Psikoterapist İbrahim Sarı

Psikoloji - İstanbul
5.0

Mobbing (Psikolojik Taciz), MMPI, Kurumsal eğitimler

“Çapa psikiyatri bölümünde 8 ayda 5 farklı ön tanı alıp (terapi almam gerektiği düşünüldüğü için kuru...” Devamı

Psikoterapist İbrahim Sarı

Uzmn.Psk.İbrahim Sarı,1992 yılında Lyon’da psikanaliz eğitimine başladı.Psikoterapi Enstitüsünde, Bütüncül Psikoterapi Eğitim Programını tamamladıktan sonra, Klinik Psikoloji Yüksek Lisans derecesini almıştır.

Medipol Üniversitesi, Sağlık Bilimleri Enstitüsünde, “Kısa Süreli Dinamik Psikoterapinin (TLDP) beyinde serotonin reseptörlerine etkisi” konulu nörobilim doktora tezi üzerinde çalışmaktadır..

Uzm. Psk. İbrahim SARI, mesleki çalışmalarına İstanbul / Şişli'de bulunan İntegratif Enstitiü Psikolojik Danışmanlık Merkezi'nde devam etmektedir.

İntegratif Enstitü Psikolojik Danışmanlık Merkezi
Halaskargazi Caddesi No:81 Çiçek Apt.Kat:8 Daire No:15 Şişli/İstanbul
En Yakın Uygunluk
İmkanlar
Wi-fi Online Doktor Danışma Otopark (Ücretli) Oyun Odası Devamı
Ödeme Yöntemleri
Nakit Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

Uzmn.Psk.İbrahim Sarı,1992 yılında Lyon’da psikanaliz eğitimine başladı.Psikoterapi Enstitüsünde, Bütüncül Psikoterapi Eğitim Programını tamamladıktan sonra, Klinik Psikoloji Yüksek Lisans derecesini almıştır. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ CERRAHPAŞA TIP FAKÜLTESİ

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 05.2020
Deneyim: 2 Yıl

Yabancı Dil

Fransızca, İngilizce

Yayınlar

Tüm Yayınlar

İlgi Alanları

Mobbing (Psikolojik Taciz) MMPI Kurumsal eğitimler Konversiyon Bozukluğu Hastalık Kaygısı Devamı

Deneyimler

İntegratif Enstitü Psikolojik Danışmanlık Merkezi (2020 - Devam ediyor)

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 811 75 83

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
ha
Hev*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Çapa psikiyatri bölümünde 8 ayda 5 farklı ön tanı alıp (terapi almam gerektiği düşünüldüğü için kurula da çıktım, kuruldaki baş doktorların son kararı idi burada bahsettiğim ön tanılar) bir ton ilaç kullandığım bir dönemde bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine İbrahim Bey ile terapiye başladık. Kendimle, davranış ve düşünce yapımla ilgili bir sürü majör farkındalığın yanı sıra kullandığım ilaçları da bıraktım. Aldığım ön tanıların bir çoğunun yanlış olduğunu farkettik birlikte, kalanlarını da yönetebilmeyi öğrendim diyebiliriz. Bu tabi ki bir sihirli değnekle olmuyor, birlikte verilen bir emek var ortada. Bu çabanın içerisinde İbrahim Bey gözlerim kapalı önerebileceğim bir psikanalist. Aklımı kemiren ve normal sandığım pek çok düşünceden sıyrıldıktan sonra çevremdeki herkesi terapi alması için ikna etmeye başladım hatta. Hala da savunurum. Her insanın terapi alması gerektiğini düşünüyorum, özellikle konservatif bir toplumda, değerin sahip olunan değil kazanılan bir kavram olmasının normal olduğu bir ülkede çok çok daha önemli.

