Psk. Melis Taş

Psikoloji - İstanbul
5.0

Evlilik (Çift) Danışmanlığı, Obsesif Kompulsif Bozukluk, Anksiyete (Kaygı) Bozuklukları

“Çok rahatlatıcı ve çözum odaklı, memnun kaldım. Sonraki seansı iple çekicem” Devamı

Psk. Melis Taş

Psk. Melis TAŞ, İstanbul'da doğmuştur. Doğuş Üniversitesi (İngilizce) Psikoloji bölümünde başladığı eğitimini başarı belgesi ile tamamlamış ‘Psikolog’ ünvanını almıştır. 2022 yılında , Gedik Üniversitesinde Örgütsel Psikoloji alanında uzmanlığını almak üzere yüksek lisansına devam etmektedir. 2018 yılında İntegratif Enstitü  Psikolojik Danışmanlık Merkezi'nde çalışmaya başlamıştır. Bu sırada MMPI ve SCL-90  Test uygulayıcısı Sertifikası, Bilişsel Davranışçı Terapisi Uygulayıcı Sertifikası, Oyun ve Masal  Terapisi Sertifikası, Bilişsel Yaklaşımı Terapisi Uygulayıcı Sertifikası ve mesleki gelişim adına daha birçok sertifika almıştır. Türkiye'nin, Portekiz Vaka Sunumları, Sempozyumlar ve  Nörofelsefe Seminerleri vermiştir. Klinik Psikoloji alanında seminerlere katılmış ve Klinik psikoloji alanında Kısa Süreli Dinamik Psikoterapi'nin  uygulaması üzerine seminerler vermiştir. 

2018 Yılında Psikolog Melis TAŞ Kısa Süreli Dinamik Psikoterapi Eğitimi'ni almıştır. Ardından Kısa Süreli Dinamik Psikoterapi tekniği ile bu ekolü Türkiye' ye getiren Sayın Dr. İbrahim SARI'dan Süpervizyon eğitimini başarıyla tamamlamıştır.  Süpervizyon kapsamında birçok danışan almış ve Vaka Analizleri ve sunumlar yapmıştır.2019 yılında Ateş Böceği Anaokulunda Psikolog olarak görev almıştır. Portekiz'de sunulan "THE EFFECT OF TİME-LİMİTTED DYNAMİC THERAPY ON DEPRESSİON(KISA SÜRELİ DİNAMİK PSİKOTERAPİNİN DEPRESYON ÜZERİNDEKİ ETKİLERİ)" adlı makalenin yazar ve sunucularındandır. 2019 yılında Psikoterapi Enstitüsü 2. Sempozyumunda “Psikoterapi’den kopma (Drop-out)” konusunda seminer vermiş ve Teşekkür Belgesi almıştır.İstanbul Sanat Ve Yaşam Akademisinde Travma , Travmatik Stres Ve Büyüme Süreçlerinde  Sanat Terapisi eğitimi almaktadır. Mesleki çalışmalarına Şişli ‘ de bulunan özel kliniğinde devam etmektedir. .Geleceğe Adım anaokulunda yarı zamanlı ve Psikolog olarak görev almakta ve seminerler vermektedir.Danışanların talepleri üzerine dünyanın her bölgesine ulaşmak adına Online Terapiler de yapmaktadır. 

İntegratif Enstitü Psikolojik Danışmanlık Merkezi
Halaskargazi Cad. No:81 Kat:8 Daire:15 Osmanbey Şişli/İstanbul
En Yakın Uygunluk
Hizmetler
Kısa süreli çözüm odaklı terapi Yetişkin psikolojisi Çoçuk-ergen psikolojisi Öğrenci koçluğu Sanat terapisi Devamı
İmkanlar
Wi-fi İkram Devamı
Ödeme Yöntemleri
Nakit Devamı
Klinik Fotoğrafları
Randevu Hattı

Hakkında

Psk. Melis TAŞ, İstanbul'da doğmuştur. Doğuş Üniversitesi (İngilizce) Psikoloji bölümünde başladığı eğitimini başarı belgesi ile tamamlamış ‘Psikolog’ ünvanını almıştır. 2022 yılında , Gedik Üniversitesinde Örgütsel Psikoloji alanında uzmanlığını almak üzere yüksek lisansına devam etmektedir. 2018 yılında İntegratif Enstitü  Psikolojik Danışmanlık Merkezi'nde çalışmaya başlamıştır. Bu sırada MMPI ve SCL-90  Test uygulayıcısı Sertifikası, Bilişsel Davranışçı Terapisi Uygulayıcı Sertifikası, Oyun ve Masal  Terapisi Sertifikası, Bilişsel Yaklaşımı Terapisi Uygulayıcı Sertifikası ve mesleki gelişim adına daha birçok sertifika almıştır. Türkiye'nin, Portekiz Vaka Sunumları, Sempozyumlar ve  Nörofelsefe Seminerleri vermiştir. Klinik Psikoloji alanında seminerlere katılmış ve Klinik psikoloji alanında Kısa Süreli Dinamik Psikoterapi'nin  uygulaması üzerine seminerler vermiştir.  Devamı

Diploma Aldığı Kurum

DOĞUŞ ÜNİVERSİTESİ

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 05.2020
Deneyim: 3 Yıl

İlgi Alanları

Evlilik (Çift) Danışmanlığı Obsesif Kompulsif Bozukluk Anksiyete (Kaygı) Bozuklukları Dikkat Eksikliği Hiperaktivite Bozukluğu (DEHB) Öfke Kontrol Bozukluğu Devamı

Deneyimler

İntegratif Enstitü Psikolojik Danışmanlık Merkezi (2020 - Devam ediyor)

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 474 27 18

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
hg
Hal*** G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 ay önce
Yetişkin psikolojisi
İntegratif Enstitü Psikolojik Danışmanlık Merkezi

Çok rahatlatıcı ve çözum odaklı, memnun kaldım. Sonraki seansı iple çekicem

SY
Sel*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
7 ay önce
İntegratif Enstitü Psikolojik Danışmanlık Merkezi

olaylara bakış açım gün Melis Hanım sayesinde gün geçtikçe daha pozitif olmaya başladı. Teşekkürler!

