğiyle gerek evlilik hayatımda gerek iş hayatımda gerek özel hayatımda pek çok değişiklik yaptım artık kendimi daha mutlu ve huzurlu hissediyorum. Doktorumuzu gönül rahatlığıyla herkese tavsiye ediyorum. 08-02-2019

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Emel Karabulut tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sık Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Emel Karabulut ile nasıl iletişime geçerim?
Uzm. Dr. Emel Karabulut ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 811 31 71

Uzm. Dr. Emel Karabulut için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. Emel Karabulut için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Uzm. Dr. Emel Karabulut için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Uzm. Dr. Emel Karabulut nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Emel Karabulut Dr. Emel Karabulut Danışmanlık Merkezi Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Uzm. Dr. Emel Karabulut hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Emel Karabulut Aile Danışmanı, uzmanıdır. Psikoterapi, Aile Terapisi, Çift terapisi, Bireysel terapi, Cinsel terapi, Vajinismus tedavisi, Sertleşme problemi alanlarında hizmet veriyor ve Aile danışmanlığı, Aile Terapisi, Evlilik ve Çift Terapisi, Boşanma Oryantasyonu ve Evlilik Krizleri, Evlilik öncesi danışmanlık hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Uzm. Dr. Emel Karabulut için muayene ücreti nedir?
Uzm. Dr. Emel Karabulut muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Emel Karabulut muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Uzm. Dr. Emel Karabulut hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. Emel Karabulut hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Uzmanıdan Randevu Al

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza / uzmanınıza başvurunuz.


.