AR
Ada R***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Kariyer sorunları, kaygı bozukluğu, panik atak, hayattan zevk alamama, yersiz ağlamalar, iştah sorunu, yutkunma ve nefes zorluğu... Özellikle bu sorunlarım 2-3 yıldır zaman zaman ağırlaşıp zaman zaman azalıyordu. Doktorlara gittiğimde fiziksel çok önemli şeyler çıkmasa da psikolojim fiziksel ağrılara da neden oluyordu. İbrahim Bey ile seanslara başladıktan kısa süre sonra artık çok daha iyiyim, hala devam ediyoruz. 2 arkadaşımın tavsiyesiyle gitmiştim, ikisi de çok ağır süreçler geçirdikten sonra terapilerin ardından şu anda gayet iyi ve mutlular. Nasıl ki bir organınız ağrıdığında doktora gidiyorsanız zihniniz bulanıklaştığında da mutlaka güveneceğiniz bir psikoloğa gidin, İbrahim Bey'in rahatlatıcı enerjisi bile dinginleşmenize vesile olacaktır. Herkese ihtiyacı olan şifanın hemen gelmesi dileğiyle umarım bu yazı da birilerinin çabucak içsel huzuru bulmasına vesile olur.

MT
Mel*** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Aldığım TLDP eğitiminde kesinlikle çok memnunum.İbrahim Hoca bu konuda mükemmel bir öğretici.Eğitim aldığım süreçte analiz edebilme yeteneğim bariz bir şekilde gelişti.En önemlisi İbrahim Hoca bu imkanı hem teoride hem pratikte sundu.Eğiitimin diğer avantajı ise ekonomik ve kısa sürede verilmesidir.Her seans sonunda danışanların mutlu ve memnun ayrılması da geri dönüşümü açıkça gösterdi.İbrahim Hoca bu eğitimi verirken kendi bildiklerini fazlasıyla aktarırken aynı zamanda benim fikirlerimi de sorarak terapiye daha iyi adapte olmamı sağladı ve yorum yeteneğimi geliştirmemi sağladı.Fikir alışverişinin önemini vurguladı.ibrahim Hoca ile her konuşmamda aydınlandığımı düşündüm ve yeni bilgiler edindim.Bana engin bilgilerini ve tecrübelerini fazlasıyla sunduğu için İbrahim Sarı'ya çok teşekkür ederim.

iy
Ire*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Bulunduğum TLDP eğitiminde İbrahim Bey'den çok fazla bilgi aldım.Bana katan yorumlamalar ve bakış açımı değiştirmesi oldukça faydalı oldu.TLDP sayesinde birçok hastanın stabil durumdan daha fazla iyiye gittiğini gördüm.İbrahim Bey'inde uğraş ve katkılarıyla bu eğitimi vermesi çok yararlı oldu öğrenmediğim birçok şeyi ondann öğrendim.Kendiside oldukça bilgili ve örnek alınabilecek bir insan.Aynı zamanda bu eğitimde faydalı ve verimli olan noktalardan birisi bir patent belirleyip o patenti formülasyona dökmek.Daha sonra asıl sorun olan patenti kırmak ve daha iyi bir hale getirmek.Aldığım eğitimden çok memnun kaldım bunun için İbrahim Bey'e çok teşekkür ederim.

BA
Büş*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

İbrahim Sarı hocamla staj yapma amaçlı tanıştım. kendisinden Kısa Süreli Dinamik Psikoterapi Eğitimi aldım. Aldığım bu eğitimden oldukça memnun kaldım. Gerek teori eğitimi gerekse pratik eğitim oldukça faydalı oldu. Yoğun geçen bu programı İbrahim Hocam çok iyi bir şekilde yönetti. Örneklerle birlikte eğitim çok daha iyi oturdu zihnimde. Şu anda kendisinden süpervizyon eğitimi almaktayım. Oldukça zengin ve farkındalıklarla dolu bir eğitim sürecimiz var. Kısa Süreli Dinamik Psikoterapi sayesinde danışanlar oldukça memnun kalıyorlar çünkü bu eğitim maladaptif döngüyü bulup onun üzerine çalışmalar yapıyor. hızlı geri dönüşler aldığından kısa zamanda iyi verimin alındığı bir terapi. İbrahim Hocanın engin bilgi ve tecrübeleri sayesinde farklı bakış açıları kazandım. Bu değerli ve oldukça yararlı bilgileri bizlerle paylaşıp eğitim veren İbrahim Sarı' ya teşekkürlerimi sunarım.

