Doç. Dr. Pelin Basım

Genel Cerrahi, Meme Cerrahisi - İstanbul
5.0

Zayıflama (Kilo verme) tedavisi, Yemek Borusu Daralması, Yemek Borusu (Özofagus) Varisi

5.0

“Kendim kil dönmesi ameliyati olmuştum Pelin hocaya, maalesef yeniden daha kötü bir durumdayken yine ...” Devamı

Doç. Dr. Pelin Basım

Doç.Dr. Pelin Basım, 1975 yılında doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesinde eğitimini başarıyla tamamlayarak Tıp Doktoru Unvanı almıştır. İhtisasını ise, Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi Genel Cerrahi Kliniği, Genel Cerrahi bölümünde tamamlamıştır.

Başakşehir Devlet Hastanesi, Selimpaşa Acil Yardım ve Travmatoloji Hastanesi, Niğde Devlet Hastanesi, Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi Genel Cerrahi Kliniği  gibi birçok kurumda mesleki görev almıştır.

Doç.Dr. Pelin Basım, mesleki çalışmalarına  Medipol Üniversitesi Tıp Fakültesinde devam ederek hastalarına hizmet vermektedir.

Medipol Üniversitesi Tıp Fakültesi
TEM Avrupa Otoyolu Göztepe Çıkışı No:1 Bağcılar/İstanbul
Hizmetler
Hemoroid(basur) Ve Çatlaklar(fissür) ve Anal Fistül, Gluteal Apse gibi proktolojik girişimler Yemek Borusu(Özofagus) Kanseri Tiroid cerrahisi Safra yolları cerrahisi Rektal prolapsusu(barsak sarkması) ve konstipasyon(kabızlık) ameliyatları (Laparoskopik ve açık cerrahi yöntemlerle) Devamı

İlgi Alanları

Zayıflama (Kilo verme) tedavisi Yemek Borusu Daralması Yemek Borusu (Özofagus) Varisi Yemek Borusu (Özofagus) Kanseri Ur (tümör) Devamı

Deneyimler

Medipol Mega Hastaneler Kompleksi (2012 - Devam ediyor)
İstanbul Başakşehir Devlet Hastanesi (2009 - 2012)
Selimpaşa acil yardım ve Travmatoloji Hastanesi (2007 - 2009)
Niğde Devlet Hastanesi (2006 - 2007)
Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi (2001 - 2006)

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
EE
Esi*** E***
Zamanlama
İlgi
Ortam
10 ay önce

Kendim kil dönmesi ameliyati olmuştum Pelin hocaya, maalesef yeniden daha kötü bir durumdayken yine elimizden tuttu kaldırdı. Annemin başarılı geçen meme kanseri ameliyati ve sonrasında da güler yüzle her sorumuza verdiği içten yanıtlar için kendisine annem adına teşekkür ederim.

SB
Ser*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
10 ay önce

Meme kanseri hastalığım teşhis edildiğinde doktor arayışına girdim. Önce şunu belirteyim öyle sosyal medya kullanan, yorumları okuyan biri değildim. Birkaç hekim ile görüştükten sonra aynı hastanede çalışan bir hekim arkadaş aracılığıyla Pelin hanıma ulaştım. Kendisi durumu olanca açıklığıyla izah etti ve önce onkoloji tedavi görmem gerektiğini, mevcut durumda ameliyat olmamın bilimsel veriler ışığında cok da uygun olmadığını belirtti. Bu benim için tam bir şoktu, cunku gezdiğim tüm cerrahlar bana ameliyat randevusu vermek için yarışıyordu. Sonuç olarak doğru yolu bana Pelin hanım gösterdi ve tedavim 2 ay önce bitti. 1 ay önce Pelin hanıma ameliyatımı oldum. Radyoterapi sürecim başladı. Bunları uzun uzun yazmamın nedeni benim gibi çaresizce derman arayan insanların bu piyasada çarkları arasinda kaybolmasını engellemek. Sevgili hocama teşekkürlerimi sunarım.

NG
Nil*** G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

7 yıl önce annemin meme kanseri olduğunu söylerken bize o kadar candan ve güven verici bir konuşma yaptiki daha sonrasında ameliyat ve tedavi de hep yanımızda olan Pelin hanım bu dünyadaki en iyi insandır.Simdi benim yanımda bana yardımcı oluyor bende bu hastalığı önce Rabbim sonra onun ve diğer doktorlarimin sayesinde anlatacağım biliyorum o hep yanımda hiç korkmuyorum doktorumu çok seviyorum ve şükrediyorum onu tanıdığım için

Yas*** Ç***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Pelin Hanım hastalarını dikkatle dinleyen özenli bir doktor. Kontrol için gözükmüştüm, daha önceki kontrollerimde gözden kaçan tetkikleri de yaptırdı ve beni bilgilendirdi. Teşekkür ederim.

