Prof. Dr. Güner Öğünç, Antalya, Genel Cerrahi

Prof. Dr. Güner Öğünç

Genel Cerrahi - Antalya

Yağ Bezesi, Kitle Lezyonu, Karaciğer Hastalıkları

Takvim talep etDeğerlendir

Adres

Atatürk Blv.Tasarım Plaza No:71 , K:1D:4  Konyaaltı, Antalya

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında

Güner Öğünç Kimdir?

Prof. Dr. Güner Öğünç; 1977 yılında Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde tıp eğitimine başladı. Uzmanlık eğitimini Genel Cerrahi Kliniğin’de aldı. 

Genel Cerrahi Kliniği’nde ileri laparoskopik cerrahi girişimleri (Laparoskopik inguinal herni, insizyonel herni onarımı, BTV- Gastroenterostomi, Posterior truncal vagotomi anterior seromyotomi, Total intraperitoneal Billroth II mide rezeksiyonu, Gastroenterostomi-kolesistojejunostomi, antireflü cerrahi, koledokotomi, splenektomi, nefrektomi, kolon rezeksiyonu, periton dializ kateteri takılması, feeding jejunostomi tüpü takılması, gastric banding, vertikal bantlı gastroplasti, Roux-Y gastric bypass, Sleeve gastrektomi) başlattı. Bariatrik cerrahinin yaygınlaşmasına katkı sağladı. Periton Dializ kateteri takılmasında laparoskopik Ogunc’ s Technique’ i tanımladı. 2001 yılında Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi İntörn Doktorları tarafından ders verme becerilerine göre en iyi öğretim üyesi seçildi. 2002 yılında başlayan Peritoneal Dialysis International dergisindeki eleştirmenliğine devam etmektedir. IFSO (International Federation for the Surgery of Obesity and Metabolic Disorders) ve ISPD (International Society for Peritoneal Dialysis) üyesidir. 2009-2012 yılları arasında Anabilim Dalı Başkanlığı yaptı.Halen mesleğini 17.00 den sonra serbest olarak icra eden öğretim üyesi olarak Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Anabilim Dalı’nda görevine (bilimsel faaliyetler ve ders anlatma) devam etmektedir.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Güner Öğünç tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Güner Öğünç kimdir , telefon numarası nedir?

Prof. Dr. G Öğünç ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Güner Öğünç için nasıl randevu alabilirim?

Prof. Dr. G Öğünç şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Prof. Dr. Güner Öğünç nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. Güner Öğünç bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Güner Öğünç hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. Güner Öğünç Genel Cerrahi, uzmanıdır. Fundoplikasyon - laparoskopik cerrahi, Bariatrik cerrahi, Safra yolları cerrahisi, Mide küçültme, Onkoplastik meme cerrahisi alanlarında hizmet veriyor ve Yağ Bezesi, Kitle Lezyonu, Karaciğer Hastalıkları, Gastroskopi, Cerrahi İnfeksiyonlar hastalıkları konusunda çalışıyor.

Prof. Dr. Güner Öğünç için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Güner Öğünç muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Güner Öğünç hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Prof. Dr. G Öğünç ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Güner Öğünç hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Prof. Dr. G Öğünç hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.