Prof. Dr. Mustafa Uygar Kalaycı

Genel Cerrahi - İstanbul
5.0

Laparoskopik kasık fıtığı ameliyatı, Laparoskopik (kapalı) Cerrahi, Kolorektal Cerrahi (Kalın Bağırsak Ve Rektum Cerrahisi)

“Mustafa bey laparoskopik apandis ameliyatı yaptı. Hastalarıyla ilgili ve süreci dikkatle takip eden ...” Devamı

Prof. Dr. Mustafa Uygar Kalaycı

https://drmustafauygarkalayci.com/

https://rektalkanser.com/

https://www.proktolojist.com/

https://inkontinanstedavisi.com/

https://www.obezitecerrahisimerkeziist.com/

 

Prof.Dr. Mustafa Uygar Kalaycı,1968 yılında Konya da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından, Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1992 yılında başarıyla tamamlayarak Tıp Doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise 1998 yılında Ankara Onkoloji Hastanesi 3. Genel Cerrahi Kliniği'nde tamamlayarak Genel Cerrahi Uzmanı olmuştur. 

Uzmanlık sonrası mecburi hizmetini Konya’nın Ereğli İlçesinde yapmıştır. 1999-2001 yılları arasında Selçuk Üniversitesi  Tıp Fakültesi İlk ve Acil Yardım  Kliniğinde, Yardımcı Doçent Dr öğretim üyesi olarak çalışmıştır. Sonra sırasıyla Başasistan olarak  Bakırköy Dr Sadi Konuk E A Hastanesinde ve  Okmeydanı E A Hastanelerinde görev almıştır.

Bakırköy Dr .Sadi Konuk E. A. Hastanesinde 2012'de Genel Cerrahi alanında Doçent olmuş, Bakırköy Dr Sadi Konuk E A Hastanesinde Genel Cerrahi Kliniğinde Başasistan ve İdari sorumlu olarak çalışmıştır. 2014-2019 yılları arasında SBÜ Kanuni Sultan Süleyman Hastanesi Genel Cerrahi Kliniğinde Doçent Öğretim Üyesi – Klinik Eğitim ve İdari sorumlusu olarak görev almıştır.

2017 yılında TC  Sağlık Bilimleri Üniversitesi Genel Cerrahi Kliniğinde öğretim üyesi olarak çalışmaya başlamış ve halen devam etmektedir.

Özellikle İleri düzey Laparoskopik Cerrahi, Girişimsel ve Terapötik Endoskopi, Robotik Cerrahi alanları ile ilgilenmektedir.

Transanal endoskopik mikro cerrahi(TEM), uygulamalı laparoskopik  kolorektal cerrahi, obezite cerrahisi, robotik cerrahi, doğum sonrası anorektal yaralanmalara yaklaşım konusunda, ileri düzey kanser cerrahisi ve sıcak kemoterapi uygulamaları hakkında yurt dışı ve yurt içi  uygulamalı sertifika programlarına katılmıştır.

Laparoskopik  Kolorektal Cerrahi ve Robotik Cerrahi konularında Fransa – Strasburg’da , Sitoredüksiyon Cerrahisi ve Sıcak Kemoterapi uygulamaları konusunda  ise önde gelen merkezlerden birisi olan  Almanya’ da Regensburg   Barmherzig Brüder Hastanesinde eğitim almıştır.

Özellikle  Laparoskopik ve Açık Kolorektal   Cerrahi, Anal Bölge Cerrahisi, Karaciğer Safra Yolları  ve Pankreas Cerrahisi, Mide kanseri,  Reflü ve Fıtık Cerrahisi, Obezite Cerrahisi, Robotik Cerrahi ve ERCP başta olmak üzere ileri düzey tedavi edici  endoskopik işlemler, acil ve  travma cerrahisi üzerine deneyimim mevcuttur.

Memorial Bahçelievler Hizmet Hastanesi'nde çalışmış olup,mesleki çalışmalarına Atlas Üniversitesi Medicine Hospital'da devam etmektedir.
Evli ve iki çocuk babasıdır. İyi derecede ingilizce bilmektedir.