SD
Sed*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Pelin hocamız meme hastalığımı 17 aylık zor bir sürecin sonunda tedavi etti. Gördüğümüz tüm hastaları ona hep hayrandı. Ta uzaklardan sadece onun için geliyoruz. Kendisine sonsuz teşekkür ederiz

Tuğ*** Ö***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Pelin hanim dunya iyisi, tatli dilli ve size arkadasinizmiscasina dostca konusan ve tadavi eden bir doktor. Isinde gercekten cok iyi.

EE
Esi*** E***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Öncelikle Dr. Pelin Basıma 3. Kez olmak zorunda kaldığım başarılı kıl dönmesi ameliyatı için çok teşekkür ederim. İlk iki ameliyatında cok zorlanmış ve doktorlardan yaramın bakımı konusunda hiç bilgi almamıştım. Bu sayede ameliyat sonrası cok hızlı bir iyileşme dönemi geçirdim. Bir puanları sekreterleri cok beklettiği için kırdım. Doktor hanım meme konusunda uzanmış. Daha çok benim gibi hastalara da baksa ne iyi olur. Tavsiye ederim kendisini.

SC
Sel*** C***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Doktor Pelin Basım hanıma başarılı geçen meme ameliyatım için çok teşekkür ederim. Bu benim ikinci meme kanseri ameliyatım. Kendisi kız kardeşimin doktoruydu, hakkını ailecek ödeyemeyiz. Bu zor dönemde maddi manevi bize her türlü yardımcı olan gönlü güzel kalbi güzel doktorumuza, beraber çalıştığı Kübra hanıma, Yeliz hanıma ve tüm hastane personeline teşekkür ederiz.

NA
Nes*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

6 yıl önce 3 ay arayla ablamla bana meme kanseri teşhisi kondu. Ben Pelin hocaya sonsuz güven duydum ve ameliyatımı Pelin hoca yaptı. Ablamda başka doktorda ameliyat oldu. Neredeyse aynı zamanda ameliyat olmamıza rağmen ablam ameliyatı yapan doktoru bir daha hiç görmedi, hep asistanları baktı. 60 yaşındaki ablam perişan oldu, doktoru bir kez bile dönüp bakmadı. Bense bütün tedavim boyunca Pelin hocamın takibindeydim beni hiç yalnız bırakmadı her düştüğümde kaldırdı. Ablamın bile yaralarına o baktı. O zaman anladık doktor nasıl olurmuş. Bunu bugün yazmamın nedeni ise ablamın meme kanseri tekrarladı, yeniden ameliyat olması gerekti. Doktorumuz tabii ki Pelin hoca. Kendisine ablam ve ben adına çok teşekkür ediyorum, iyi ki varsınız. Allah bahtınız açık etsin.

Bur*** İ***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Pelin hoca ailemizin doktoru dünya iyisi, mükemmel bir insan. ben, annem ve erkek kardeşim in yakalanmış olduğu kolon kanseri sürecinde daima yanımızda oldu onun pozitifliği bize de geçti ve zor süreçleri sayesinde daha kolay atlattık. Rabbim Pelin Hoca gibi yüreği güzel doktorları başımızdan eksik etmesin inşaallah..

Sık Sorulan Sorular

Doç. Dr. Pelin Basım ile nasıl iletişime geçerim?

Doç. Dr. Pelin Basım için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Doç. Dr. Pelin Basım nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Doç. Dr. Pelin Basım Medipol Üniversitesi Tıp Fakültesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Doç. Dr. Pelin Basım hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Doç. Dr. Pelin Basım Genel Cerrahi, Meme Cerrahisi uzmanıdır. Zayıflama (Kilo verme) tedavisi, Yemek Borusu Daralması, Yemek Borusu (Özofagus) Varisi alanlarında hizmet veriyor ve Hemoroid(basur) Ve Çatlaklar(fissür) ve Anal Fistül, Gluteal Apse gibi proktolojik girişimler, Yemek Borusu(Özofagus) Kanseri, Tiroid cerrahisi hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Hata
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, Aydınlatma Metni kapsamında işlenmektedir
Facebook Twitter Instagram Youtube