Satış Müdürü Mehmet Okan ÇELİK

Satış Müdürü - İstanbul

Randevu Al Soru Sor

Uzmanın Adresi

Doktorsitesi.com Bilgi Hizmetleri Teknoloji ve Ticaret A.Ş. Büyükdere Caddesi No:237 Noramin İş Merkezi Kat:3 - 304  Sarıyer, İstanbul
Doktorsitesi.com Bilgi Hizmetleri Teknoloji ve Ticaret A.Ş.

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster

Mehmet Okan ÇELİK Hakkında

Mehmet Okan ÇELİK Kimdir?

Satış Müdürü Mehmet Okan ÇELİK, Satış Müdürü alanlarında faaliyet göstermektedir. Mehmet Okan ÇELİK, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Ücret Bilgisi
Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın:

Mehmet Okan ÇELİK Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Satış Müdürü Mehmet Okan ÇELİK tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sık Sorulan Sorular

Satış Müdürü Mehmet Okan ÇELİK ile nasıl iletişime geçerim?
Satış Müdürü Mehmet Okan ÇELİK ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz:

Satış Müdürü Mehmet Okan ÇELİK için nasıl randevu alabilirim?
Satış Müdürü Mehmet Okan ÇELİK için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Satış Müdürü Mehmet Okan ÇELİK için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Satış Müdürü Mehmet Okan ÇELİK nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Satış Müdürü Mehmet Okan ÇELİK Doktorsitesi.com Bilgi Hizmetleri Teknoloji ve Ticaret A.Ş. Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Satış Müdürü Mehmet Okan ÇELİK hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Satış Müdürü Mehmet Okan ÇELİK Satış Müdürü, uzmanıdır. alanlarında hizmet veriyor ve hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Satış Müdürü Mehmet Okan ÇELİK için muayene ücreti nedir?
Satış Müdürü Mehmet Okan ÇELİK muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Satış Müdürü Mehmet Okan ÇELİK muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Satış Müdürü Mehmet Okan ÇELİK hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Satış Müdürü Mehmet Okan ÇELİK hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

.