Psk. Hatice Ertuğrul

Psikoloji - Adana

Evlilik(Çift) Terapisi, Bireysel Terapi, Cinsel Terapi

Takvim talep et Değerlendir Soru Sor

Psikologun Adresi

Çınarlı Mah. Fatih Terim Sok. Bulvar İş Merkezi Kat: 1 Ofis: 2  Yüreğir, Adana
24+4 Psikolojik Danışma Merkezi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

İmkanlar
Kredi kartı ile ödeme Nakit

Hatice Ertuğrul Hakkında

Hatice Ertuğrul Kimdir?

Psk. Hatice ERTUĞRUL 28 Mayıs 1981 tarihinde doğmuştur. 2001 yılında Haliç Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Psikoloji bölümünde başladığı lisans eğitimini 2005 yılında tamamlayarak Psikolog unvanı almıştır.

Üniversite eğitimi sırasında pek çok kurumda staj yapmış ve henüz öğrenciyken mesleğine dair deneyim kazanmaya başlamıştır. 2001 yılında Sanver Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’nde, 2004 - 2005 yılları arasında Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’nde (K3-K4 Psikoz hastalarını gözlem), 2005 yılında Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Nevroz-Psikoz Bölümü’nde (Psikoz ve nevroz hastalarını gözlem) staj eğitimlerini tamamlamıştır.

Psk. Hatice ERTUĞRUL, 2005- 2006 yılları arasında İlgi Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’nde Psikolog olarak görev yapmış ve işitme engelli çocuklara rehabilitasyon, psikolojik yönden destek ve ailelerine terapi desteği vermiştir. 2006 – 2007 yılları arasında Canım Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’nde Otistik, Down Sendromu, Mental Reterdasyon çocuklara rehabilitasyon psikolojik yönden desteklemek ve ailelerine terapi desteği sağlamıştır. 2007 – 2008 yılları arasında Yeşil Ada Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’nde Sorumlu Müdür olarak görev yapmıştır.

2009 – 2010 yılları arasında Özel Duygu Ruh Sağlığı Merkezi’nde, 2010 – 2014 yılları arasında Adana Acıbadem Hastanesi’nde Psikolog olarak, Acıbadem çalışanlarına oryantasyon eğitimi vermiş, hastalara doğuma hazırlık kursları hazırlamış ve Klinik alanda çalışmalar yapmıştır. 2015 yılından beri 24+4 Psikolojik Danışma Merkezi’nde psikolog olarak görev yapmakta ve klinik alanda kurumsal eğitim vermektedir.

Travma, Kısa Süreli Terapi, Hipnoterapi, WSIR_C Zeka Ölçeği; EMDR Terapi, Rorchach Testi, Aile Terapisi Psk. Hatice ERTUĞRUL’un başlıca uzmanlık alanlarındandır. Ayrıca kendisi pek çok mesleki kongreye, seminere ve eğitime katılmış olup, birçok eğitim, seminer ve danışmanlık hizmeti vermiştir.

Diploma aldığı kurum
 • HALİÇ ÜNİVERSİTESİ
Yabancı Diller
 • İngilizce
İlgilendiği Hastalıklar
 • Evlilik(Çift) Terapisi
 • Bireysel Terapi
 • Cinsel Terapi
 • Çocuk - Ergen Psikolojisi
 • Genel Psikoloji

Hatice Ertuğrul Değerlendirmeleri

Değerlendir
4 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ma..L

Öncelikle size ne kadar teşekkür etsem azdır.Gelecek yaşantımı olumsuz şekilde etkileyen,geçmişimden gelen sıkıntılarımı,korkularımı,hayal kırıklıklarımı sizinle çıktığımız bu yolculukta başarıyla sonuçlandırdık.İyi ki sizinle tanışma imkanım olmuş.Şimdi çok daha mutluyum,huzurluyum,ayaklarım yere sağlam basıyor ve en önemlisi sağlıklıyım. 24-02-2016

..

- Sesiniz huzur veriyor, rahatlatıyor, dinginleştiriyor, güven veriyor. - Kalemle vurma anı odaklanmayı kolaylaştırıyor. - EMDR değişik bir deneyim. Vücudumu ağırlaştırdı. Oturduğum yerden kalkmakta zorluk çekiyorum. Film şeridi gibi gözümün önünden geçti sahneler. Zamanda yolculuk yapmak gibi. - Böyle bir şeyi yapabileceğimi o an gözümden anlayıp, hissedebileceğimi düşünmüyordum. Ama sizinle birlikte başarabileceğimi düşünüyorum. - Derin nefes almak ; gerçek dünyaya dönmeyi sağlıyordu sanki. 19-02-2016

ngör ..rak

Evet tanıyorum. Çok büyük desteği oldu yardim edebilecek nadir doktorlardan. 12-01-2016

ngör ..rak

Ayrıca sohpet etme imkanıda buldum. Mükemmel bir doktor... 12-01-2016

4 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Psk. Hatice Ertuğrul tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Hatice Ertuğrul Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Yeni evli bayan

  Merhabalar ben henüz 3 haftalık evliyim ama hala eşimle karı koca olamadık bende ne zaman bu konu açılsa bir korku bir stres gerilme oluyor yaklaşmasına denemesine bile izin veremiyorum sankı bir yerım yırtılacak kopacakmış canım çok yanacakmış duygusu belkı daha çok yenıyız ama deneme bile yapamı... devamı

  Doktor Cevabı:

  Psk. Hatice Ertuğrul

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Bilgi alma

  Merhabalar ben 21 yaşında bir ünv öğrencisiyim kafama bazı hatta çoğu şeyi çok takıyorum büyütüyorum ve günümü haftamı sadece o düşünceye odaklı yaşıyorum sık sık ağlamalarım oluyor ayrıca sürekli uyku halindeyim bu durumda yaşamaktan zevk almıyorum efexör 75 kullanıyorum bu durum her zaman olmuyor... devamı

  Doktor Cevabı:

  Psk. Hatice Ertuğrul

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Psk. Hatice Ertuğrul kimdir , telefon numarası nedir?
Psk. H Ertuğrul ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Psk. Hatice Ertuğrul için nasıl randevu alabilirim?
Psk. H Ertuğrul şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Psk. Hatice Ertuğrul nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Psk. Hatice Ertuğrul 24+4 Psikolojik Danışma Merkezi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Psk. Hatice Ertuğrul hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Psk. Hatice Ertuğrul Psikoloji, uzmanıdır. alanlarında hizmet veriyor ve Evlilik(Çift) Terapisi, Bireysel Terapi, Cinsel Terapi, Çocuk - Ergen Psikolojisi, Genel Psikoloji hastalıkları konusunda çalışıyor.

Psk. Hatice Ertuğrul için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Psk. Hatice Ertuğrul muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Psk. Hatice Ertuğrul hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Psk. H Ertuğrul ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Psk. Hatice Ertuğrul hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Psk. H Ertuğrul hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.