AY
Afr*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
7 ay önce
İntegratif Enstitü Psikolojik Danışmanlık Merkezi

Melis hanım ile arkadaşım tavsiyesiyle tanıştım.Hayatımda hep mükemmeli arıyor her şeyi kontrol altına almaya çalışıyordum.Bunu fark ettiğim zaman tükenmiştim ve sürekli mutsuz hissediyordum.Seanslarda bunların kaynağını anladım düzenli gidip geliyor olmam ve harcadığım emeğe değiyor olması beni çok mutlu ediyor .Zamanla dönüşüyor gibiyim ve hayatımın farklı evresini yaşıyorum bazen zorlansam da şimdi daha keyif aldığımı fark ettim .Melis hanıma çok teşekkür ederim sizlere ihtiyacımız var.

HA
Hal*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
7 ay önce
İntegratif Enstitü Psikolojik Danışmanlık Merkezi

Melis hocama baslamadan once surekli ofkelenen biriydim kisa sureli ofke nobetlerim oluyordu.Bilincsizce esyalar firlatiyor etrafa zarar veriyordum.Seanslarda ilerledikce bu hallerim oldukca azaldi.Bu halime cok sasiriyorum .Daha once terapiye gidip sonuc almamistim ama bu sefer Melis hocama denk gelmek ve benim kararliligim cok etkili oldu .Etrafima sorduklarinda hep tavsiye ediyorum .

AK
Ayn*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
9 ay önce

Duygularimi ifade etmekte cok zorlanan birisiyim.Bunun zorlugunu hep yasadim ve terapiye gelmek istedim. Seanslara devam ediyoruz ve bitmek uzere ama bu sekilde umudum yoktu gercekten melis hocam bu konuda cok basarili.Cok tesekkur ederim

Yorum randevu sonrasında eklendi.
GK
Gay*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
9 ay önce

Melis hanim ile tavsiye uzerine tanistim.Esimden ayrilirken cok zorlandim kendimi yasayamayacak kadar kotu hissediyorum.Insanlarla surekli kavga ediyordum.Simdi cok iyiyim kendimi anliyorum .Melis hanim ile terapi yolculugunu gercekten herkese tavsiye ederim.

BP
Bey*** P***
Zamanlama
İlgi
Ortam
11 ay önce

Melis hocamla seanslarımız çok güzel geçti. Beni bataklıktan kurtardı. Çok zor bir madde bağımlığının ve çocukluğun içindeydim. Süreci en profesyonel ve güven verici şekilde yürüttü ve şu an uzun zamandır temizim. Şimdi çocukluğumdaki yaralara devam ediyoruz. Melis hocam en güvenilir şekilde elimden tuttu. Çok teşekkür ediyorum hocama . Herkese tavsiye ederim. İyi ki varsınız melis hocam.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
KO
Ker*** O***
Zamanlama
İlgi
Ortam
11 ay önce

Hiç bir şey yapamıyor sürekli yatmak uyumak istediğim bir dönemdeydim.Melis hanım arkadaş tavsiyesiyle ulaştım.Gerçekten ilgili ve ses tonuyla iyi hissettiren işini seven bir psikolog.Seanslarımız devam ediyor ve ben kendimde gelişmeyi gördükçe iyi ki bu yatırımı yapmışım diyorum. Teşekkür ederim

Yorum randevu sonrasında eklendi.
MT
Mel*** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
11 ay önce

Toplum içine çıkmaktan çok çekinen biriyim.Bu yüzden ilişki kuramıyorum.önceden bu durum beni rahatsız etmiyordu fakat zaman geçtikçe sorun olmaya başladı.Bir arkadaşım melis hocamı tavsiye etti çok memnun kaldı .seanslara başladık ve devam edeceğim .Enerjisiyle anlayışıyla bana iyi hissettirdi inanıyorum ki sorunlarımı çözebileceğim .

Yorum randevu sonrasında eklendi.
ZE
Ziy*** E***
Zamanlama
İlgi
Ortam
11 ay önce

Sabirsizligim yuzunden surekli ofkelenen biriydim.Bu ofkem zamanla bana ve etrafimdakilere zarar vermeye basladi .Melis hanim ile seanslarimizdan ciktiktan sonra daha hafiflemis hissediyorum.Ofkemin ve sabirsizligimin sebeplerini anlamaya calisiyorum. Onceki psikolog tecrubelerime gore bazi fikirlerim Melis hanim ile degisti . Tavsiye ederim

Yorum randevu sonrasında eklendi.

Sık Sorulan Sorular

Psk. Melis Taş ile nasıl iletişime geçerim?

Psk. Melis Taş için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Psk. Melis Taş için nasıl randevu alabilirim?

Psk. Melis Taş ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908504742718

Psk. Melis Taş nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Psk. Melis Taş İntegratif Enstitü Psikolojik Danışmanlık Merkezi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Psk. Melis Taş hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Psk. Melis Taş Psikoloji uzmanıdır. Evlilik (Çift) Danışmanlığı, Obsesif Kompulsif Bozukluk, Anksiyete (Kaygı) Bozuklukları alanlarında hizmet veriyor ve Kısa süreli çözüm odaklı terapi, Yetişkin psikolojisi, Çoçuk-ergen psikolojisi hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Haritada Gör
Facebook Twitter Instagram Youtube