SC
Sel*** C***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

İbrahim bey'le hayattan hiç zevk almadığım, günün büyük bir bölümünü uyuyarak geçirdiğim hayli depresif bir dönemimde tanıştım. O Güne kadar pek çok kere terapi almış ve sayısız ilaç kullanmış biri olarak pek umutlu değildi. Ancak denemekten başka çarem de yoktu kendisinin bana rağmen benim yanımda olan destekleyici tavrı ve pratik önerileri sayesinde bugün artık gündüzleri saatlerce uyumuyorum, sevdiğim bir kendim ve uymaya gönüllü olduğum bir kariyer planım var. Hala arada bir o kopuk duygular beni yoklasa da artık daha kısa sürüyorlar ve beni o kadar çok yıpratmıyorlar. Olumsuz bir durum yaşadığımda üzüntüm çok daha kısa sürüyor ve daha çabuk toparlanıyorum. Ve artık kendimi çok daha fazla seviyor ve çok daha az suçluyorum. Kendimin tarafında olmayı ne olursa olsun kendimden vazgeçmemeyi anlıyorum. Yani sabahları gözlerimi açmam için sebeplerim var !! Bu cümlenin önemini benim durumumda olanlar çok iyi anlayacaktır. Kendisine buradan arada bir yaptığım kaprislerine karşı asabi halimi sabırla koruduğu için teşekkür ediyorum. Çünkü benim gibi insanların eksildiğini duyduğu şey de tam olarak bu. Ayrıca akademik sohbetlerimiz ve bilgi alışverişlerimiz için minnettarım. Kendisini hep esprilerime attığı içten kahkahaları ile hatırlayacağım :) Umarım hayatı boyunca hep yüzü güler. Sevgilerimle.

EY
E. Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Bir taraftan iş bir taraftan sosyal hayat tempolu bir şekilde giderken aslında bazı konularda yeterince iyi olmadığımı fark edip destek amaçlı olarak İbrahim beye gittim. Araştırarak buldum kendisini ve çok memnun kaldım. İbrahim Sarıyı herkese önerebilirim, içten birisi kendileri. Her şey için teşekkürler.

BA
Beh*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Geçirdiğim ağır bir rahatsızlıktan sonra destek alma ihtiyacı duydum ve İbrahim Sarıya başvurdum. Güler yüzlü bir uzman İbrahim bey, samimi ve bir o kadar da mesafesini korumayı biliyor. Çok güzel yönlendirmeler aldım kendisinden her konuda olumlu faydalandım ve ikinci seansımdan sonra düşününce her şey çok çabuk değişti. Teşekkürler İbrahim bey.

Sık Sorulan Sorular

Psikoterapist İbrahim Sarı ile nasıl iletişime geçerim?

Psikoterapist İbrahim Sarı için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Psikoterapist İbrahim Sarı için nasıl randevu alabilirim?

Psikoterapist İbrahim Sarı ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908508117583

Psikoterapist İbrahim Sarı nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Psikoterapist İbrahim Sarı İntegratif Enstitü Psikolojik Danışmanlık Merkezi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Psikoterapist İbrahim Sarı hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Psikoterapist İbrahim Sarı Psikoloji uzmanıdır. Mobbing (Psikolojik Taciz), MMPI, Kurumsal eğitimler alanlarında hizmet veriyor ve hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Facebook Twitter Instagram Youtube