 

 

Barbaros Mah, H. Ahmet Yesevi Cad, No: 149 Bağcılar/İstanbul
En Yakın Uygunluk
Hizmetler
Reflü cerrahisi Laserasyon onarımı Lazer ile anal fissür tedavisi Lazer ile hemeroit tedavisi Meme kanseri ve onkoplastik cerrahi ameliyatları Devamı
Randevu Hattı
Medicine Hospital
Barbaros Mah, H. Ahmet Yesevi Cad, No: 149 Güneşli Bağcılar/İstanbul
En Yakın Uygunluk
Hizmetler
Reflü cerrahisi Laserasyon onarımı Lazer ile anal fissür tedavisi Lazer ile hemeroit tedavisi Meme kanseri ve onkoplastik cerrahi ameliyatları Devamı
Randevu Hattı

Diploma Aldığı Kurum

SELÇUK ÜNİVERSİTESİ

Yayınlar

Tüm Yayınlar

Ödüller

TÜBİTAK uluslararası yayınları teşvik değerlendirme komisyonu tarafından Reducing seroma formation with fibrin glue in an animal mastectomy model. Eur J Surg Oncol. 1996;22( 2): 137-9. isimli makale için verilen yayın teşvik ödülü

Tüm Ödüller

İlgi Alanları

Laparoskopik kasık fıtığı ameliyatı Laparoskopik (kapalı) Cerrahi Kolorektal Cerrahi (Kalın Bağırsak Ve Rektum Cerrahisi) Kolonoskopi Kolon Kanseri Devamı

Hobiler

Genel Cerrahi Kitap Okumak Yelken Sporu Tarım Motor Sporları Devamı

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 811 79 77

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
Mer*** Ç***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Mustafa bey laparoskopik apandis ameliyatı yaptı. Hastalarıyla ilgili ve süreci dikkatle takip eden biri. Ameliyat sonrası süreçte kafanıza takılan bir sorun olduğunda kendisine ulaşabiliyorsunuz. Süreci kendi yakından takip ediyor.Kendisine denk gelmem büyük bir şanstı. Kendisine ve ekibine çok teşekkür ediyorum.

İG
İbr*** G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

2013 yılında maling melonom rahatsızlığının teşhisini koyan ve tedavim de en iyi şekilde tamamlayan kişi Allah yolunu açık etsin

EY
Efr*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

2010 yılında annemi lomberherni teşhisiyle okmeydanı eğitim araştırma hastanesine yatırdık, o hastanedeki en büyük şansımız mustafa bey ve ekibiydi, her biri konusunda ayrı uzman ve araştırmacı, genel tetkik konusunda profesyonel , annemin hayatını bize yeniden bağışladılar desem kusur etmiş olmam, kişiliği, naifliği, alakası, insiyatif alması, işi için yaşayan bir insan , allah ilmini, bilimini arttırsın, başımızın tacıdır.

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Mustafa Uygar Kalaycı ile nasıl iletişime geçerim?

Prof. Dr. Mustafa Uygar Kalaycı için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Prof. Dr. Mustafa Uygar Kalaycı için nasıl randevu alabilirim?

Prof. Dr. Mustafa Uygar Kalaycı ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908508117977

Prof. Dr. Mustafa Uygar Kalaycı nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. Mustafa Uygar Kalaycı Medicine Hospital bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Prof. Dr. Mustafa Uygar Kalaycı hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. Mustafa Uygar Kalaycı Genel Cerrahi uzmanıdır. Laparoskopik kasık fıtığı ameliyatı, Laparoskopik (kapalı) Cerrahi, Kolorektal Cerrahi (Kalın Bağırsak Ve Rektum Cerrahisi) alanlarında hizmet veriyor ve Reflü cerrahisi, Laserasyon onarımı, Lazer ile anal fissür tedavisiReflü cerrahisi, Laserasyon onarımı, Lazer ile anal fissür tedavisi hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Haritada Gör
Takvim Bulunamadı.
Çağrı Merkezi 0 (850) 811 79 77

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube