Prof. Dr. Murat Dede, Ankara, Kadın Hastalıkları ve Doğum

Prof. Dr. Murat Dede

Kadın Hastalıkları ve Doğum, Jinekolojik Onkoloji Cerrahisi - Ankara

Jinekolog, Jinekoloji, Jinekolojik Kanserler

Randevu Al 0 (850) 811 63 74Soru Sor

Adres

Büyükesat Mah. Uğur Mumcu Cad. No: 47 D:4  Çankaya, Ankara
Prof. Dr. Murat DEDE Muayenehanesi

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster

Hakkında

Murat Dede Kimdir?

Prof. Dr. Murat Dede, Kadın Hastalıkları ve Doğum ve Jinekolojik Onkoloji Cerrahisi alanlarında faaliyet göstermektedir. Murat Dede, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve detaylı özgeçmiş bilgisine ulaşmak için Murat Dede Özgeçmiş sayfasını inceleyebilirsiniz.

Diploma aldığı kurum

  • GÜLHANE ASKERİ TIP AKADEMİSİ

Uzmanlık aldığı kurum

  • GÜLHANE ASKERI TIP AKADEMISI

Yabancı Diller

  • İngilizce

İlgilendiği Hastalıklar

Jinekolog

Jinekoloji

Jinekolojik Kanserler

Jinekolojik ameliyatlar

Tedaviler

Endometriyal biyopsi

Laparoskopik tubal sterilizasyon

Over kist ameliyatı

Laparoskopik tüp ligasyonu

Serviks biyopsisi(kolposkopi)

Diplomalar ve Sertifikalar

Fotoğraflar

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 811 63 74

Hastalarının Değerlendirmeleri

Değerlendir
2 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

..

Geçtiğimiz yıl bu aylarda, hayatımın en sıkıntılı, en üzüntülü, en kaygılı zamanlarını yaşıyordum. Biricik eşimin, can yoldaşımın, daha önce varlığını bilmediğimiz bir virüs nedeniyle rahatsızlanmış olduğunu öğrendik. Üstelik, biz farkında olmadığımızdan, rahatsızlığının önemsenmesi gereken bir safhaya kadar da ilerlemiş olduğunu öğrendik. Eşimi çok seviyorum ve bir anda hayatım öylesine karardı ki anlatamam. Biraz titiz ve kaygılı sayılabilecek kişiliğimin de tesiriyle, yaşadığım endişe dolu haftalar ve aylar boyunca bir yandan eşimin tedavisiyle uğraşırken, diğer yandan da beni sakinleştirmeye çalışan bu güzel insana, bu çok değerli tıp adamına, Murat hocama minnet ve şükranlarımı sunuyorum. Konusuna olan hakimiyeti, isabetli teşhisleri ve uyguladığı etkili tedavi prosedürü sayesinde, Allah'a şükür bugün aldığımız patoloji sonuçları temiz çıktı. Bütün bu mesleki bilgi ve tecrübesinin yanında, mütevazılığı, güler yüzü, içten, samimi ve dostça yaklaşımı sayesinde hastalarını rahatlatan bir doktordur Murat hoca. Allah'ın izniyle Murat hocamızın karşımıza çıkmış olması, geleceğe daha güvenle bakmamızı sağladı. Ona hem bir doktor olarak saygı duyuyoruz, hem de artık bir aile dostumuz olarak seviyoruz. Size çok teşekkür ediyoruz hocam, iyi ki varsınız. 17-03-2017

�e..ı

Hayatımda hiç bu kadar endişeli olup korkmamıştım. Ama Murat Hocamın yaklaşımı, ilk günden itibaren açıklayıcı ve aydınlatıcı konuşmaları sayesinde ameliyat en iyi şekilde tamamlandı. Mesleki bilgisi hakkında yorum yapmaya dahi gerek yok. Robotik cerrahide en iyi olduğu kesin. Ve hastasına yaklaşımı mükemmel. Her şey için teşekkür ederim Murat Hocam. 15-02-2017

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Murat Dede tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Ekibim

Ayten ÖZNALBANT Asistan 20 yıllık mesleki tecrübe

Randevu Al

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza / uzmanınıza başvurunuz.


.